Práce v oboru Strojírenství (5384) - strana 67

Strojírenství
Technik elektrokonstrukce - Plzeň
Pilsen
před týdnem
Jeden z nejvýznamnějších hráčů v oboru kolejových vozidel nabízí příležitost pro elektrokonstruktéry! Pojďte pracovat s... zobrazit nabídku»
Kontrolor výroby
Dýšina
před týdnem
Mezi Vaše úkoly bude patřit: - kontrola a dozor ve výrobním procesu - rozměrové kontroly svařenců - mezioperační a výstupní kontrola -... zobrazit nabídku»
Svářecí technolog/ inženýr
Dýšina
před týdnem
Otevírá se možnost jak pro absolventy, tak pro zkušené technology. Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Plzeň
Třemošná
před týdnem
Máte zkušenosti jako procesní inženýr/technolog? Vyznáte se v automotive prostředí a baví Vás elektronika? Komunikace v angličtině pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Plzeň
Pilsen
před týdnem
Ať jste čerstvý absolvent či zkušený konstruktér, pojďte s námi vyvíjet a konstruovat automotive komponenty pomocí té nejmodernější... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Frýdlant nad Ostravicí
před týdnem
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na... zobrazit nabídku»
Výroba modřice - až 20 000Kč po ZD náborový bonus 3500Kč
Brno
před týdnem
Hledáte zajímavou práci, vyhovuje Vám lokalita MODŘICE (17 minut z Úzké zdarma autobusem) a práce ve třísměnném provozu? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Brigáda modřice - výroba nebo sklad
Brno
před týdnem
Hledáte zajímavou práci, vyhovuje Vám lokalita MODŘICE (17 minut z Úzké zdarma autobusem) a práce ve třísměnném provozu? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Elektromechanik (20.000 - 35.000 Kč)
Praha
před týdnem
Jste zkušený elektromechanik nebo jste právě dokončili školu a hledáte pracovní uplatnění? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vám... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - junior (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Přemýšlíte už nějakou dobu o působnosti ve strojírenství, které je v současnosti jedno z nejžádanějších a nejperspektivnějších... zobrazit nabídku»
Obchodní referent ve strojírenství (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Pokud hledáte milý a přátelský kolektiv, pravidelnou pracovní dobu, láká Vás práce v obchodním oddělení s možností kariérního růstu,... zobrazit nabídku»
Operátor NC strojů (21.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s obsluhou NC strojů alespoň 5 let a rádi by jste změnili zaměstnání? Nevadí Vám pracovat na tří směnný provoz a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Pro náš výrobní stroj hledáme operátora - seřizování a následná obsluha. Máme 3 směnný provoz a moderní pracovní prostory. *... zobrazit nabídku»
Samostatný CNC Soustružník (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste samostatný a rozhodný? Máte zkušenosti v kusové výrobě a praxi na CNC soustruhu? Ozvěte se nám ... * smlouva na dobu neurčitou * 5... zobrazit nabídku»
Manažer projektu s AJ -vhodné pro absolventy (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Komunikace se zahraničními zákazníky, kooperace s ostatními odděleními, hlídání rozpočtu. Vhodné pro VŠ s oborem, který je zaměřen na... zobrazit nabídku»
Obsluha/programátor CNC
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Nabízíme: Kvalitní úvodní zaškolení Zázemí rodinné společnosti Motivující mzdové ohodnocení Podpora osobního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro měřící zařízení
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je vedoucí globální dodavatel přesných měřicích zařízení pro zlepšování produktivity a... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Štětí
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, která vyrábí papírové obalové materiály a buničinu, které dodává zákazníkům po... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Nový Bor
Nový Bor
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, zaměřená na designování, vývoj a zakázkovou výrobu desénových svítidel a skleněných uměleckých... zobrazit nabídku»
Technolog - Praha
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti technologie a z výrobní společnosti? Hledáte stabilní zaměstnání v Praze? Pak neváhejte a zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace