Práce v oboru Strojírenství (5526) - strana 121

Strojírenství
Obráběč kovů - karuselář - 150Kč/hod a zajištěné ubytování
Vsetín
minulý měsíc
- ubytování zajišťujeme - příspěvek na ubytování - práci ve stabilním zázemí s možností nástupu ihned - pravidelný výplatní... zobrazit nabídku»
Svářeč/zámečník - 170Kč/hod - ubytování zdarma
Hranice na Moravě
minulý měsíc
- mzda 150 - 170 Kč/hod. - zajišťujeme a hradíme ubytování - vyplácení záloh - dlouhodobá práce, pravidelný výplatní termín zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Liberec
minulý měsíc
Zázemí silné výrobní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Roční prémie Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů... zobrazit nabídku»
Industrial designer
Louny
minulý měsíc
Práce v zavedené mezinárodní společnosti Dobré finanční ohodnocení Bohaté firemní benefity Přátelské prostředí Vítáme i... zobrazit nabídku»
Specialista projektů v automotive
Královéhradecký
minulý měsíc
Vystudoval jste SŠ/VŠ technického zaměření a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Máte praxi v oblasti projektového řízení ve... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technolog - plasty
Jihomoravský
minulý měsíc
Považujete se za odborníka v oblasti technologií zpracování plastů a orientujete se ve 3D programech? Ovládáte anglický jazyk alespoň na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s NJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti? Jste technický typ s... zobrazit nabídku»
PLC programátor s NJ
Plzeň
minulý měsíc
Práce ve stabilní sposlčnosti Práce přímo v Plzni + pravidelné cestování do Německa 5 týdnů dovolené možnost seberealiza + kariérní... zobrazit nabídku»
Technický manažer - vývoj lineárních motorů
Brno
minulý měsíc
Pro portfolio lineárních motorů hledáme manažera, který bude poskytovat zákazníkům technické konzultace a bude pro ně společně se svým... zobrazit nabídku»
Technik dodavatelské kvality s AJ
Třebíč
minulý měsíc
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele? Domluvíte se anglicky? Tak se... zobrazit nabídku»
Kvalitář pro automotive s AJ - nové projekty
Třebíč
minulý měsíc
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele a auditovat je? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Čeká Vás práce ve stabilní a rozvíjející se německé společnosti. Na odpočinek 5 týdnů dovolené. Zajímavé mzdové ohodnocení včetně... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr technologie výroby autodílů
Pardubicko
minulý měsíc
 - práce v moderním a čistém prostředí  - možnost kariérního růstu  - příspěvek na telefoní  - příspěvek na sportovní... zobrazit nabídku»
Mechanical architect
Česká Lípa
minulý měsíc
stabilní zaměstnání v české, dynamicky se rozvíjející společnosti profesní růst a vzdělávání v oboru zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky / elektrotechnik - nástup ihned
Žebrák
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 101kč/h + bonusy - ubytování a zajištěný svoz na směny ZDARMA -... zobrazit nabídku»
Konstruktér – automotive
Středočeský
minulý měsíc
Vystudoval jste VŠ technického zaměření? Ovládáte anglický, nebo německý jazyk na pokročilé úrovni a některý z CAD programů? Vyznáte... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí – junior
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte VŠ vzdělání technického zaměření a praxi v automotive? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a máte vysoce nadstandardní... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ/NJ
Středočeský
minulý měsíc
Máte SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření? Zajímáte se o vývojovou konstrukci a ovládáte Pro/Engineer, nebo Catii? Bez problémů se... zobrazit nabídku»
Seřizovač Možnost týdenních záloh
Úvaly u Prahy
minulý měsíc
- práci na HPP v lokalitě Úvaly u Prahy - nástupní mzdu 21 000 Kč/měs., po zaučení 24 000 Kč a víc, v případě zvládnutí všech... zobrazit nabídku»
Konstruktér - možnost i pro absolventy - Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
Chcete pracovat jako konstruktér v automobilovém průmyslu? Znáte alespoň částečně 2D/3D CAD systémy? Domluvíte se německy nebo anglicky?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace