Práce v oboru Strojírenství (5514) - strana 114

Strojírenství
Inženýr kvality
Vysočina
minulý měsíc
Hledáme kandidáty na pozici v oblasti kvality sériové výroby. Máte zkušenosti jako inženýr kvality, alespoň jeden rok, a chcete se posunout... zobrazit nabídku»
Lean manažer
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s optimalizací výroby a zlepšováním? Chcete najít novou výzvu, náročnou práci, kde Vám však budou odměnou výsledky?... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - zakázková výroba
Svitavy
minulý měsíc
Jste zkušený vedoucí ZAKÁZKOVÉ VÝROBY? Pohybujete se radši ve výrobě, než v kanceláři? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pak... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Svitavy
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu pro výrobní společnost? Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým!... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Svitavy
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako strategický nákupčí ve výrobní společnosti? Ovládáte AJ? Dokážete s dodavatelem vyjednat tu nejlepší cenu? Pak... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
Svitavy
minulý měsíc
Máte zkušenosti s mechanickým designem? Umíte anglicky? Hledáme konstruktéra strojních zařízení! Pojďte pracovat do prostředí nového... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
Svitavy
minulý měsíc
Máte zkušenost z oblasti kvality? Umíte dobře anglicky? Potom Vám nabízíme zaměstnání v mezinárodní strojírenské společnosti s vysokým... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Svitavy
minulý měsíc
Umíte plánovat výrobu? Znáte strojírenské prostředí a nebojíte se komunikovat s dodavateli a zákazníky v AJ? Pak je tu nová pozice přímo... zobrazit nabídku»
Technolog - junior
Svitavy
minulý měsíc
Máte vzdělání a alespoň rok praxe ve strojírenství? Baví Vás technologie? Domluvíte se anglicky? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - lean, 5S (i absolvent VŠ)
Středočeský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, zahraniční subdodavatelskou firmu pro automotive sektor, v okolí Prahy hledáme vhodného uchazeče na pozici Procesní... zobrazit nabídku»
Analytik/Posudkář CAD SW - statik, Brno (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející software pro nosné konstrukce nejmodernějších staveb? Zajímala by Vás analytická činnost a... zobrazit nabídku»
CNC programátor vhodné i pro Absolventy (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Umíte tvořit programy pro CNC stroje? Máte zkušenost s prací v CAD/CAM systémech? Nabízíme možnost růstu na Senior pozici Technologa/CNC... zobrazit nabídku»
Technolog (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do montážního výrobního oddělení v Brně hledáme technologa. Budete zavádět nové produkty do výroby a pečovat o stávající. Komunikace... zobrazit nabídku»
Technolog / programátor ve strojírenství
Vyškov
minulý měsíc
Motivující finanční ohodnocení Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu Školení... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce do výroby - Turnov od 14 000Kč v čistém
Turnov
minulý měsíc
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr - zázemí silné a stabilní společnosti - nástupní mzda od 80kč/h v čistém - podnik... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník - 18 000 Kč - Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
- pracovní oblečení a obuv při nástupu zdarma - motivující finanční ohodnocení, po zaškolení navýšení mzdy - dlouhodobá práce na... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135 - Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - motivující finanční ohodnocení - 160 kč/hod v čistém - jednosměnný provoz,... zobrazit nabídku»
Zámečník
Krnov
minulý měsíc
- dobré platové podmínky - možnost ubytování - dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - 24 hodinovou péči našeho... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník
Plzeň
minulý měsíc
- nabízíme možnost ubytování - dobré platové podmínky - po zaučení platový růst - možnost práce přesčas - 24 hodinovou péči... zobrazit nabídku»
Konstruktér speciálních vozidel - elektro
okr. Nový Jičín
minulý měsíc
* zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí * možnost profesního růstu * jazykové kurzy a další firemní školení *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace