Práce v oboru Strojírenství (5682) - strana 123

Strojírenství
Vedoucí údržby
Plzeňsko
minulý měsíc
- příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - velmi příjemné pracovní prostředí - sleva na firemní výrobky - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš zájem své zkušenosti uplatnit ve společnosti, která je Tě schopna náležitě ocenit? Máš praxi ve výrobní společnosti na pozici... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Láká Vás se podílet na vývoji nových výrobků v automotive? Máte elektrotechnické vzdělání a anglický jazyk Vám nečiní problém?... zobrazit nabídku»
Technolog/ procesní inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš již praxi s působením na pozici TECHNOLOGA či PROCESNÍHO INŽENÝRA a domluvíš se anglicky? Láká Tě působení v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr| flexibilní pracovní doba
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš znalosti v oblasti štíhlé výroby? Máš zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici? Pokud se domluvíš anglicky a rád by ses... zobrazit nabídku»
Seřizovač Možnost týdenních záloh
Úvaly u Prahy
minulý měsíc
- práci na HPP v lokalitě Úvaly u Prahy - nástupní mzdu 21 000 Kč/měs., po zaučení 24 000 Kč a víc, v případě zvládnutí všech... zobrazit nabídku»
Šikovní pracovníci mají u nás zelenou. přátelský kolektiv hledá další...
Kolín
minulý měsíc
hlavní pracovní poměrzákladní nástupní mzda 17.750 Kč/měsíc, po zkušební době 19.050 Kč/měsíc (postupné navýšení... zobrazit nabídku»
Supervizor kvality
Pardubice
minulý měsíc
Mzda 130 Kč/hod + příplatky  + so 33 %  + ne 50 %  + noční 15 % 20 dní dovolené stravenky v hodnotě 80 Kč třísměnný provoz   Nástup... zobrazit nabídku»
Elektrikáři s vyhl.50 § 5,PŘIDEJTE se k nám
Kolín-Ovčáry
minulý měsíc
dvousměnný provoz ranní/odpolední směny (8h) stabilitu zaměstnání nadstandardní pracovní podmínky pravidelnou mzdu od 143 do... zobrazit nabídku»
Brusič Frýdek- Místek
Frýdek- Místek
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - zázemí silné a stabilní společnosti - zajímavé a motivující platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník - České Velenice
České Velenice
minulý měsíc
* Práce na HPP - nástup ihned * Možnost kariérního postupu * Týden dovolené navíc - 5 týdnů * Měsíční prémie až 30 % k základní... zobrazit nabídku»
NC Soustružník
Plzeň
minulý měsíc
dlouhodobé perspektivní zaměstnání stabilní zázemí silné společnosti možnost profesního a osobnostního růstu 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Nástrojař - Teplice
Teplice
minulý měsíc
- zázemí silné mezinárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje - měsíční bonusy v závislosti na... zobrazit nabídku»
Frézař - Brno
Brno
minulý měsíc
Obsluha konvenční odvalovací frézy – výroba ozubení odvalovacím způsobem 70% náplně práce. Doplňková činnost – soustružení na... zobrazit nabídku»
Cad/cam Specialista
Brno
minulý měsíc
Náplň práce: vlastní měření součástí /nutná praxe v měření, posuvka, mikrometr, kalibr samostatná tvorba výkresů v AUTOCADu ve... zobrazit nabídku»
Inženýr údržby s AJ - i pro šikovné absolventy (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte za sebou strojárnu a hledáte si uplatnění v oboru? Rád byste při svém zaměstnání i cestoval do zemí střední Evropy? Dorozumíte se... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr - vhodné i pro absolventy (23.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte čerstvě po škole a hledáte si uplatnění ve strojírenství? Máte znalosti z oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky? Hledáte si... zobrazit nabídku»
Řidič C;C/E
Pardubice
minulý měsíc
Odborné zaškolení Platové ohodnocení - Nástupní mzda 20 000 Kč - Variabilní složka mzdy max 25 %   Pracovní doba pružná dle objednávek... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ, 50 - 60 000 Kč
Havlíčkobrodsko
minulý měsíc
Pro výrobní společnost na Havlíčkobrodsku nyní obsazujeme pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR S AJ Máte praxi v konstrukci a domluvíte se... zobrazit nabídku»
Procesní / projektový inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Ideální kandidát neexistuje. To víme. Dáváme tedy šanci všem ostatním, kteří mají alespoň povědomí o procesním inženýrství,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace