Práce v oboru Strojírenství (5584) - strana 123

Strojírenství
Vývojový inženýr filtračních elementů
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Řízení vývojových projektů pro OEM, OES a IAM zákazníky Zajištění podpory vývoje pro projekty v sériové výrobě ... zobrazit nabídku»
Hledáme frézaře, brusiče na kulato a políra do směnného provozu
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Náplň práce: FRÉZAŘ: práce na CNC fréze spolu s úpravou programů a korekcí nástrojů¨ POLÍR: strojní a ruční broušení... zobrazit nabídku»
Finanční manažer/hlavní účetní
Olomoucký
minulý měsíc
Výrobní společnost hledá do svého týmu zkušeného odborníka na finance. Pracovní náplň: - vedení ekonomické úseku a úseku zpracování... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisy hranice - příspěvek na dopravu
Hranice
minulý měsíc
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO? NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! Pro výrobu v Hranicích s 40letou tradicí, která vyrábí... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Olomoucký
minulý měsíc
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - French + Czech
Vsetínsko
minulý měsíc
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Production Manager s NJ nebo AJ
Uherskohradišťsko
minulý měsíc
Pro mezinárodní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Production Manager. Pokud máte zkušenosti se strojírenskou výrobou,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - automotive
Třebíčsko
minulý měsíc
Máte zkušenosti v projektovém řízení v automotive? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak zde je... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Kadaň
minulý měsíc
*Stravenky *Bonusy/prémie za čtvrtletí *Mzda až 22 000Kč *Příspěvek na penzijní připojištění *Příspěvek na dopravu *Dovolená 5... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů s NJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti? Jste komunikativní... zobrazit nabídku»
Mechanical design engineer in new R&D team
Jihočeský
minulý měsíc
We offer you: - A chance to be at the start of new R&D team - Competitive salary - Meal vouchers - 25 days holiday - Flexible working hours zobrazit nabídku»
Nový projekt - Specialisté do výroby a vývoje
Kolínsko
minulý měsíc
- závodní stravování, 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - roční bonus ve výši (0-30% mzdy) - příspěvek na dojíždění,... zobrazit nabídku»
Technolog výroby | zakázková výroba
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Chceš za sebou vidět kus práce? Nabízíme pracovní příležitost, kde máš prostor pro profesní rozvoj na pozici TECHNOLOG VÝROBY |... zobrazit nabídku»
Strojník
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Chcete být za svou práci náležitě odměněni? Máte technické myšlení? Setkali jste se s... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vhodné i pro absolventy
Plzeň - jih
minulý měsíc
Chcete pracovat jako konstruktér pro společnost, která je lídrem ve svém oboru a má zajímavé portfólio produktů? Umíte pracovat s 3D CAD?... zobrazit nabídku»
Seřizovač indukčních kalíren
Louny
minulý měsíc
Hledáme samostatného a schopného seřizovače indukčních kalíren. Náplň práce: - práce s technickými podklady - určování pracovních... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Zlínský
minulý měsíc
Jste technicky zdatný člověk se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním a máte praxi na pozici technologa ve strojírenské... zobrazit nabídku»
Technolog ve strojírenství
Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako technolog ve strojírenské výrobní společnosti a orientujete se v technické dokumentaci? Komunikujete anglickým jazykem a... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Máte delší praxi v konstrukci a rád komunikujete anglicky? Chcete být součástí úspěšné společnosti a podílet se na vývoji nových... zobrazit nabídku»
Inženýr testovacích metodik s AJ
Středočeský, Královéhradecký
minulý měsíc
Jsi absolventem vysoké školy se zaměřením na materiály? Baví tě fyzika, matematika a chceš vědět, co který díl vydrží? Zkoumáš a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace