Práce v oboru Strojírenství (5566) - strana 128

Strojírenství
Operátor ve výrobě, od 19 000Kč,13. plat, stravenky
Brno
minulý měsíc
- smlouvu na HPP - zajímavé finanční ohodnocení od 19 000kč - čtvrtletní bonusy 4500kč - 13. plat (8 000kč v březnu + 8 000kč v... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Průmyslových inženýrů je na trhu práce stejně jako šafránu. A proto Vám ušetřím čas a rovnou nabídnu jen tu nejlepší a... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Teplice
minulý měsíc
Pro rozšiřující se výrobní závod v Krupce hledáme Nástrojaře ! Vaší nápní práce bude především: *provádění montáží a... zobrazit nabídku»
Manager logistiky s NJ
Jihočeský
minulý měsíc
Zajímavá profesní příležitost pro zkušené Vedoucí logistiky Na této pozici budete zodpovědni za: - řízení týmu v oblasti logistiky... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ
Pardubicko
minulý měsíc
 - odborný růst  v dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí  - motivační systém hodnocení  - výdělky v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s NJ
Pardubicko
minulý měsíc
 - nabízíme odborný růst v dynamicky se rozvíjející společností  se zahraniční účastí  - motivační systém hodnocení  - výdělky... zobrazit nabídku»
Project manager - automotive (plasty)
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automotive, hledáme zkušené kandidáty na pozici PROJECT MANAGER –... zobrazit nabídku»
Junior projektový manažer - konstruktéři/technologové
Královéhradecký
minulý měsíc
Nabídneme Vám: - možnost realizace vlastních nápadů - pracovní místo v mezinárodním prostředí, využitelnost cizích jazyků - pravidelnou... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC frézování
Jihočeský
minulý měsíc
Máte zkušenost s obsluhou CNC? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Pojďte vyzkoušet práci u nás! zobrazit nabídku»
Obsluha elektrojiskrového obrábění
Jihočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s elektrojiskrovým (elektroerozivním) obráběním ve strojírenství? Pokud ano, pošlete Váš životopis a zkuste zjistit,... zobrazit nabídku»
Projektový konzultant, strojírenství, zakázková výroba
Hořice
minulý měsíc
PŘÍLEŽITOST PRO TECHNICKY ZAMĚŘENÉ OBCHODNÍKY - praxí nebo vzděláním. O co se jedná? * Udržování vztahů se stávajícími klienty i... zobrazit nabídku»
Technik/technička strojní výroby
Pardubice
minulý měsíc
- středně velká strojní a stavební společnost - odborný růst - možnost seberealizace  - dlouhodobá perspektiva uplatnění - služební... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeň
minulý měsíc
* zázemí mezinárodní společnosti * důkladné zaškolení * možnost profesního růstu *moderní pracovní prostředí * využití cizích... zobrazit nabídku»
Programování a vývoj SW pro jeřáby
Slaný
minulý měsíc
- perspektivní a stabilní práci u zahraniční strojírenské firmy - zajímavou, různorodou a samostatnou práci - 25 dnů dovolené - podnikové... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - práce pro ženy
Uherské Hradiště
minulý měsíc
ČISTOU, JEDNODUCHOU PRÁCI PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY!!! RUČNÍ PRÁCE - V SEDĚ I VE STOJE stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr... zobrazit nabídku»
Kvalifikovaný operátor / nástrojař - od 3.4.2017
Pardubice
minulý měsíc
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) možnost certifikace na strojích směnový kalendář na... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - práce v Pardubicích od 3.4.2017
Pardubice - Staré Čivice
minulý měsíc
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů - seřizovač
Louny
minulý měsíc
*mzda: 35 000 Kč *práce na 3 směny nebo v nepřetržitém provozu *příjemný kolektiv *profesní růst *vzdělávání v oboru *bonusy zobrazit nabídku»
Obráběč/Obsluha CNC strojů
Česká Lípa
minulý měsíc
*nadstandardní finanční ohodnocení *práce na ranní směny *stabilní zaměstnání v perspektivním oboru *přímý kontakt s technickými a... zobrazit nabídku»
R&D inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Strojař nejlépe, nebo technicky zdatný kandidát a komunikativní angličtina. To jsou naše hlavní požadavky na pozici R&D INŽENÝR. náplň... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace