Práce v oboru Strojírenství (5360) - strana 121

Strojírenství
Údržbář mzda 18 500 ,- Kč
Jihomoravský
před 3 měsíci
Požadavky · SOU v oboru strojním - odborná praxe vítána · trestní bezúhonnost · zdravotní stav umožňující práci i ve venkovním... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oboru strojírenství hledáme vhodného kandidáta na pozici provozní zámečník. Náplň práce: -mechanické... zobrazit nabídku»
Odborník povrchových úprav
Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce Zodpovídá za aplikaci technologie protikorozní ochrany Kontroluje a vyhodnocuje použité technologie Stanovení požadavků na... zobrazit nabídku»
Svářeč
Karlovarský
před 3 měsíci
Požadujeme: svářecí průkaz ( svařování CO2) znalost čtení technických výkresů zručnost praxe v oboru výhodou Nabízíme: ... zobrazit nabídku»
Pracovníci montáže
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta zabývající se průmyslovou automatizací hledáme vhodné uchazeče na pozici Pracovník montáže. Náplň práce: -výroba a... zobrazit nabídku»
Montážní operátor
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oblasti automotiv , hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní operátor. Náplň práce: -montáž... zobrazit nabídku»
Mechatronik / elektrotechnik
Ústecký
před 3 měsíci
Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Čalouník v oboru automotive
Praha
před 3 měsíci
Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovného čalouníka. Náplň práce: - výroba svrchního... zobrazit nabídku»
Údržbář - mechanik s vyhláškou 50, mzda až 22 000 Brutto !!!!
Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného zákazníka působícího v obalovém průmyslu hledáme šikovné údržbáře s vyhláškou 50. Náplň práce: - údržba... zobrazit nabídku»
Konstruktér - okres Děčín
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR. Náplň práce: - návrh a realizace konstrukčních celků - projekce v programu... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - okres Děčín
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY. Náplň práce: - Vedení týmu ve výrobě (cca. 10 lidi) - Koordinace... zobrazit nabídku»
Seřizovač/programátor CNC strojů
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ. Náplň práce: - Vytváření programů pro CNC - Správa... zobrazit nabídku»
Kontrolor / Kvalitář
Středočeský
před 3 měsíci
Náplň práce: - kontrola parametrů kvality u finálních výrobků, operátorů ve výrobě - zajišťování náprav u vadných kusů, revize... zobrazit nabídku»
Technolog - okres Děčín
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: TECHNOLOG – okres Děčín. Náplň práce: třídění výkresové dokumentace dle... zobrazit nabídku»
Mechanik - okres Teplice
Ústecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici: MECHANIK. Náplň práce: - provádí činnosti, které souvisí s údržbou a... zobrazit nabídku»
Inženýr implementace výroby
Ústecký
před 3 měsíci
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na post Inženýra implementace. Náplň práce: Zahraniční pobyt u klienta za účelem... zobrazit nabídku»
Operátor v automotive
Liberecký
před 3 měsíci
Hledáme nové kolegy do týmu. Náplň: - různé práce v automotive Požadujeme: - ochota pracovat ve 3 směnném provoze - spolehlivost,... zobrazit nabídku»
Operátoři u linek
Liberecký
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta v oblasti automotive hledáme vhodné uchazeče. Náplň práce: - výrobní operátor v automotive Požadujeme: -... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby s NJ
Jihočeský
před 3 měsíci
Rozšiřte tým techniků stabilní výrobní společnosti. Náplň práce: - administrativní podpora údržby - podpora implementace lean... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího kvality s NJ
Jihočeský
před 3 měsíci
Zajímavá profesní výzva pro zkušeného Kvalitáře, který má ambice stát se zástupcem Vedoucího kvality. Svěřeno mu bude řízení... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace