Práce v oboru Strojírenství (5398) - strana 121

Strojírenství
Skladník VZV - Slaný
Slaný (okres Kladno)
před 2 měsíci
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr - motivující finanční ohodnocení až 137 Kč/hod v čistém - ubytování zdarma -... zobrazit nabídku»
Konstruktér – team leader (Velká bíteš)
Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významného dodavatele vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových turbín,... zobrazit nabídku»
Řidič VZV/Skladník
Česká Lípa
před 2 měsíci
- nástupní mzda od 23 000 Kč, - zajímavé firemní benefity. zobrazit nabídku»
Materiálový specialista – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 2 měsíci
Náplň práce: návrh a schvalování materiálové základny pro výrobu letounů (kovy – ocel, neželezné kovy - slitiny lehkých kovů,... zobrazit nabídku»
Technolog lepení – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 2 měsíci
Náplň práce: Zpracování technologických postupů pro operace lepení a hermetizace včetně stanovení výkonových norem. Zpracování... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr s dlouhodobým působením v zahraničí
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 2 měsíci
Náplň práce: Řízení vývojových projektů od nabídky až po spuštění sériové výroby Zajištění podpory vývoje pro projekty v... zobrazit nabídku»
Konstruktér mechanických dílů
Frenštát pod Radhoštěm
před 2 měsíci
Vašimi úkoly bude: Návrh mechanických dílů elektronických modulů a úprava existujících modulů v CAD systému ProE nebo CATIA V5. ... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí - automotive
Vysočina
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive? Ovládá anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte stabilního a perspektivního... zobrazit nabídku»
Automotive - vedení projektů Jihlava
Vysočina
před 2 měsíci
Jste zkušený v oblasti projektového řízení v automobilovém průmyslu? Hovoříte plynule anglickým jazykem, k Vašim silným vlastnostem... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr
Liberec
před 2 měsíci
Máte zkušenost s prací na projektech? Znáte technickou dokumentaci a domluvíte se anglicky? Tak právě pro Vás máme jedinečnou možnost... zobrazit nabídku»
Lakýrník/brusič - Zlín
Zlín
před 2 měsíci
Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA nebo šikovného BRUSIČE. Náplň práce: - lakování plastových dílů... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Třebíč
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vedením výroby ve strojírenství nebo se chcete posunout do vedoucí pozice? Jste přirozená autorita? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Technický konstruktér
Jihomoravský
před 2 měsíci
Baví tě práce v CADu a orientuješ se dobře ve výkresech? Rád mluvíš anglicky a chtěl bys být součástí úspěšné společnosti, která o... zobrazit nabídku»
Projektový manažer – automotive
Pardubický
před 2 měsíci
Vystudoval jste vysokou školu strojírenského zaměření? V prostředí automotive se cítíte jako ryba ve vodě? Mluvíte perfektně anglicky a... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér junior
Královéhradecký
před 2 měsíci
Jste absolventem vysoké školy technického zaměření a láká Vás oblast CAD konstrukce? Jste kreativní osobnost, která se chce podílet na... zobrazit nabídku»
Konstruktér – okres jičín
Královéhradecký
před 2 měsíci
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a orientujete se v CAD programech? Chcete se podílet na vývoji nejmodernějších komponentů pro... zobrazit nabídku»
Technik BOZP – automotive
Pardubický
před 2 měsíci
Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a praxi v oblasti BOZP ve výrobní společnosti? Orientujete se v standardech a předpisech v... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme právě Vás "brusiče na kulato" se smlouvou na dobu neurčitou a mzdou dle zkušenosí až 31.000,- Kč. Moderní, nové pracovní... zobrazit nabídku»
Operátor montáže 7 –Ostrov u Stříbra
Ostrov u Stříbra
před 2 měsíci
Nabízíme: Nástup přímo do kmene Až 152 Kč/hod + příplatek za odpolední směnu Zdarma stravování, příspěvek na dopravu 13.... zobrazit nabídku»
Project Manager (Velká bíteš)
Velká Bíteš
před 2 měsíci
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace