Práce v oboru Strojírenství (5000) - strana 114

Strojírenství
Technolog/cnc programátor/normovač
Prostějov
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s programování CNC strojů?Máte znalosti CAD/CAM? Pokud ano, je tu příležitost pro Vás. Náplň práce: * Programování... zobrazit nabídku»
Nákupčí s aj/nj
Prostějov
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s hutním materiálem? Máte zkušenosti jako nákupčí a umíte anglicky nebo německy? Pokud ano, je tu pro Vás... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - vstupní kontrola
Olomouc
před 2 měsíci
Máte praxi jako inženýr kvality? Nevadí Vám občas chodit v montérkách? Umíte anglicky nebo německy? Pak je tu pro Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Prostějov
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme zkušené kandidáty na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY - zajištění a odpovědnost za... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (výroba) - automotive s AJ
Olomoucký
před 2 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - automotive s AJ Náplň práce: - vedení... zobrazit nabídku»
Konstruktér nářadí
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
Máte znalost některého z CAD systémů ? Domluvíte se anglicky nebo německy ? Máte praxi v konstrukci ? Pak hledáme právě vás ! Na pozici... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Teplice
před 2 měsíci
Pro rozšiřující se výrobní závod v Krupce hledáme Nástrojaře ! Vaší nápní práce bude především: *provádění montáží a... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisovny plastů
Teplice
před 2 měsíci
Hledáte práci na Teplicku? Baví Vás údržba a seřizování strojů? Hledáme kolegu, který bude mít na starost seřizování a opravy... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - strojírenství
Havlíčkobrodsko / Humpolecko
před 2 měsíci
Umíte konstruovat v 3D? Chcete se podílet na vývoji a inovovat technickou dokumentaci? Zvládnete porozumět angličtině? Pak neváhejte poslat... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu
Český Krumlov
před 2 měsíci
Hlavní pracovní poměr Zajímavé mzdové ohodnocení + příplatky Zajištěné a hrazené ubytování + proplácené cestovní náklady Denní... zobrazit nabídku»
Nástrojář - Hradec n Moravicí
Hradec n Moravicí
před 2 měsíci
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr,dlouhodobé uplatnění Mzda od 150,-Kč/hod Denní diety 165,- Hrazené... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - výbušninářský dělník - Pardubice
Pardubice
před 2 měsíci
Nabízíme: zaučení, mzda 16.000,-/měsíc hlavní pracovní poměr, dlouhodobé uplatnění v prosperující firmě po 6 měsících přesun do... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC Horizontky -whn 13 - Heidenhain
Kladno
před 2 měsíci
Mzda 180,-/hodinu po zaučení navýšení Hlavní pracovní poměr s dobou neurčitou Osobní prémie, denní diety Hrazené ubytování a... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních zařízení, Hořovice, 141,-Kč/hod
Hořovice
před 2 měsíci
Hpp, stabilní a dlouhodobá práce 18600,-Kč čistého /měsíc při 163 h, možnost přesčasů Příspěvek na ubytování Směny : 2dny... zobrazit nabídku»
Projektant elektrotechnických zařízení
Ostrava
před 2 měsíci
· Pružnou pracovní dobu · 5 týdnů dovolené · Prémie za zhotovené projekty · Profesní i osobní růst · Další benefity (stravenky,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Odry
před 2 měsíci
· 5 týdnů dovolené · Bonusy ve formě odměn 2x ročně · Profesní i osobní růst · Další benefity (příspěvek na dopravu, závodní... zobrazit nabídku»
Junior plánovač výroby
Ostrava
před 2 měsíci
- zaměstnání na HPP pro velmi významnou výrobní společnost - platové ohodnocení dle zkušeností - 5 týdnů dovolené - měsíční a... zobrazit nabídku»
Zámečník
Ústecký
před 2 měsíci
- Jistou práci na DPČ/HPP - Zázemí zahraniční společnosti - Týden dovolené navíc - Stravenky, příspěvek na dopravu, zdravotní péči... zobrazit nabídku»
Vedoucí inspektorů kvality
Ostrava
před 2 měsíci
- zaměstnání na HPP pro velmi významnou výrobní společnost - platové ohodnocení dle zkušeností - 5 týdnů dovolené - měsíční a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace