Práce v oboru Strojírenství (5682) - strana 67

Strojírenství
Projektový vedoucí – junior
Královéhradecký
před týdnem
Máte VŠ vzdělání technického zaměření a praxi v automotive? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a máte vysoce nadstandardní... zobrazit nabídku»
Specialista projektů v automotive
Královéhradecký
před týdnem
Vystudoval jste SŠ/VŠ technického zaměření a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Máte praxi v oblasti projektového řízení ve... zobrazit nabídku»
Strojník sklářských zařízení
Ústecký
před týdnem
AGC Processing Teplice a.s., závod Processing Teplice hledá vhodné uchazeče na pozici: STROJNÍK SKLÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ * Nástupní mzda:... zobrazit nabídku»
Správce budov a technik bozp a PO
Českokrumlovsko
před týdnem
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Průběžné firemní vzdělávání - Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Quality leader
Liberecký
před týdnem
What can the company offer you? - Important and responsible position - Corresponding salary - Bonus twice a year - Company car - Annual bonus - Mobile... zobrazit nabídku»
Technik výrobního zařízení - sever Moravy
Moravskoslezský
před týdnem
Co získáte? Zázemí úspěšné zahraniční společnosti a přesto příjemné rodinné prostředí Nadstandardní platové ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Brno
před týdnem
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Manager kvality - Plzeň
Plzeňský
před týdnem
práci ve stabilní mezinárodní společnosti Možnost seberealizace a pracovního postupu 5 týdnů dovolené, sick days Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Lipovka u Rychnova nad Kněžnou
před týdnem
- moderní prostředí nového závodu - odpovídající platové ohodnocení+měsíční bonusy, 13. a 14. plat - týden dovolené navíc, -... zobrazit nabídku»
Podpora obchodně-servisního týmů
Brno
před týdnem
Vašimi každodenními povinnostmi bude: *Zajištění logistiky náhradních dílů a výrobních prvků k zákazníkovi. * Denní komunikace se... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu - Elektro
Jihomoravský
před týdnem
Řízení dodavatelského řetězce a nákupní logistiky pro výrobní závody významného mezinárodního koncernu je tím, za co na této pozici... zobrazit nabídku»
Technolog
Hranice
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici TECHNOLOG VÝROBY náplň práce: - návrh výrobních... zobrazit nabídku»
Testing Engineer
Liberec
před týdnem
Máte základy programování PLC a PC a komunikovat v angličtině pro Vás není problém? Jste technicky zaměřený a orientujete se v... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
TURNOV
před týdnem
Máte už dost prostředí automotive a hledáte změnu? Znáte základní metody LEAN? Hledání úspor ve výrobě je Vaše parketa? Hledáme... zobrazit nabídku»
Inženýr technické dokumentace
Pilsen
před týdnem
Jste technicky zdatný absolvent a máte znalost angličtiny? Pošlete své CV! - kontrola dokumentů (Manuál údržby a katalog náhradních... zobrazit nabídku»
Konstruktér- Plzeň město
Plzeň - město
před týdnem
Vaším úkolem bude: - zpracovávání 3D konstrukčních návrhů - vytváření technické specifikace výrobku - vyřizování požadavků na... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - Plzeň město
Plzeň - město
před týdnem
Náplní práce bude: - denní řízení projektu a jeho úspěšné ukončení - plánování činností v průběhu projektu - dodržování... zobrazit nabídku»
Teamleader ve výrobě
Ústí nad Labem
před týdnem
Do přátelského kolektivu přijmeme stejně přátelského kolegu na pozici Teamleadera! Tak neváhej a přihlas se nám! :-) Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Teplice
před týdnem
Hledáme operátory výroby do dvousměnného a třísměnného provozu.Nejedná se o agenturní zaměstnání, ale smlouva je přímo s firmou... zobrazit nabídku»
Koordinátor procesního zlepšování, s předchozí zkušeností
Písek
před týdnem
Máte technické vzdělání? Implementovali jste změny, které přispěly k úsporám ve výrobních procesech? Domluvit se anglicky Vám nedělá... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace