Práce v oboru Strojírenství (4934) - strana 121

Strojírenství
Quality & Process Improvemen Leader
Brno
před 3 měsíci
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti V případě zájmu... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr, 25-40 000 Kč, Trutnovsko
Trutnov
před 3 měsíci
Chcete pracovat na nových projektech? Máte vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky? V tom případě se staňte členy... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, 25 - 40 000 Kč, Trutnovsko
Trutnov
před 3 měsíci
Baví Vás komunikace se zákazníky? Máte zkušenosti s kvalitou a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Domluvíte se anglicky? Přidejte se... zobrazit nabídku»
CNC Frézař (25. - 32.000 Kč)
Brno, Olomouc, Vyškov, Uničov
před 3 měsíci
Pro nově postavenou výrobní halu hledáme posilu - CNC Frézaře. Máme kusovou výrobu, můžeme nabídnout nadstandardní mzdu, 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Manažer interních projektů
Olomouc
před 3 měsíci
Domluvíte se hravě německy a máte technické znalosti? Pokud ANO, pošlete mi Váš životopis. Co budete dělat: - plnění samostatných... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - automatizace výrobních linek, vhodné i pro absolventy
Nový Bydžov
před 3 měsíci
Hektické prostředí automotive průmyslu Vás neláká a je pro vás důležitý stabilní zaměstnavatel, kde se budete cítit jako doma?... zobrazit nabídku»
Obsluha lisu 110,-Kč/h s příspěvkem na dojíždění
Olomouc
před 4 měsíci
DLOUHODOBÁ PRÁCE na 2 SMĚNY. Pro výrobní společnost v Hlubočkách, hledáme šikovné pracovníky na pozici OBSLUHA LISU. Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Produktový manager, s AJ
Veselí nad Lužnicí
před 4 měsíci
Chcete být zodpovědný za procesy týkající se správy produktů vyráběných ve výrobním závodu na Táborsku? Pracovní náplň: -... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, velmi čisté prostředí, až 55 000 Kč/měs.
Jihočeský
před 4 měsíci
Rychle rostoucí, výrobní, mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě a velmi čistým provozem, hledá kvalifikovaného uchazeče... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisy hranice až 38 000Kč
Hranice
před 4 měsíci
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO? NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! Pro expandující mezinárodní společnost v Hranicích s více... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér junior/senior
Kaplice
před 4 měsíci
Pro společnost zabývající se výrobou strojů hledáme schopné kandidáty na pozici Elektrokonstruktérů. Dle Vašich dosavadních zkušeností... zobrazit nabídku»
Technolog elektro
Kaplice
před 4 měsíci
Staňte se součástí prosperující mezinárodní společnosti a převezměte zodpovědnost za : - zpracování technické dokumentace - tvorbu... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, 13. a 14. plat
Kaplice
před 4 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Elektromechanik. Kde budete pracovat? Firma se nachází v... zobrazit nabídku»
Zámečník, 13. a 14. plat
Kaplice
před 4 měsíci
Hledáte uplatnění jako Svářeč v oblasti Č. Budějovic a okolí? Máte osvědčení na CO2? Nabízíme práci pro významnou výrobní... zobrazit nabídku»
Konstruktér strojař
Kaplice
před 4 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Konstruktéra. Náplň práce: - tvorba technické dokumentace,... zobrazit nabídku»
Manipulant/Jeřábník práce v centru Brna
Brno
před 4 měsíci
Vyhovuje Vám práce Manipulanta/Jeřábníka v třísměnném provozu v centru Brna s nadstandardním finančním ohodnocením a lokalitou v centru... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér
Olomoucký
před 4 měsíci
Baví Vás technika? Chcete spolupracovat na produktu, se kterým se můžete setkat po celém světě? Pokud ano, pošlete mi Váš... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D - Brno
Brno - město
před 4 měsíci
* Navrhování mechanických systémů a komponentů * Odpovědnost za přípravu výrobní dokumentace pro výrobu * Spolupráce na optimalizaci... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
Královéhradecký
před 4 měsíci
Hledáme Elekroinženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Podílet se na bezchybném chodu strojů, zařízení a přístrojů *... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr
Královéhradecký
před 4 měsíci
Hledáme Strojního inženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Spravuje a rozvíjí strojní zařízení výrobních linek a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace