Práce v oboru Strojírenství (5432) - strana 123

Strojírenství
Frézař – Uherské Hradiště
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 2 měsíci
Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů nebo příbuzném strojírenském oboru zkušenosti s obráběním schopnost číst... zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Prostějov
před 2 měsíci
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - v mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Zkusebni technik (NDT kontrola)
Praha, Jihočeský, Středočeský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: samostatně provádí NDT kontrolu dílů, MT a PT podle požadavků zákazníka a NADCAP samostatně tvoří pracovní návodky... zobrazit nabídku»
Mechanik CNC strojů
Brno
před 2 měsíci
- Zajímavou a perspektivní práci v rámci prosperujícího nadnárodního koncernu - Možnost firemního stravování v závodní jídelně –... zobrazit nabídku»
Lakýrník - od 20 000Kč v čistém / centrum Plzně
Plzeň
před 2 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na jednu směnu - ranní - nástupní mzda od 120kč/h - dobrá dostupnost MHD,... zobrazit nabídku»
Vedoucí elektro výroby s AJ
Plzeňský
před 2 měsíci
Práce v mezinárodní společnosti Přátelská atmosféra 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Možnost další seberealizace Firemní... zobrazit nabídku»
Technolog výroby dílů
okres Litoměřice
před 2 měsíci
Hledáte stabilní společnost, kde můžete udělat kariéru? Kde se o Vás budou dobře starat? Kde dostanete prostor pro svůj další rozvoj? ... zobrazit nabídku»
Design engineer
okres Děčín
před 2 měsíci
Máte dobrou představivost? A umíte své nápady převést "na papír"? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, pak možná máme práci právě pro Vás!... zobrazit nabídku»
Technik kvality
okres Děčín
před 2 měsíci
Máte praxi z výrobní, nejlépe strojírenské výroby? Domluvíte se anglicky? A chcete pracovat v oblasti výrobní kvality? Přihlaste se... zobrazit nabídku»
Konstruktér
okres Děčín
před 2 měsíci
Hledá se konstruktér! Přidejte se do našeho týmu a podílejte se na zcela nových a unikátních projektech! Náplní Vaší práce ve... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Děčín
před 2 měsíci
Orientujete se v technické dokumentaci? Angličtina Vám není cizí? Chcete být součástí rostoucího a sílícího týmu profesionálů? Pokud... zobrazit nabídku»
Inženýr kryogenních zařízení
okres Děčín
před 2 měsíci
Hledáme specialistu na pozici Inženýr kryogenních zařízení. Pokud máte vzdělání z oblasti strojírenství, praxi z výrobního prostředí... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
před 2 měsíci
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s AJ
Třebíčsko/Žďársko
před 2 měsíci
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny
Jihlava
před 2 měsíci
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Nevadí Vám pracovat v 3 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistik pro skladové hospodářtví
Vysočina
před 2 měsíci
Máte zkušenosti z logistiky ve výrobě či skladového hospodářství? Jste vůdčí typ?Máme tu novou příležitost pro Vás! - vedení... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění
Kutnohorsko
před 2 měsíci
Máte zkušenost v seřizování CNC strojů?Rádi byste pracovali ve společnosti s nejmodernějšími technologiemi? Sériová výroba vám není... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr - nástroje a zařízení (vývoj)
Vysočina
před 2 měsíci
Pojďte uplatnit zkušenosti z údržby zařízení po elektro stránce! Vyznáte se v elektro servisu, umíte zařídit kalibrace měřidel a... zobrazit nabídku»
Technolog - strojírenství, automotive
Vysočina
před 2 měsíci
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní práce bude: - zavádění nových... zobrazit nabídku»
Mistr s AJ (automotive)
Vysočina
před 2 měsíci
Máte vystudovanou VŚ nebo SŠ nejlépe v technickém oboru, praxi na pozici mistra nebo vedoucího výroby? Rádi byste měli reálnou možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace