Práce v oboru Strojírenství (4954) - strana 50

Strojírenství
Seřizovač výrobní linky - 32.500 Kč
Praha
před týdnem
Informace o klientovi Hledáme schopné kolegy, kteří se stanou součástí farmaceutické společnosti, která má vedoucí postavení v České... zobrazit nabídku»
Quality leader
Liberecký
před týdnem
What can the company offer you? - Important and responsible position - Corresponding salary - Bonus twice a year - Company car - Annual bonus - Mobile... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby
Brno
před týdnem
Co prací v této společnosti získáte? - standardní balíček benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, jazykové... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektromechanik Vyškov 22000 Kč/měs
Vyškov
před týdnem
Za  Vaši zodpovědnou a kvalitně odvednou práci od nás získáte: Mzdu 22 000 Kč a dlouhodobou práci 20 Kč příplatek za noční... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby (30-35.000 Kč)
okr. Žďár nad Sázavou
před týdnem
Hledáme pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s NJ
Olomouc
před týdnem
Máte zkušenosti jako Plánovač nebo dispečer výroby a mluvíte německy? Tak je to šance pro Vás!!! Náplň práce: - zpracování poptávek... zobrazit nabídku»
Inženýr| předsériová kvalita
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti předsériové kvality? Umíte dobře anglicky nebo německy? Znáte nástroje a metody řízení kvality? Pak se nám... zobrazit nabídku»
Product engineer
Liberec
před týdnem
Máte zkušenost s prací na projektech? Znáte technickou dokumentaci a domluvíte se anglicky? Tak právě pro Vás máme jedinečnou možnost... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr/projektant
Zlín
před týdnem
Mezinárodní společnost, silný hráč na trhu hledá PRODUKTOVÉHO INŽENÝRA/PROJEKTANTA. Co Vás na této pozici čeká: * Na základě... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, Strakonicko
Blatná
před týdnem
Máte VŠ vzdělání technického zaměření? Máte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni? Jste znalý metod průmyslového... zobrazit nabídku»
Technik kvality, Strakonicko
Blatná
před týdnem
Dodavatel komponentů pro přední výrobce automobilového průmyslu hledá nového kolegu/kolegyni vhodného kandidáta na pozici Technik kvality.... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 (Karviná)
Karviná
před týdnem
Máte základní kurz na svařování CO2? Umíte svařovat tenké plechy a díly? Pak nás neváhejte kontaktovat: * svařovací práce -... zobrazit nabídku»
Operátor montážní linky - mošnov
Mošnov
před týdnem
Hledáte práci ve výrobě a nevadí Vám dojíždění do Mošnova? Můžete pracovat na třísměnný provoz? Pak nám zašlete svůj... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - mošnov
Mošnov
před týdnem
Nemáte pracovní zkušenosti ze skladu? Pak nám zašlete svůj životopis! Hledáme pracovníky do skladu: - příjem materiálu na sklad -... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník - mošnov
Mošnov
před týdnem
Hledáte práci ve výrobě a nevadí Vám dojíždění do Mošnova? Můžete pracovat na třísměnný provoz? Pak nám zašlete svůj... zobrazit nabídku»
Montér NTL/STL plynovodů - svářeč
Královéhradecko
před týdnem
 - profesní a osobní růst  - zvyšování si kvalifikace  - nabízíme příspěvek na dopravu, stravování  - dlouhodbá perspektiva ve... zobrazit nabídku»
CAD Engineer s AJ - Praha východ
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zaměřením na návrhy a realizace maloobchodních interiérů pro světoznámé značky, hledáme... zobrazit nabídku»
Produkční manažér pro interiéry prodejen
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zaměřením na návrhy a realizace maloobchodních interiérů pro nadnárodní a světoznámé... zobrazit nabídku»
Mistr svařovny - říčany u Prahy
Říčany
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící mechanismy pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme kandidáty... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér / Vedoucí vývojového týmu
Liberecký
před týdnem
Pro mezinárodní výrobní společnost obsazujeme strategickou roli Vývojového konstruktéra / Vedoucího projektů. Náplň práce: Vývoj... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace