Práce v oboru Strojírenství (5568) - strana 77

Strojírenství
Elektro projektant – příležitost nejen pro absolventy
Neratovice
před týdnem
- Odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností - Práce na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito - Zázemí silné... zobrazit nabídku»
Koordinátor FMEA
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáme specialistu, který má background v automotive v oblasti kvality a je expertem na kompletní proces FMEA. Našim klientem je zahraniční... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality se zaměřením na energetiku (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Společnosti, která působí v energetickém a teplárenském průmyslu hledá do svých řad na pozici inženýra kvality v oblasti energetiky a... zobrazit nabídku»
Dělník pro kusovou výrobu plastových výrobků (15.000 - 20.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáš práci? Jsi šikovný, zručný člověk, který se rád učí novým věcem? Nevadí Ti pracovat na 3 směny? Hledáš práci v přjemném... zobrazit nabídku»
CNC Frézař (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máš zkušenosti s CNC frézováním a řídicí systém máš v malíčku? Chceš se stát členem týmu rozvíjející se české firmy? Pak... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Svářeč TIG Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Jablonec nad Nisou
před týdnem
práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu příležitost pro kariérní, profesní a osobní... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Jablonec nad Nisou
před týdnem
práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu profesní a osobní růst motivující platové... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektrikář
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Nabídka: práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu příležitost pro kariérní, profesní a... zobrazit nabídku»
Technik údržby forem
Jablonec nad Nisou
před týdnem
práce v renomované a stabilní mezinárodní společnosti s pevným postavením na trhu příležitost pro kariérní, profesní a osobní růst... zobrazit nabídku»
Dělník ve dřevovýrobě
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá a stabilní práce na smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu nástupní... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - údržbář, 1.směna, Brno
Brno
před týdnem
NABÍZÍME VÁM mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem zázemí stabilní a zavedené společnosti dlouhodobou spolupráci na... zobrazit nabídku»
Manažer strojírenské výroby
Moravskoslezský
před týdnem
Máte víceletou praxi s vedením velkých týmů ve strojírenské výrobě? Nerozhodí Vás bolístky každého nového projektu a umíte s chladnou... zobrazit nabídku»
Manažer/ka kvality (50. – 80.000 Kč)
Brno
před týdnem
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti příspěvek na stravování v závodní jídelně na 2 jídla za... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny v expedici + Nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před týdnem
dotované stravování v objektu mobilní telefon příspěvek na penzijní připojištění pozitivní firemní kulturu založenou na... zobrazit nabídku»
Operátor expedice
Brno
před týdnem
Co byste ještě měli vědět? Budete pracovat v týmu 10 zaměstnanců ve dvousměnném provozu, jehož směny se střídají po týdnu. Co... zobrazit nabídku»
Global strategic purchase - electrical box assembly
(Brno)
před týdnem
An interesting and independent work in an international environment for successful international concern Development of key competencies in the... zobrazit nabídku»
Obsluha vstřikolisů
Kadaň
před týdnem
- práce v zavedené mezinárodní společnosti - mzda 18 - 22 000 Kč - příplatek na dopravu, stravování ve firmě, 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Product safety engineer
Brno
před týdnem
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Na této pozici Vás čeká důkladné zaškolení pravděpodobně v dánské centrále společnosti. S častým... zobrazit nabídku»
Supervisor výrobního teamu -
Bor u Tachova, CT park
před týdnem
velmi dobré finanční ohodnocení, možnost přesčasů bonusový systém pro zaměstnance stravenky v hodnotě 80 Kč příplatky za práci o... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace