Práce v oboru Strojírenství (5786) - strana 59

Strojírenství
Vedoucí údržby
Plzeň
před týdnem
- velmi dobré platové ohodnocení - mnoho zaměstnaneckých výhod (bonusové prémie, příspěvky na dopravu, příspěvky na stravování,... zobrazit nabídku»
Manažer technologie
Liberecký kraj
před týdnem
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost... zobrazit nabídku»
Supplier quality engineer
Nové Zákupy
před týdnem
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost... zobrazit nabídku»
MEP / TZB inženýr - technický dozor s aktivní AJ
Bratislava a Nitriansky kraj
před týdnem
zodpovědnou práci na zajímavých stavebních projektech ve stabilní nadnárodní společnosti možnost pracovat na nejvýznamnějších... zobrazit nabídku»
Obchodní referent ve strojírenství
Brno - venkov
před týdnem
- Motivující finanční ohodnocení - Zázemí stabilní společnosti - Závodní stravování zobrazit nabídku»
Technolog obrábění
Brno
před týdnem
- zázemí mezinárodní strojírenské společnosti - práci v dynamickém prostředí - motivující ohodnocení /prémie, odměny/ - možnost... zobrazit nabídku»
Elektrikář – servisní mechanik, i pro absolventy, Svitavy
svitavy
před týdnem
PO NÁSTUPU MŮŽETE POČÍTAT S férovým přístupem zaměstnavatele stravenkou ve výši 100 Kč vánoční a roční finanční odměnou... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Praha
před týdnem
AUTA – DÍLY – KAROSERIE – PLASTY – SVĚTLA – LAKY – RÁFKY……. HLEDÁ SE PRODUKŤÁK VŠECH PRODUKŤÁKŮ – neboli „PRODUKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Senior technolog / programátor
BRNO
před týdnem
Pro našeho klienta, strojírenskou společnost zaměřenou na výrobu precizních dílů pro oblasti přesného strojírenství (automobilový,... zobrazit nabídku»
Logistik [automotive)
Louny
před týdnem
- silné a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - motivující finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Konstruktér - elektronika, mikročipy
Středočeský, Praha
před týdnem
Rozumíte elektru a konstrukci? Chcete pracovat pro významnou společnost, kde bude mít Vaše práce smysl? Pošlete mi Váš životopis!   Co... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Vyškov
před týdnem
- zajímavé platové ohodnocení - práce v moderní výrobní společnosti - odborné vzdělávání - závodní stravovnání, příspěvky na... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Brno - venkov
před týdnem
- práci ve flexibilním týmu s vysokým pracovním nasazením - samostatnou a kreativní práci - zázemí a stabilitu prosperující české... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality [smlouva na dobu neurčitou]
Louny
před týdnem
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - možnost osobního a profesního růstu - zajímavé finanční ohodnocení (pololetní bonusy) -... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Čechy
před týdnem
KABELY – SVAZKY KABELŮ – OPTICKÉ KABELY – PROPOJOVACÍ KABELY Jste elektro specialista nebo strojař a zároveň obchodník? Pod pojmem... zobrazit nabídku»
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
PPO Gefco
Kolín Ovčáry
před týdnem
Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobré platové ohodnocení. 20 500 Kč/měsíc, bonusy dle kvality práce 3 000... zobrazit nabídku»
Konstruktér Junior
Liberecký
před týdnem
- Zajímavou a různorodou práci s možností podílet se na vývoji systémů - Možnost realizace vlastních řešení, důvěru a samostatnost -... zobrazit nabídku»
Svářeči CO2 35-50000 Kč/měs+ubytování a svozy do práce.
Dobříš
před týdnem
- měsíční výdělek od 32000, možný měsíční výdělek s prací přesčas 50000 Kč/měs - smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Kladno
před týdnem
Nástupní plat 24.000,- Kč, s bonusy průměrně 29.000,- Kč Zázemí stabilní společnosti s prací na hlavní pracovní poměr. U... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace