Práce v oboru Strojírenství (5298) - strana 59

Strojírenství
Seřizovač výrobní linky (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Příjemná, nenáročná práce dle výkresové dokumentace = pravidelný příjem, pravidelné motivační bonusy, pravidelná teplá strava a... zobrazit nabídku»
Provozní manažer (35-50.000 Kč)
Brno
před týdnem
Pro renomovanou zahraniční výrobní společnost (dodavatel řídích systémů), hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro strojírenství - Vysočina
Pardubický
před týdnem
Pro našeho klienta, významný český strojírenský holding se stabilním postavením ve středoevropském regionu se sídlem v okrese Kutná Hora... zobrazit nabídku»
Technik vstřikování plastů
Mladá Boleslav
před týdnem
- Výborné platové ohodnocení + prémie - Stravenky - Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění - Jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberec
před týdnem
- Zázemí silné nadnárodní společnosti - Práci v dobrém kolektivu - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - ředitel výroby
Brno - venkov
před týdnem
Pro našeho klienta strojírenskou společnost hledáme vhodného kandidáta na post vedoucího výroby -zaměření obrábění a svařování. -... zobrazit nabídku»
Vedoucí kontroly kvality
Brno - venkov
před týdnem
Jste zkušený praktik, který preferuje přímý kontakt s výrobou? Nejsou nadnárodní společnosti Vaším šálkem kávy? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Project Engineer/Launch Manager
neuvedeno
před týdnem
Velmi dobré finanční ohodnocení. Zázemí nadnárodní automobilové společnosti. Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Mnichovo Hradiště
před týdnem
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Trainee pro odd. dodavatelské kvality
Mnichovo Hradiště
před týdnem
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Svářeč/zámečník - plat až 35000 Kč/měs - ubytování zdarma
Hranice na Mor.
před týdnem
Ubytování zajišťujeme a hradíme Práce na 12 hod směny či na turnusy Dlouhodobá pracovní jistota Vyplácení záloh zobrazit nabídku»
Dělník do výroby - 1 směna (22.000 - 25.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
před týdnem
Vhodné pro absolventy - moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv. * zázemí stabilní firmy * motivační mzdové ohodnocení * dny... zobrazit nabídku»
Směnový mistr ve výrobě (35.000 - 40.000 Kč)
Královéhradecký, Olomoucký, Pardubický
před týdnem
Směna nesměna, výroba je třeba. Hledáme zkušené pracovníky v automotiv nebo strojírenství, kteří dokáží vést tým a předat své... zobrazit nabídku»
Svářeči (35tis!) nebo Lakýrníci (28tis!) + *náborový* + benefity
Slaný
před týdnem
Svářeči - mzda 160-170 Kč/hod - náborový příspěvek 5000 Kč Lakýrníci - Mzda 150-165 Kč/hod - náborový příspěvek 10.000 Kč ... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC, Horizontář, náborový příspěvek 10 000 Kč
Morava
před týdnem
náborový příspěvek 10 000 Kč - dlouhodobá pracovní perspektiva ve stabilní společnosti - dobré platové podmínky - poskytujeme... zobrazit nabídku»
Technolog - junior
Liberecký
před týdnem
Máte vystudovanou školu technického zaměření a rádi byste se věnovali novým technologiím v automobilovém průmyslu? Ovládáte anglický... zobrazit nabídku»
Technolog - Liberec
Liberecký
před týdnem
Máte zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů? Rádi byste pracovali pro automobilový průmysl a ovládáte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Technolog zpracování kovů
Chomutovsko
před týdnem
- zázemí tradiční a sociálně odpovědné společnosti - pro absolventy možnost získat zajímavou praxi - možnost odborného rozvoje -... zobrazit nabídku»
Trainee na vedoucího výroby
Ústecký
před týdnem
Co klient nabízí? - příležitost vypracovat se na manažerskou roli - práci v mezinárodní společnosti, kde budete využívat cizí jazyk -... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Zábřeh
před týdnem
Jste konstruktér tělem i duší? Baví Vás vytvářet 3D modely pro top firmy? Mluvíte anglicky/německy? Pokud ANO, tak je to šance pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace