Práce v oboru Strojírenství (5348) - strana 24

Strojírenství
Průmyslový designer
Ústecký
včera
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti * Kvartální odměny * Možnost seberealizace * Příspěvek na stravování * Firemní... zobrazit nabídku»
Specialista údržby - elektrikář
Liberec
včera
Zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Práci v profesionálním týmu. Vzdělávací a jazykové kurzy. Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/manažerka
České Budějovice
včera
Moderní pracovní prostředí nového areálu a zázemí stabilní společnosti Motivační systém ohodnocení Možnost dalšího osobního a... zobrazit nabídku»
Koordinátor zákaznických projektů [Atraktivní ohodnocení]
Česká lípa
včera
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost -... zobrazit nabídku»
Audit a system specialist [Stabilní společnost]
Česká lípa
včera
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost -... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer [Atraktivní ohodnocení]
Česká lípa
včera
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Liberec
včera
5 týdnů dovolené Prodej výrobků se slevou Firemní vzdělávání Využití znalostí cizích jazyků, jazykové kurzy Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Plzeň
včera
Na této pozici budete podřízený přímo řediteli závodu a členem top managementu. I když jde o automotive, v této společnosti je velmi... zobrazit nabídku»
Technické i manažerské pozice v automotive #8167047 (okres Jihlava, CZ)
Vysočina
včera
PRACUJTE PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE NA VYSOČINĚ! PODÍLEJTE SE NA VÝVOJI A VÝROBĚ PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE, OPEL, ŠKODA, HONDA A... zobrazit nabídku»
Hledáme zkušené pracovníky do strojírenské výroby!
Pardubický
včera
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Desinér Holýšov
Plzeňský
včera
Job Description Baví Vás konstruovat a vymýšlet díly do automobilů? Jste zapálený strojař, kterého by bavilo pracovat na projektu v... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr junior
Ústecký
včera
* Možnost profesního a kariérního růstu * Platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce * Kvartální odměny * Práci v... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - strojírenství
Ústecký
včera
* Samostatnou a zajímavou práci ve stabilní společnosti * Příležitost profesně i odborně vyrůst * Zajímavé mzdové ohodnocení * Týden... zobrazit nabídku»
Konstruktér speciálních vozidel - elektro
okr. Nový Jičín
včera
* zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí * možnost profesního růstu * jazykové kurzy a další firemní školení *... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu v automotive, Přelouč
Pardubický
včera
Pro našeho významného klienta, který má možnost pyšnit se dlouholetou tradicí výroby nákladních automobilů, hledáme kandidáty s chutí... zobrazit nabídku»
Metrolog- Mladá Boleslav, šance pro absolventy!
Středočeský
včera
Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších společností zabývající se certifikačními a inspekčními činnostmi, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Konstruktér- elektro-absolvent- Mladá Boleslav
Středočeský
včera
Pro našeho klienta, silnou elektrotechnickou společnost, se sídlem v Mladé Boleslavi, realizující automatizované systémy pro automotive... zobrazit nabídku»
Technik laboratoře
Kladno
včera
Zázemí mezinárodní společnosti Věrnostní bonus Služby firemní restaurace Týden dovolené navíc Studijní volno HPP příp.... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Praha
včera
práce ve stabilní tuzemské společnosti přátelský pracovní kolektivu příjemné pracovní prostředí zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Liberecký
včera
* Prostor pro odborný a profesní růst * Zázemí mezinárodní společnosti * Manažerské bonusy * 13. plat * Výkon práce: Liberecký kraj zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace