Práce v oboru Strojírenství (5782) - strana 123

Strojírenství
Průmyslový inženýr - IM tooling
Mnichovo Hradiště
minulý měsíc
- výběr zaměstnaneckých benefitů - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí nadnárodní dynamické společnosti - pracoviště: okr.... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Beroun
minulý měsíc
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - přátelský kolektiv - zaučení, zvyšování kvalifikace - platové ohodnocení dle zkušeností a... zobrazit nabídku»
Elektrikář - technik
Beroun
minulý měsíc
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - malý, přátelský kolektiv - zaučení, další zvyšování kvalifikace a kariérní růst - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Dělník/dělnice v tiskařské dílně - 1 směna
Liberec
minulý měsíc
- dlouhodobé stabilní zaměstnání, - přátelské rodinné prostředí, - možnost kariérního růstu, - nástupní mzda 15 000 Kč, -... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - bruska, fréza nebo soustruh
Letňany
minulý měsíc
HPP na dobu neurčitou praxi v přední firmě zaměřenou na letecký průmysl nástupní mzdu bez praxe - 25.600 Kč , nástupní mzda s 4-letou... zobrazit nabídku»
Maintenance manager
Brno
minulý měsíc
Do you enjoy that everything is running smoothly? And if it isn´t you´re able to change it? As a Maintenance manager of a production company you... zobrazit nabídku»
Konstruktér / Konstruktérka
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Jedinečná příležitost pro konstruktéry / konstruktérky! Pro exkluzivní projekt (vývojové centrum) hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, vhodné i pro absolventy
okres Děčín
minulý měsíc
Pro nové projekty přijmeme zkušeného průmyslového inženýra, ale také i inženýra juniora. Dokážete identifikovat procesy a nastavit vše... zobrazit nabídku»
Technik ve výrobě
Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta, zahraniční společnost, zabývající se strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici TECHNIK... zobrazit nabídku»
Strojírenská výroba hledá vhodného kandidáta na pozici technologa
Hranice na Moravě
minulý měsíc
- odpovídající platové ohodnocení - bonusový systém + 13tý plat - benefity ve formě příspěvků na stravování, příspěvku na dopravu... zobrazit nabídku»
Letní brigáda - kontrola kvality
Liberec
minulý měsíc
- Odměna 90,–/hod. hrubého - 100,– stravenka - Příplatky dle zákona - Lze i upravit směny dle potřeby - Možnost práce i o víkendech... zobrazit nabídku»
Balič/Manipulant/Operátor
Turnov
minulý měsíc
- mzda od 22 000 Kč - stravenky v hodnotě 80 Kč - bonus za odpracovaný měsíc 1 000 Kč - příplatek za práci o víkendu 50 % - 26 dní... zobrazit nabídku»
Operátor vstřikovacího lisu
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
- mzda od 20 000 Kč - po zaučení možnost navýšení mzdy - 100 Kč stravenky - příspěvek na dopravu - výkonnostní odměny - v letních... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce- Slatina, mzda19 200 Kč, týdenný zálohy!
Brno
minulý měsíc
nástupní mzda od 19 200 Kč týdenní zálohy navýšení mzdy po zkušební době odměny za výkonnost třísměnný provoz 13. plat týden... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr junior
Ústecký
minulý měsíc
Máte vzdělání technického zaměření a ovládáte angličtinu na středně pokročilé úrovni? Láká Vás vylepšování procesů ve výrobní... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologů
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice technologa CNC obrábění? Jste organizačně schopná osoba s přirozenou autoritou a komunikujete v anglickém jazyce?... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektového managementu
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte bohaté zkušenosti s projektovým řízením v oblasti automotive a hledáte novou výzvu? Máte technické vzdělání, plynně komunikujete v... zobrazit nabídku»
Technik kvality (26.000 - 31.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme technika do oddělení kvality v Oslavanech, který bude programovat 3D měřící stroj. I na zaučení. * zázemí moderní společnosti *... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (až 38.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do moderní zahraniční společnosti hledáme logistika. Máte organizační schopnosti? Domluvíte se dobře anglicky? V tom případě máme... zobrazit nabídku»
Technolog do stojní výroby (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete změnit práci? Hledáme zkušeného technologa do strojírenské firmy. * zázemí moderní společnosti * motivující mzdové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace