Práce v oboru Strojírenství (5426) - strana 35

Strojírenství
Seřizovač
Brno
před 3 dny
Nabízíme: - Práci v zavedené nadnárodní společnosti - Nadstandardní finanční ohodnocení - 25 dní dovolené - Stravenky - Odměny zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Jihomoravský kraj
před 3 dny
Motivující platové ohodnocení + odměny ze zisku Perspektivní uplatnění v stabilní společnosti Zajímavé sportovní, společenské... zobrazit nabídku»
Nárazová brigáda
Černá za Bory
před 3 dny
Nárazové brigády dle aktuálních požadavků Pracovní doba vždy 9 - 15 hod Platové ohodnocení 80 Kč/hod Volné 4 místa.   Termín nástupu... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - vývoj, dokumentace
Olomoucký
před 3 dny
Baví Vás vývoj i kvalita? Máte zkušenosti s nástroji kvality jako FMEA nebo APQP? Tak je to šance pro Vás! Náplň práce: - spolupráce při... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - vývoj
Olomoucký
před 3 dny
Jste silná osobnost? TECHNIK? Jste schopen koordinovat projektové týmy v automotive? Domluvíte se anglicky a chcete se podílet na mezinárodních... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive s AJ
Olomouc
před 3 dny
Jste konstruktér tělem i duší? Baví Vás vytvářet 3D modely pro top firmy? Mluvíte anglicky/německy? Pokud ANO, tak je to šance pro... zobrazit nabídku»
PLC programátor, zahraniční služební cesty
Olomoucký
před 3 dny
Jste odborník na programování PLC? Domluvíte se anglicky? Nemáte problém s cestováním? Jestli ANO, je to šance pro Vás. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby (automotive)
Plzeňský
před 3 dny
Vaším úkolem bude: - vedení výrobního týmu - zajištění plynulé výroby - aktivní spolupráce při dodržování výrobního plánu -... zobrazit nabídku»
Purchasing manager/ Manažer nákupu
Kadaň
před 3 dny
Hledáte výzvu? Máte schopnosti a dovednosti, které z Vás dělají výborného manažera nákupu? Jste vůdčí a odolná osobnost? Hledáme... zobrazit nabídku»
Technik kvality, Strakonicko
Strakonice
před 3 dny
Dodavatel komponentů pro přední výrobce automobilového průmyslu hledá nového kolegu/kolegyni vhodného kandidáta na pozici Technik kvality.... zobrazit nabídku»
Auditor kvality, 13. a 14. mzda
Strakonice
před 3 dny
Dodavatel komponentů pro přední výrobce automobilového průmyslu hledá kolegu/kolegyni na pozici Auditor kvality. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky, 30-45 000 Kč, nový investor
Jihlava
před 3 dny
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality, 40-50 000 Kč, nový investor
Jihlava
před 3 dny
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Výroba modřice - až 20 000Kč po ZD, dvousměna, náborový bonus
Brno
před 3 dny
Hledáte zajímvaou práci, vyhovuje Vám lokalita MODŘICE (17 minut z Úzké zdarma autobusem) a práce ve dvousměnném, popř. třísměnném... zobrazit nabídku»
Hledáme operátory montáže v lokalitě Modřice
Brno
před 3 dny
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a... zobrazit nabídku»
Manažer skladníků
Jihomoravský kraj
před 3 dny
Motivující finanční ohodnocení Perspektivní uplatnění v stabilní společnosti Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (na dojezd od... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění
Jihomoravský
před 3 dny
Máte strojírenské vzdělání a praxi jako technolog ve strojírenské výrobě? Orientujete se v technologiích obrábění a přistupujete... zobrazit nabídku»
Nástrojař (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Mezinárodní strojírenská společnost se sídlem v Brně hledá do svého moderního výrobního závodu kolegu „NÁSTROJAŘE“. Budete mít na... zobrazit nabídku»
Technolog strojař (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Do týmu technologů v české moderní společnosti hledáme samostatného kolegu TECHNOLOGA. Máte zkušenosti s technologiemi studeného tváření... zobrazit nabídku»
Operátor/Seřizovač výrobní linky (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly (posuvka nebo mikrometr)? Vyhovuje Vám práce operátora/seřizovače výrobní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace