Práce v oboru Strojírenství (5782) - strana 36

Strojírenství
Strategický nákupčí
Brno
před 4 dny
- práci v moderní strojírenské společnosti - pružná pracovní doba - 25 dní dovolené - odborné a jazykové vzdělávání - závodní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobních strojů - Německo s ubytováním
Gera, Německo
před 4 dny
- dlouhodobé zaměstnání ve stabilní německé společnosti - práci v Německu v blízkosti ČR (město Gera) - pracovní smlouvu na dobu... zobrazit nabídku»
Konstruktér nákladních automobilů
kopřivnice
před 4 dny
- Možnost seberealizace a rozvoje - Závodní stravování - Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - Most 100 - 130 Kč/ hod (netto)
Most
před 4 dny
- stabilní zaměstnání na na dobu neurčitou - HPP - velmi výhodné platové podmínky - od 100 Kč v čistém/ hod. i VÍC!!! - příspěvek... zobrazit nabídku»
Brusič kovů na plocho a na kulato
Ostrava
před 4 dny
Nabízíme: práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, zajímavé finanční ohodnocení, výkonnostní a docházkové prémie, nástup... zobrazit nabídku»
CNC frézař
Brno
před 4 dny
- práci v mezinárodní strojírenské firmě - moderní pracovní prostřed - motivující platové ohodnocení, měsíční prémie - ... zobrazit nabídku»
Svářecí inženýr
Brno - venkov
před 4 dny
- příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností - možnost spoluúčasti na projektech napříč společností ... zobrazit nabídku»
Technolog
Brno
před 4 dny
- stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti - možnost profesního růstu - práce na mezinárodních zakázkách -... zobrazit nabídku»
CNC operátor - soustruh
Brno
před 4 dny
- zajímavá a stabilní práce v prosperující strojírenské společnosti - práce v kusové výrobě - moderní technologické vybavení -... zobrazit nabídku»
Brusič na kulato
Brno
před 4 dny
- přesnou odbornou práci na konvenčním stroji v kulturním klimatizovaném prostředí - zázemí stabilní české společnosti - práci v... zobrazit nabídku»
Specialista technické dokumentace
Brno
před 4 dny
- Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti - Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním... zobrazit nabídku»
Technolog
Holice
před 4 dny
moderní pracovní prostředí, práci ve stabilní společnosti motivující mzdové ohodnocení příspěvky na závodní stravování po... zobrazit nabídku»
Operátor výroby s ubytováním/TOP
Stříbro
před 4 dny
- Ubytování HRAZENO, - Možnost týdenních záloh (1000 Kč / týden), - NADSTANDARDNÍ mzdové ohodnocení, - Dlouhodobá a stabilní práce,... zobrazit nabídku»
Mechanik - seřizovač výrobních strojů
Praha 10, Dolní Měcholupy
před 4 dny
Strojírenská výrobní firma Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje se sídlem v Dolních Měcholupech přijme pracovníka pro seřizování a... zobrazit nabídku»
Teamleader ve výrobě - potravinářství
Praha, Středočeský
před 4 dny
Baví Vás práce s lidmi?  Umíte řídit podřízené a motivovat je?   Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která ocení Váš... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka až 135,- Kč/hod.
Pardubice
před 4 dny
Motivační finanční ohodnocení - 105 Kč/hod. + příplatky, možnost až 135,- Kč/hod. Možnost profesního růstu. Volba směn. Systém... zobrazit nabídku»
Operátor výroby / Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 4 dny
týdenní zálohy 1000,- kč příplatek na ubytování nebo dopravu 3000,- kč měsíčně zobrazit nabídku»
Lean coordinator / expert [výrobní společnost]
Chomutovsko
před 4 dny
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti - 5 týdnů dovolené - Stravenky a Flexi passy - Příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Pardubice
před 4 dny
Ahoj, pro svého kolegu Mariána sháním do jeho týmu zkušeného a tvůrčího konstruktéra. Cílem Tvé práce si nebude odsedět 8 hodin u... zobrazit nabídku»
Sales Engineer - automotive
ideálně Praha a Střední Čechy
před 4 dny
Nabídka zaměstnavatele - Nástupní mzda cca. 40.000,- CZK + roční bonusy - Automobil i k soukromému použití - Týden dovolené navíc -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace