Práce v oboru Strojírenství (5280) - strana 134

Strojírenství

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Pracovník do elektrotechniky (20.000 - 27.000 Kč)
Praha
dnes
Hledáte si práci a baví Vás oblast elektrotechniky a chtěli byste se stát součástí týmu, kde se dějí zázraky? Hledáme schopné a... zobrazit nabídku»
Firemní právník - junior (25.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
dnes
Hledáme firemního právníka, co se paragrafů neleká, paragrafy, smlouvy, znalost zákona – hledáme svého šampiona, své zkušenosti krátce... zobrazit nabídku»
Manažer údržby (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti s údržbou ve výrobní společnosti a je tato oblast něco, co je pro Vás zárveň koníčkem a chtěl/a byste v této oblasti i... zobrazit nabídku»
Elektromontáž v Německu (40.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hola, hola, Německo volá!! Hledáš dobře placenou práci, ale být pořád na jednom místě je nuda? Tak pojď pracovat k nám! Nabízíme ti... zobrazit nabídku»
Plánovač montáží hi-tech výroby (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
dnes
* flexibilní pracovní dobu * stabilní společnost s příjemným kolektivem pracovníků * možnost se vzdělávat a profesně růst * motivační... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér (35.000 - 40.000 Kč)
Praha
dnes
Láká Vás vývoj dopravních prostředků? Máte ve strojírenské konstrukci už nějakou praxi a chcete se naučit něco nového v netradičním... zobrazit nabídku»
Operátor balení a montáže – vhodné i pro absol (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte ukončenou střední školu a nevíte kam dál? Nebo máte zkušenosti a přišel čas na změnu? Umíte číst z technické dokumentace a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Pro nadnárodní strojírenskou společnost hledáme inženýra kvality s praxí ve svém oboru. Nabízíme perspektivní pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV (19.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte průkaz na VZV nebo spíše co je důležitější, máte praxi s ním? Nevadí Vám pracovat na třísměnný provoz a hledáte si stabilní... zobrazit nabídku»
Konstruktér (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Jste šikovným absolventem strojírenské fakulty? Máte za sebou nějaké dobré výsledky nebo praxi, kterou by jste teď chtěl dále zúročit?... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Červený Kostelec
dnes
Lákají Vás nové výzvy? Do našeho týmu v Hronově a v Červeném Kostelci sháníme spolehlivého a kreativního spolupracovníka do... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní – 30.000 – 40.000,- Kč
Brno
dnes
- Stabilní zázemí středně velké společnosti zaměřující se na zakázkovou výrobu ve strojírenství. - Úzká spolupráce s vedením. ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní Brno – 34.000 – 45.000 Kč
Brno
dnes
- Stabilní zázemí středně velké společnosti zaměřující se na zakázkovou výrobu ve strojírenství. - Úzká spolupráce s vedením. ... zobrazit nabídku»
3D CAD junior (vhodné pro studenty a absolventy)
okr. Ústí nad Labem
dnes
Čím tě odměníme? * Na tuto juniorskou pozici nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení (25 000 - 30 000 Kč) a k tomu navíc celou řadu... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr (automotive)
okr. Chomutov
dnes
* fixní plat 30 - 50 tisíc Kč + bonusy dle plnění KPI's * pružná pracovní doba (pevná část 9-15) * příspěvky na stravování *... zobrazit nabídku»
Obsluha / seřizovač CNC strojů
Praha
dnes
* třísměnná pracovní doba * 22.500 Kč/měs * HPP na rok a pak na neurčito * stravenky 90 Kč * 5 týdnů dovolené, 2 dny placeného volna... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Náchodsko
dnes
- po zaučení možnost pracovního poměru na dobu neurčitou - příspěvek na stravování - týden dovolené nad rámec zákona zobrazit nabídku»
Údržbář, seřizovač strojů
Ústí nad Labem
dnes
Pohodový kolektiv Postupné zaškolení zobrazit nabídku»
Soustružník na soustruhu SU 50/1000
Brno
dnes
Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Brno
dnes
Nástup na pracovní smlouvu HPP Výkonnostní bonusy Mzdové ohodnocení až 22 000 Kč Možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace