Práce v oboru Strojírenství (5526) - strana 50

Strojírenství
Technolog
Plzeň - město
před 6 dny
Pracovní náplň: -řešení neshod v technické dokumentaci -změnová řízení -tvorba pracovních a technologických postupů a standardů,... zobrazit nabídku»
Inženýr technické dokumentace
Plzeň - město
před 6 dny
Jste technicky zdatný absolvent a máte znalost angličtiny? Pošlete své CV! - kontrola dokumentů (Manuál údržby a katalog náhradních... zobrazit nabídku»
Inženýr kontroly kvality,kovy, až 50 000Kč
Havlíčkův Brod
před 6 dny
Hledáte nové výzvy v oblasti kvality? Jste systematický a samostatný? Tak to jste náš člověk. Náplň práce bude: - Koordinace... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr s AJ
Vysočina
před 6 dny
Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým! Hledáme elektroinženýra se znalostí světového jazyka! Náplň... zobrazit nabídku»
Tiskař|výkonostní prémie + příplatky za přesčas|až 45 000 KČ|
Moravskoslezský
před 6 dny
Máte zkušenosti v oblasti tiskařství a chce pracovat v perspektivní společnosti, která patří ke špičkám v oboru? Pokud ovládáte čtyř a... zobrazit nabídku»
Hledáme čerstvé absolventy technických oborů! od 110 Kč/hod
Plzeň - Štěnovice
před 6 dny
* smlouva na hlavní pracovní poměr * NÁSTUPNÍ BONUS 1 000 Kč * 500 Kč BONUS za doporučení kamaráda, který odpracuje min. 1. měsíc *... zobrazit nabídku»
Obsluha kompletační linky - nástupní bonus 10000 Kč (GR)
Plzeň - Štěnovice
před 6 dny
A co Ti za to nabízíme? - jednorázový bonus ve výši 10 000 Kč pokud nastoupíš do 14 dnů od pracovní nabídky - možnost práce pro... zobrazit nabídku»
Developer C# .NET, vhodné i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Baví Vás nové technologie? Chtěli byste vykonávat vývojářskou činnost a výsledek práce si vyzkoušet hned v akci? K tomu Vás láká... zobrazit nabídku»
SW Tester s ccna (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Zajímáte se o oblast automatického testování? Máte zkušenost s testováním fungování systémů a aplikací? K tomu všemu se orientujete v... zobrazit nabídku»
C++ Developer - CAD SW, Praha (až 50.000 Kč)
Praha
před 6 dny
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející CAD software pro nosné konstrukce nejmodernějších staveb? Zajímala by Vás práce, kde budete... zobrazit nabídku»
C++ Developer - CAD SW, Brno (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Zajímala by Vás práce, kde bude vývojářský tým na svém místě a budete spolu s ním programovat jádro 3D konstrukčního a simulačního... zobrazit nabídku»
Konstruktér přípravků pro výrobu– říčany u Prahy
Středočeský
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící mechanismy pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme kandidáty... zobrazit nabídku»
Brusič
Kroměříž
před 6 dny
Zázemí stabilní české strojírenské společnosti Mzda dle praxe a dovedností, možnost vysokého výdělku Smlouva na dobu neurčitou ... zobrazit nabídku»
Kaizen koordinátor
Liberec
před 6 dny
Adekvátní mzdové ohodnocení Firemní vzdělávání Využití znalosti cizích jazyků, jazykové kurzy Dovolená navíc – celkem 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Projektant pro samočinné odvětrávací zařízení
Štěrboholská 102a, Praha 10
před 6 dny
- dobré finanční ohodnocení - osobní i finanční růst - zázemí vysoce odborného týmu - neformální pracovní prostředí = myšleková... zobrazit nabídku»
Mechanický konstruktér (#8978660) (Jihlava, CZ)
Vysočina
před 6 dny
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE?     PODÍLET SE NA VÝROBĚ A VÝVOJI NAPŘ. PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?   MÍT PĚKNÉ... zobrazit nabídku»
Montér - Praha
Praha
před 6 dny
Šance pro toho, kdo chce profesně růst a pracovat v perspektivním oboru Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Moravany u Brna
před 6 dny
Co byste ještě měli vědět? Budete pracovat pro společnost se stabilním zázemím, v příjemném a přátelském pracovním kolektivu. Po... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Plzeň
před 6 dny
- stabilitu - zázemí nadnárodního koncernu - zaškolení na veškerý používaný SW - možnost poznat svět - flexibilní pracovní dobu... zobrazit nabídku»
Nákupčí + NJ
Mělník
před 6 dny
- stabilní zaměstnavatel, práce s moderními technologiemi - podpora kariérního růstu v rámci společnosti s dosahováním cílů vyplácení... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace