Práce v oboru Strojírenství (5094) - strana 50

Strojírenství
Obsluha strojů
Ústecký
před 5 dny
Hledáme nového kolegu do týmu na pozici obsluha strojů Náplň práce: - obsluha strojů Požadujeme: -SOU strojírenské (není... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů a zařízení/muži/ženy
Ústecký
před 5 dny
Pro našeho klienta hledáme zručné pracovníky muže i ženy Náplň práce: - obsluha u stroje Požadujeme: - spolehlivost - ochotu pracovat v... zobrazit nabídku»
Operátor strojů a zařízení
Ústecký
před 5 dny
Náplň práce: - práce na pilách - řezání profilů Požadujeme: - pracovitost, spolehlivost - ochotu pracovat v nepřetržitém... zobrazit nabídku»
Operátor / ka skladu i bez praxe s náborovým příspěvkem 3.000 Kč
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče - muži i ženy do skladu. Náplň práce: - manipulace se skladovaným... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - okres Teplice
Ústecký
před 5 dny
Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Směnový vedoucí
Karlovarský
před 5 dny
Hledáme vhodného člověka na pozici směnového mistra ve firmě zpracující hliník. Nabízíme: - 110 – 145 Kč/hod. + prémie - Příspěvek... zobrazit nabídku»
CNC seřizovač
Karlovarský
před 5 dny
Hledáme vhodného kandidáta na pozici seřizovače CNC strojů ve firmě zpracující hliník ve Skalné u Chebu. Nabízíme: - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Dělník / ce v kovovýrobě
Karlovarský
před 5 dny
Hledáme muže i ženy do firmy zpracující hliník. Nabízíme: - 3 dny dovolené navíc. - Penzijní připojištění. - Plat 14 – 22... zobrazit nabídku»
Vedoucí pracovník údržby - Teplicko
Ústecký
před 5 dny
Náplň práce: - organizace a plánování práce jednotlivých pracovníků, - zodpovědnost za vedení týmu pracovníků údržby... zobrazit nabídku»
Údržbář / zámečník
Ústecký
před 5 dny
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici Údržbáře / Zámečníka. Náplň práce: - provádění oprav... zobrazit nabídku»
Mechanik - Teplicko
Ústecký
před 5 dny
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici Mechanika. Náplň práce: - samostatně sestavuje a montuje... zobrazit nabídku»
CNC frézař - Teplicko
Ústecký
před 5 dny
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici Frézaře CNC. Náplň práce: - obsluha, programování a... zobrazit nabídku»
Soustružník / Obráběč kovu - Teplicko
Ústecký
před 5 dny
Nadnárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici Soustružníka / obráběče kovu. Náplň práce: - práce ve... zobrazit nabídku»
Řidič c beroun
Středočeský
před 5 dny
Přijmeme řidiče v oboru odpadové hospodářství v BEROUNĚ! Náplň práce - řidič nákladních vozidel - svoz odpadu - práce jen v... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje na vyfukování plastů
Plzeňský
před 5 dny
Náplň práce: * obsluha extruzního stroje řízeného počítačem * obsluha recyklační linky * obsluha dalších strojních zařízení... zobrazit nabídku»
Ruční balič/ka-svozové autobusy zdarma!
Středočeský
před 5 dny
Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici Baliče/ky pro potravinářskou společnost sídlící v... zobrazit nabídku»
Operátor/ka na výrobní lince
Středočeský
před 5 dny
Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici Operátor/ka na výrobní lince v potravinářském průmyslu pro... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Liberecký
před 5 dny
Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme pracovníky na pozici: Operátor výroby Náplň práce: - vizuální kontrola... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby HPP/brigáda
Ústecký
před 5 dny
Pro našeho významného zákazníka hledáme uchazečky operátorky do výroby. Náplň práce: -kompletace, kontrola...optických... zobrazit nabídku»
Pracovník / ce údržby linky - Praha, 25.000 Kč
Praha
před 5 dny
Po našeho významného klienta hledáme pracovníky údržby linky - Line Mantenance! Nabízíme: - práci na HPP ve stabilní mezinárodní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace