Práce v oboru Strojírenství (5356) - strana 29

Strojírenství
Technolog
Moravskoslezský
včera
* Zázemí silné mezinárodní společnosti * Odpovídající finanční ohodnocení * Podpora dalšího vzdělávání a možnost profesního růstu... zobrazit nabídku»
Manipulant / manipulantka ve výrobě
Hustopeče
včera
CO NABÍZÍME? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a... zobrazit nabídku»
CNC a NC ohýbač
Kaplice
včera
Náplň práce: Obsluha CNC strojů Ohýbání dílů na ohýbačkách Výstupní kontrola Práce s měřidly, šuplerou Práce dle technické... zobrazit nabídku»
Válcíř kovů - Třidič nakládky
Ostrava Kunčice
včera
Pro našeho významného klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta na pozici Třidič nakládky Vaše... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Kladno
včera
zázemí mezinárodní výrobní společnosti věrnostní bonus dotované stravné týden dovolené navíc příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr plánování
Most, Žatec
včera
jistotu v prosperující firmě dobré sociální zázemí (závodní stravování, penzijní pojištění) motivující finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukčního týmu
Plzeň
včera
Máte zkušenosti v konstrukci a chcete projekty konečně efektivně řídit? Umíte převzít odpovědnost a máte chuť vést aktivní a... zobrazit nabídku»
Pracovníci do nové výrobní haly_HPP
Brno
včera
Pro našeho významného klienta, českou výrobní firmu, působící v oblasti dodávek centrálního mazání, centrálních mazacích systémů,... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/dělnice
Jihlava - Hruškové Dvory (část)
včera
Pro výrobce dílů pro automobilový průmysl hledáme uchazeče na pozici: Montážní dělník/dělnice Vaše náplň práce›Výroba dílů... zobrazit nabídku»
HR Analyst [Dovolená navíc]
Most
včera
- Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - Možnost jazykových a odborných kurzů - Hlavní pracovní poměr -... zobrazit nabídku»
Montážní dělník ve výrobě
Jihlava - Pávov
včera
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - JIHLAVA Vaše náplň práce > výroba a montáž výrobků pro automobilový průmysl > práce v týmu Váš... zobrazit nabídku»
Referent odbytu
Liberec
včera
Dobré finanční ohodnocení Prodej výrobků se slevou Dovolená 5 týdnů Příspěvek na stravování Masáže v areálu závodu (2/3 ceny... zobrazit nabídku»
Zámečník
Liberec
včera
Zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Práci v profesionálním týmu. Vzdělávací a jazykové kurzy. Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - automotive
Moravskoslezský
včera
* Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění * Výhodné telefonní tarify * Možnost... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - automotive
Moravskoslezský
včera
* zázemí úspěšné a stabilní společnosti * finanční měsíční a roční bonusy * příspěvek na stravování * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - automotive
České Budějovice
včera
Nabídka zaměstnavatele Jako člen mezinárodního týmu se budete podíálet na vývoji nových technických řešení určených pro sériovou... zobrazit nabídku»
Zkušební inženýr - automotive
České Budějovice
včera
Nabídka zaměstnavatele Jako člen mezinárodního týmu se budete podílet na vývoji nových technických řešení určených pro sériovou... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr - snižování emisí
České Budějovice
včera
Nabídka zaměstnavatele Jako člen mezinárodního týmu se budete podílet na vývoji nových technických řešení určených pro sériovou... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - náborový příspěvek 10.000,-
České Budějovice
včera
Náborový příspěvek 10 000 Kč Platové ohodnocení dle zkušeností a dohody Práce na moderních zařízeních firmy TRUMPF Zázemí nového... zobrazit nabídku»
Mistr výroby – strojírenství
Moravskoslezský
včera
* možnost jazykového a odborného vzdělávání * týden dovolené navíc * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace