Práce v oboru Strojírenství (4938) - strana 11

Strojírenství
Strojírenský mistr
Jihomoravský
včera
Máte praxi ve výrobní společnosti se zaměřením na automotive a hledáte nové pracovní uplatnění v dynamicky se rozvíjející se výrobní... zobrazit nabídku»
Programátor a obsluha CNC - oddělení nástrojárny - Ostrava
Ostrava
včera
- odpovídající finanční ohodnocení - práci pouze na ranní a odpolední směny - měsíční prémie 9% - příspěvek na dopravu, dotované... zobrazit nabídku»
CNC Operátor - vhodné i pro absolventy - Ostrava
Ostrava
včera
* Nástupní mzdu 18 000 - 21 000,- Kč (90 Kč/ hod + příplatek za riziko 5,5 Kč/hod+ příspěvek na dopravu 500 až 3000 Kč/ měsíc, 500 Kč... zobrazit nabídku»
Montážník elektro 2 směny
Liberec
včera
- Nástup na 110,5 Kč/hod  - Po zaučení 123,5 Kč/hod  - Přestup do kmenu společnosti po 6 měsících  - Stravenky      zobrazit nabídku»
Metalurg
Brno - město
včera
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Metalurg: Náplň práce: * odpovědnost za způsobilost... zobrazit nabídku»
Assembly project manager
Brno - město
včera
* Vedení mezinárodních projektů v rámci společnosti, štandardizace procesů * Identifikovat síly a slabiny místních týmů, navrhovat... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér, automotive, i pro absolventy
Jihlava
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost a jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v kraji, hledáme kandidáty na pozici konstruktéra. Vaší... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér, vhodné i pro absolventy
Pardubice
včera
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme šikovného KONSTRUKTÉRA se zaměřením na vývojové projekty! Náplň... zobrazit nabídku»
Manažer štíhlé výroby
Moravskoslezský
včera
Máte zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby a domluvíte se anglicky? Jste silná osobnost, která si stojí za svým rozhodnutím?... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - Ostrava (18 - 23 000 Kč/měsíc)
Ostrava
včera
Znáte CNC stroje? Setkali už jste se s nimi nebo na nich přímo pracovali? Máte zájem naučit se obsluhovat CNC stroje a zvýšit si tak svou... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Slatina - 18-20 000 Kč
Brno
včera
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstruktér
Ždírec nad Doubravou okolí
včera
Zaměstnání ve stabilní a rodinné firmě s mezinárodním působení, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. zobrazit nabídku»
Technolog
Havlíčkův Brod okres
včera
Možnost mzdy 25 000 Kč měsíčně, prémie a další mimořádné odměny, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, stabilní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Strojírenství
Havlíčkův Brod okres
včera
možnost mzdy 50 000 Kč měsíčně, provizní systém v návaznosti na výkonu, prémie a další mimořádné odměny, možnost kariérního růstu... zobrazit nabídku»
Manažér kalkulace zakázek pro ocelové konstrukce
Středočeský
včera
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu hledáme kandidáty na pozici Manažér... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
Středočeský
včera
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu hledáme kandidáty na pozici Programátor... zobrazit nabídku»
Nástrojář
České Budějovice
včera
zaškolení hlavní pracovní poměr s možností prodloužení doby určité na neurčitou finanční ohodnocení 20 000 – 25 000 Kč dle praxe... zobrazit nabídku»
Nástrojař
České Budějovice
včera
- mzda 20.000 - 25.000,- Kč brutto / měsíc - práci ve stabilní nadnárodní společnosti - příplatky za odpolední směny - roční odměny... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
České Budějovice
včera
- stabilní, dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost osobního i profesního růstu - základní mzda 14.000,- brutto /... zobrazit nabídku»
Skladník - řidič VZV
Rokycany
včera
- dlouhodobá práce na HPP - dvousměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace