Práce v oboru Strojírenství (5422) - strana 77

Strojírenství
Pracovník údržby
Královéhradecko
před 14 dny
 - nabízíme dlouhodbé uplatnění  - příspěvek na stravování  - 5 týdnů dovolené  - HPP na dobu určitou s možností prodloužení  -... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Královéhradecko
před 14 dny
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem - zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
před 14 dny
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Brno
před 14 dny
Job description: This position is opened for CBM (Condition Based Maintenance) team in Brno and includes software development of CBM based... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - Přerov
Přerov
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér, 25-40.000 Kč, Třebíčsko
Třebíčsko
před 14 dny
CO MŮŽETE OČEKÁVAT ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? perspektivní zaměstnání ve stabilní a moderní společnosti možnost práce na... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě – pepsi mzda až 30 000 Kč
Praha
před 14 dny
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na dobu neurčitou Nástupní mzdu 30 000 Kč včetně příplatků a bonusů Příplatky za... zobrazit nabídku»
Konstruktér ve strojírenství
Liberecký
před 14 dny
Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů? Láká Vás práce na nových projektech? Pokud máte dobrou znalost 3D konstrukčních... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér – Liberecký kraj
Liberecký
před 14 dny
Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů či výrobních linek? Ovládáte konstrukční program Inventor a anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Project manager
Ústecký
před 14 dny
Máte praxi v projektovém řízení a Vaše angličtina je na pokročilé úrovni? Pak právě VÁM nabízíme jedinečnou příležitost k rozvoji... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr výroby
Ústecký
před 14 dny
Baví Vás práce na projektech? Máte schopnost organizovat a pracovat i na dvou projektech současně? Pak pro Vás máme zajímavou a perspektivní... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - automotive
Liberecký
před 14 dny
Baví Vás konstruování a jste kreativní? Podíleli byste se rádi na vývoji součástek pro automobilový průmysl a ovládáte 3D konstrukční... zobrazit nabídku»
Kreativní konstruktér
Liberecký
před 14 dny
Máte rádi nestereotypní práci? Ovládáte 3D konstrukční programy a konstruování Vás baví? Zašlete nám svůj životopis! Společnost... zobrazit nabídku»
Karosář, klempíř – Škoda Auto – Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 14 dny
* reálný výdělek až 28 000 Kč hrubého měsíčně * možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700 Kč / měsíc) *... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické a výrobní kvality
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
- ohodnoceni budete dle Vašich zkušeností - roční finanční bonus  - proplacené přesčasy, možnost krátkodobých i dlouhodobých... zobrazit nabídku»
CAE inženýr
Prostějov
před 14 dny
Hledáme kandidáty do vývoje - přední zahraniční firma automotive! Jste schopný absolvent či již zkušený vývojář? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Svářeč / Zámečník Přerov
Přerov
před 14 dny
SVAŘOVÁNÍ A ZÁMEČNICKÉ PRÁCE Pro výrobu vyrábějící kovové konstrukce pro stavebnictví hledáme borce na práci SVÁŘEČ CO2 Náplň... zobrazit nabídku»
Konstruktér | turnovsko | 45 000 Kč
Turnov
před 14 dny
Nabízíme Vám zajímavě ohodnocenou práci samostatného KOSNTRUKTÉRA JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ. Jaké Vás čekají pracovní úkoly? *... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér | CATIA V5
Mladá Boleslav
před 14 dny
Máš zkušenosti s modelováním v CAD 3D? Jsi technický typ a baví tě design? Máme pro tebe nabídku na profesionální uplatnění na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace