Práce v oboru Strojírenství (5310) - strana 110

Strojírenství
Konstruktér
Královéhradecko
minulý měsíc
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
minulý měsíc
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Brno
minulý měsíc
Job description: This position is opened for CBM (Condition Based Maintenance) team in Brno and includes software development of CBM based... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - Přerov
Přerov
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Brno
minulý měsíc
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr výroby
Kadaň
minulý měsíc
Baví Vás práce na projektech? Máte schopnost organizovat a pracovat i na dvou projektech současně? Pak pro Vás máme zajímavou a perspektivní... zobrazit nabídku»
Karosář, klempíř – Škoda Auto – Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
minulý měsíc
* reálný výdělek až 28 000 Kč hrubého měsíčně * možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700 Kč / měsíc) *... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické a výrobní kvality
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
- ohodnoceni budete dle Vašich zkušeností - roční finanční bonus  - proplacené přesčasy, možnost krátkodobých i dlouhodobých... zobrazit nabídku»
Skladník - Modřice
Brno
minulý měsíc
Vyhovuje Vám práce skladníka ve dvosměnném či třísměnném provozu s nadstandardním finančním ohodnocením a lokalita CT parku v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - strojírenství (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáme komunikativní obchodní zástupce pro firmu s dlouholetou tradicí ve strojírenství. Požadujeme aktivní znalost německého nebo... zobrazit nabídku»
Mistr výroby (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
40 svářečů čeká na svého MISTRA. Budete to právě Vy, kdo s nimi půjde každodenní cestou a povede je k ještě lepšímu cíli než tomu... zobrazit nabídku»
Kontrolor ve strojírenství (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zpozorníte když slyšíte výkresová dokumentace, měřidla a zodpovědnost? To je přesně to, co při výkonu pozice Kontrolora určitě... zobrazit nabídku»
Soustružník - konvenční obrábění (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s klasickým soustružením a máte chuť se v této oblasti realizovat? Nabízíme práci na HPP v zavedené větší... zobrazit nabídku»
CNC Obráběcí centrum mazak (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do nově rozšířené výroby hledáme pro náš úplně nový stroj obsluhu s praxí. * stabilita a zázemí zahraniční společnosti *... zobrazit nabídku»
Technik pro seřízení nástrojů (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technolog - plasty
Brno
minulý měsíc
Považujete se za odborníka v oblasti technologií zpracování plastů a orientujete se ve 3D programech? Ovládáte anglický jazyk alespoň na... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ/NJ
Praha Východ
minulý měsíc
Máte SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření? Zajímáte se o vývojovou konstrukci a ovládáte Pro/Engineer, nebo Catii? Bez problémů se... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - Absolvent i Junior (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Chceš se zapojit do výrobního procesu? Říká ti něco samostatnost, výkresová dokumentace, ohraňovací lis a výplata? Tak neváhej a získej... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - senior
Praha
minulý měsíc
Máte praxi z pozice procesního inženýra? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete své zkušenosti uplatnit v dynamické... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Praha
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s identifikací prostrojů výroby? Chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárodní společnosti? Máte-li anglický jazyk na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace