Práce v oboru Strojírenství (5316) - strana 50

Strojírenství
Technik NDT UT / pt+mt
Odolená voda
před týdnem
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; získání potřebných certifikací; důkladné zaškolení; práci v... zobrazit nabídku»
Technik měřícího zařízení
Odolená voda
před týdnem
zajímavou, nestereotypní samostatnou a zodpovědnou náplň práce možnost stát se opravdovým odborníkem v oboru velmi důkladné... zobrazit nabídku»
Technik kontroly jakosti
Odolená voda
před týdnem
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně jazykových kurzů v rámci pracovní doby; ... zobrazit nabídku»
Inženýr termodynamiky
Plzeň
před týdnem
Máte vysokoškolské vzdělání, kde jste získali znalosti v oblasti termodynamiky a domluvíte se anglicky? Hledáte práci ve stabilní,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Ústí nad Labem
před týdnem
Lákají Vás ocelové konstrukce a dopravní pásy? Zvládáte vést projekt od A po Z a poprat se s případnými potížemi? Pak se neváhejte... zobrazit nabídku»
Supervizor montáže
Ústí nad Labem
před týdnem
SUPERVIZOR MONTÁŽE DOMA I V ZAHRANIČÍ! Momentálně hledáme zkušeného a šikovného supervizora, který se postará o hladký průběh stavby.... zobrazit nabídku»
Konstruktér ocelových konstrukcí
Ústí nad Labem
před týdnem
Do společnosti v Ústí nad Labem hledáme šikovného konstruktéra! Konstruktér, kterého hledáme do týmu by měl být zběhlý ve statických... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Havlíčkův Brod
před týdnem
Montážní procesy jsou přesně to v čem se vyznáte? Hledáme kandidáty z výrobních firem. Máte praxi z obdobné pozice? Pak nám zešlete... zobrazit nabídku»
Zámečník | zaškolení v Německu | diety
Svitavy
před týdnem
Zaučení v Německu = diety v Eurech!!! Až šest měsíců zaškolení v závodě v Německu. Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít... zobrazit nabídku»
Specialista výrobní kvality
Želetava
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti kvality ve strojírenství? Chcete pracovat pro rychle rostoucí společnost a podílet se na transferu výroby? Umíte... zobrazit nabídku»
Rozpočtář/kalkulant - junior (strojírenství)
Třešť
před týdnem
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobní linky - nástupní odměna 5000 Kč
Hradec Králové
před týdnem
Sháníte poctivou práci za poctivé peníze? Pojďte tam, kde Vás odmění! NYNÍ I S NÁSTUPNÍ ODMĚNOU 5000 Kč!!! Hradecká výrobní... zobrazit nabídku»
Energetik - strojírenská výroba
Nový Jičín
před týdnem
Hledáme energetika z výrobní firmy s praxí alespoň 1 rok. Potřebujeme znalosti angličtiny a celkovou orientaci v energetických procesech. V... zobrazit nabídku»
Zkušený kreativní konstruktér - mechatronika, nové vývojové centrum v Pra...
Střížkov
před týdnem
Pojďte s námi pracovat do společnosti, které na pracovním prostředí a atmosféře opravdu záleží. Přesvědčit se o tom můžete sami!... zobrazit nabídku»
PLC programátor výrobních strojů (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenosti v prostředí Simatic S7 nebo TIA portál a Vaším snem je pracovat v podnětném pracovním prostředí, ve stabilní společnosti... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí do strojírenství s AJ (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste komunikativní, průbojní a máte dobré vyjednávací schopnosti? Jste důslední ve své práci a máte technické vzdělání? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Nákupčí do oblasti strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Jste technik tělem i duší a baví Vás hloubat nad složitějšími úkoly z hlediska technických řešení, kreativních nápadů a zároveň... zobrazit nabídku»
Konstruktér pro změnová řízení (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Baví Vás tvorba výkresové dokumentace? Máte dobrou prostorovou představivost a silné technické myšlení? Je pro Vás důležité příjemné... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - i pro VŠ absolventy (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Práce ve strojírenské společnosti, vývoj nových výrobků, řešení technických parametrů, úprava výkresové dokumentace, komunikace se... zobrazit nabídku»
Konstruktér v SolidWorks s AJ (27.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte dobré zkušenosti s programem SolidWorks, ve kterém umíte pracovat na pokročilé úrovni? Domluvíte se anglicky a rádi byste angličtinu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace