Práce v oboru Strojírenství (4938) - strana 134

Strojírenství

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Výrobkový a projektový inženýr
Liberec
včera
Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Řidič VZV - pouze víkendy a svátky (15-18000 Kč)
okres Prostějov
včera
- stabilitu, jistotu výplaty mezd - nadstandardní finanční ohodnocení díky příplatkům za víkendy a svátky - práci pouze o víkendech a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - pouze víkendy a svátky (14 000 Kč - 16 000 Kč)
okres Prostějov
včera
- nadstardardní finanční ohodnocení - příplatky 50 % za víkendy, 100 % za svátky - dotované stravování (stravenky v hodnotě 80 Kč) -... zobrazit nabídku»
Technolog
Náchodsko
včera
- perspektivní zaměstnání - pružná pracovní doba - zaměstnanecké výhody - možnost vzdělávání - odpovídající platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Náchodsko
včera
- pružná pracovní doba - firemní benefity - systém vzdělávání - finanční ohodnocení dle praxe a úrovně samostatnosti - pozice je... zobrazit nabídku»
Teamleader v údržbě
Tachovsko
včera
- Práci ve stabilní prosperující společnosti - Zodpovědnou práci na zajímavých projektech - Odpovídající finanční ohodnocení - 5... zobrazit nabídku»
Strojírenský mistr
Jihomoravský
včera
Máte praxi ve výrobní společnosti se zaměřením na automotive a hledáte nové pracovní uplatnění v dynamicky se rozvíjející se výrobní... zobrazit nabídku»
Programátor a obsluha CNC - oddělení nástrojárny - Ostrava
Ostrava
včera
- odpovídající finanční ohodnocení - práci pouze na ranní a odpolední směny - měsíční prémie 9% - příspěvek na dopravu, dotované... zobrazit nabídku»
CNC Operátor - vhodné i pro absolventy - Ostrava
Ostrava
včera
* Nástupní mzdu 18 000 - 21 000,- Kč (90 Kč/ hod + příplatek za riziko 5,5 Kč/hod+ příspěvek na dopravu 500 až 3000 Kč/ měsíc, 500 Kč... zobrazit nabídku»
Montážník elektro 2 směny
Liberec
včera
- Nástup na 110,5 Kč/hod  - Po zaučení 123,5 Kč/hod  - Přestup do kmenu společnosti po 6 měsících  - Stravenky      zobrazit nabídku»
Metalurg
Brno - město
včera
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Metalurg: Náplň práce: * odpovědnost za způsobilost... zobrazit nabídku»
Assembly project manager
Brno - město
včera
* Vedení mezinárodních projektů v rámci společnosti, štandardizace procesů * Identifikovat síly a slabiny místních týmů, navrhovat... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér, automotive, i pro absolventy
Jihlava
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost a jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v kraji, hledáme kandidáty na pozici konstruktéra. Vaší... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér, vhodné i pro absolventy
Pardubice
včera
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme šikovného KONSTRUKTÉRA se zaměřením na vývojové projekty! Náplň... zobrazit nabídku»
Manažer štíhlé výroby
Moravskoslezský
včera
Máte zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby a domluvíte se anglicky? Jste silná osobnost, která si stojí za svým rozhodnutím?... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - Ostrava (18 - 23 000 Kč/měsíc)
Ostrava
včera
Znáte CNC stroje? Setkali už jste se s nimi nebo na nich přímo pracovali? Máte zájem naučit se obsluhovat CNC stroje a zvýšit si tak svou... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Slatina - 18-20 000 Kč
Brno
včera
Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby, vyhovuje vám práce v třísměnném provozu a lokalita Brno - Slatina (z... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstruktér
Ždírec nad Doubravou okolí
včera
Zaměstnání ve stabilní a rodinné firmě s mezinárodním působení, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. zobrazit nabídku»
Technolog
Havlíčkův Brod okres
včera
Možnost mzdy 25 000 Kč měsíčně, prémie a další mimořádné odměny, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, stabilní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Strojírenství
Havlíčkův Brod okres
včera
možnost mzdy 50 000 Kč měsíčně, provizní systém v návaznosti na výkonu, prémie a další mimořádné odměny, možnost kariérního růstu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace