Práce v oboru Strojírenství (5370) - strana 136

Strojírenství
Stavební inženýr s NJ
Přerov
před 3 měsíci
Vystudoval jste stavební fakultu? Je Vaším snem dělat stavebního inženýra? Pokud ano je tu příležitost pro Vás. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník/zámečník
Teplice
před 3 měsíci
Máte zkušenost s montáží výrobků, obsluhou strojů nebo s přípravnými zámečnickými pracemi? Pokud hledáte změnu a chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Operátor broušení - nutná praxe broušení hliníku. Modřice.
Brno
před 3 měsíci
Hlavní pracovní poměr Mzda 120,-/hod + příplatky dle ZP Moderní pracovní prostředí Závodní stravování Zaškolení, Doprava do CT... zobrazit nabídku»
Svářeč EN 135,- Mzda 30 tis čistého/měsíc
Znojmo
před 4 měsíci
Mzda 140,- Hlavní pracovní poměr, dobré platové podmínky Ubytování zajištěno a hrazeno v místě výkonu práce Denní diety 165,-,... zobrazit nabídku»
Dělník při výrobě autoskla, Hořovice
Hořovice
před 4 měsíci
Hpp, stabilní a dlouhodobá práce 18600,-Kč čistého /měsíc při 163 h, možnost přesčasů Příspěvek na ubytování Směny : 2dny... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Šumperk
před 4 měsíci
Do týmu strategických nákupčích hledám dalšího člověka do týmu. Chcete se věnovat dodavatelům, analyzovat nákupní trh a vyjednávat... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - vývoj
Prostějov
před 4 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici: INŽENÝR KVALITY náplň práce: - dohled nad kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě - jednoduchá montáž
Český Krumlov
před 4 měsíci
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Mzda 15.000,-čistého- 18.000,-čistého, zajištěné a hrazené Ubytování, propláceny cestovní... zobrazit nabídku»
Volná místa pro frézaře CNC fréza
Bruntál
před 4 měsíci
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr Mzda 175,-Kč/hod, v čistém mzda 28000,-Kč - 29000,-Kč zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukčního oddělení
okres Děčín
před 4 měsíci
Strojaři, jež vyhledáváte nové výzvy, ozvěte se nám! Právě máte šanci pracovat ve vedení oddělení konstrukce na velmi zajímavých... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC horizontky WHN 13 45tis čistého
Kladno
před 4 měsíci
Hlavní pracovní poměr s dobou neurčitou 45.000,-čistého/měsíc Dlouhodobé a stabilní zaměstnání ZDARMA ubytování Placené cestovní... zobrazit nabídku»
Zámečník s průkazem ZK 135 - Ostrava
Ostrava
před 4 měsíci
hlavní pracovní poměr zajímavé mzdové ohodnocení s možností nárůstu dlouhodobé uplatnění pozice vhodná pro místní - Ostrava a... zobrazit nabídku»
Nákupčí s aj/nj
Prostějov
před 4 měsíci
Máte zkušenosti s hutním materiálem? Máte zkušenosti jako nákupčí a umíte anglicky nebo německy? Pokud ano, je tu pro Vás... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - vstupní kontrola
Olomouc
před 4 měsíci
Máte praxi jako inženýr kvality? Nevadí Vám občas chodit v montérkách? Umíte anglicky nebo německy? Pak je tu pro Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Prostějov
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme zkušené kandidáty na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY - zajištění a odpovědnost za... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (výroba) - automotive s NJ
Šumperk
před 4 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - automotive s NJ Náplň práce: - vedení... zobrazit nabídku»
Obsluha ohraňovacího lisu
Český Krumlov
před 4 měsíci
Hlavní pracovní poměr Zajímavé mzdové ohodnocení + příplatky Zajištěné a hrazené ubytování + proplácené cestovní náklady Denní... zobrazit nabídku»
Nástrojář - Hradec n Moravicí
Hradec n Moravicí
před 4 měsíci
Stabilní zaměstnání v prosperující firmě Hlavní pracovní poměr,dlouhodobé uplatnění Mzda od 150,-Kč/hod Denní diety 165,- Hrazené... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - výbušninářský dělník - Pardubice
Pardubice
před 4 měsíci
Nabízíme: zaučení, mzda 16.000,-/měsíc hlavní pracovní poměr, dlouhodobé uplatnění v prosperující firmě po 6 měsících přesun do... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC Horizontky -whn 13 - Heidenhain
Kladno
před 4 měsíci
Mzda 180,-/hodinu po zaučení navýšení Hlavní pracovní poměr s dobou neurčitou Osobní prémie, denní diety Hrazené ubytování a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace