Práce v oboru Strojírenství (5298) - strana 67

Strojírenství
Obsluha CNC strojů – Blanensko
Letovice
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost zaměřující se na výrobu a broušení nástrojů, hledáme: Obsluha CNC strojů – Blanensko. ... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby -
Klatovy, Nýrsko
před 14 dny
zpracování výkresů a potřebné dokumentace dle požadavků prodeje / zákazníka zadávání a úprava dat v SAPu spolupráce na vývojových... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ - strojařina -
Plzeň
před 14 dny
denní plánování výroby, kompletní organizace, cc 80 lidí vedení a motivace podřízených včetně zajištění odpovídajících školení,... zobrazit nabídku»
Elektrikář
- německé pohraničí
před 14 dny
NOVÉ POZICE - HLEDÁTE PRÁCI VE VAŠEM OKOLÍ? TAK NEVÁHEJTE A DOJÍŽDĚJTE KAŽDÝ DEN DO NĚMECKA! region Annaberg Buchholz / pro uchazeče... zobrazit nabídku»
Svářeč
- německé pohraničí
před 14 dny
NOVÉ POZICE - HLEDÁTE PRÁCI VE VAŠEM OKOLÍ? TAK NEVÁHEJTE A DOJÍŽDĚJTE KAŽDÝ DEN DO NĚMECKA! region Annaberg Buchholz / pro uchazeče... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, 100Kč/hod, vhodnější pro ženy, nenáročná pozice
Prostějov
před 14 dny
mzda od 100Kč/hod možnost týdenních záloh zajištění pitného režimu a stravy zdarma příjemné, čisté pracovní prostředí možnost... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Žďársko
před 14 dny
výkonové prémie stravenky dovolená navíc stabilní pracovní pozici využití cizích jazyků + jejich zdokonalení příspěvky na... zobrazit nabídku»
Account manager pro Automotive klienty -
Mladá Boleslav
před 14 dny
nabízíme zaměstnání v mladém, motivovaném týmu, náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, rozvoj a... zobrazit nabídku»
Zámečník - práce ve Švýcarsku
Zürych - Švýcarsko
před 14 dny
Nabízíme: - vyřízení povolení k práci ve Švýcarsku - 32 - 36 CHF/hod (730 - 820 Kč/hod) - diety 12 – 16 CHF (270 - 360 Kč) -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - ubytování zdarma - ranní směna - 145 Kč/h čist
Ústí nad Orlicí
před 14 dny
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástup dle dohody klidně ihned - motivující mzda 145 Kč/h čistého - ubytování v... zobrazit nabídku»
Elektronik pro vývojové zařízení
okres Jindřichův Hradec
před 14 dny
- rozmanitá práce v zázemí mezinárodní společnosti - místo výkonu práce v okrese Jindřichův Hradec - odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Inspektor kvality
okres Tábor
před 14 dny
- práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - možnost podílet se na rozvoji svěřeného... zobrazit nabídku»
Technolog výroby - 40 000,- Kč
Česká Lípa
před 14 dny
Vyznáte se v tvorbě technologických postupů v kovovýrobě? Orientujete se v technické dokumentaci? Nabízíme práci v menší NEAUTOMOTIVE... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / technolog
Karlovy Vary
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti jako Procesní inženýr. Místo pracoviště - Ostrov Vaším úkolem... zobrazit nabídku»
Testovací inženýr/ka
Pilsen
před 14 dny
Jste technicky zdatný absolvent? Chcete nahlédnout pod pokličku engineeringu, ale nevíte, kde začít? TADY. -testování produktu (zvuk,... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér Plzeň
Pilsen
před 14 dny
Chcete se stát součástí nadnárodní společnosti s vývojovým centrem? Pak se nám ozvěte! Pracovní náplň: -koordinování náběhů... zobrazit nabídku»
Kreslič v cadu
Pilsen
před 14 dny
Hledáte šanci uplatnit své znalosti a zkušenosti získané během studia a praxe? Chcete se účastnit rozvoje nově vzniklého vývojového... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Tachovsko
Tachov
před 14 dny
Chtěli byste pracovat jako konstruktér na Tachovsku v centru nabytém moderní technikou a máte dokonce praxi? Mluvíte anglicky a nebo německy?... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Pilsen
před 14 dny
Jste již zkušený konstruktér a chcete být součastí české výrobní společnosti přímo v Plzni? Pak není nic jednoduššího, než... zobrazit nabídku»
Technolog ve strojírenství
Pilsen
před 14 dny
Jste již zkušený technolog, který touží po změně? Hledáme do české strojírenské firmy, sídlící v Plzni, ideálního kandidáta! Pokud... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace