Práce v oboru Strojírenství (5674) - strana 77

Strojírenství
Operátor/ka v oddělení přípravy + nástupní bonus 10.000 Kč
Plzeň - jih, Plzeň, Plzeň - sever
před týdnem
práci v přátelském kolektivu vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny až do výše jednoho... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje/Operátor + Nástupní bonus 10.000,- Kč
Plzeň - jih, Plzeň, Plzeň - sever
před týdnem
při rychlém nástupu okamžitý bonus k první mzdě 10.000 Kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Inženýr logistiky
Turnov
před týdnem
nadstandardní mzdové ohodnocení zájímavou práci v mezinárodní společnosti HPP na dobu neurčitou další firemní benefity a 25 dní... zobrazit nabídku»
Technik údržby forem-nástrojař
Jablonec nad Nisou
před týdnem
profesní růst v mezinárodní společnosti motivující platové ohodnocení, bonusy, 13. plat a stravenky flexibilní pracovní doba 5 týdnu... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Jablonec nad Nisou
před týdnem
motivující platové ohodnocení flexibilní pracovní dobu 25 dní dovolené profesní růst ve stabilní mezinárodní společnosti školení,... zobrazit nabídku»
Obsluha obráběcího stroje - Ostrava - Hrabová
Frýdek-Místek
před týdnem
* Nástupní mzdu 18 000 - 21 000,- Kč (90 Kč/ hod + příplatek za riziko 5,5 Kč/hod+ příspěvek na dopravu 500 až 3000 Kč/ měsíc, 500 Kč/... zobrazit nabídku»
Operátor montáže ve výrobě
Hustopeče
před týdnem
Zveme vás k ruční kompletaci dílčích celků do automobilů. Nepožadujeme odborné vzdělání ani zkušenosti pro tuto práci. Všechno... zobrazit nabídku»
Technolog CNC obrábění - Kyjov
: Kyjov
před týdnem
Pro klienta, zabývající se přesným strojírenstvím se zaměřením na malosériovou výrobu komponentů pro letecký a kosmický průmysl,... zobrazit nabídku»
Lisař – obsluha postupového lisu
Hustopeče
před týdnem
Máte zkušenosti v kovovýrobě? Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti s vynikající firemní kulturou? CO JE NÁPLNÍ... zobrazit nabídku»
Konstruktér
 BrnoTermín nástupu:
před týdnem
Je konstrukce Vaším koníčkem nebo součástí Vašeho DNA? Pokud ANO, hledáme právě VÁS! Významná společnost v oblasti vyvažování a... zobrazit nabídku»
Manažer centra údržby a servisu strojů
Brno Termín nástupu:
před týdnem
Pro zahraniční společnost poskytující technické, inženýrské a poradenské služby pro výrobní zařízení, hledáme nového kolegu/kolegyni... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě – strojírenství
: Brno – město Možnost nástupu:
před týdnem
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na následující... zobrazit nabídku»
Technik údržby – elektrikář – práce na 1 směnu
: Brno – město
před týdnem
Jste kutil se zkušeností s elektro opravami strojů, zařízení a budov? Bavilo by Váš pracovat pro společnost s dlouhodobou tradicí, která... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/sales manager výrobních informačních systémů
: Brno
před týdnem
Pro našeho klienta - zahraniční společnost poskytující technické, inženýrské a poradenské služby pro výrobní zařízení, hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec na Nisou
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? * konstrukce strojních zařízení dle zadané koncepce – jednoúčelové stroje * tvorba 3D a 2D dokumentace... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu balkonového zábradlí, zasklívaní lodžií a výrobu hliníkových... zobrazit nabídku»
Manažeři a specialisté do automotive #6840627 (Vysočina, CZ)
Vysočina
před týdnem
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE?     PODÍLET SE NA VÝROBĚ A VÝVOJI NAPŘ. PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?   MÍT PĚKNÉ... zobrazit nabídku»
Prodejce
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývozem českých a slovenských obráběcích a tvářecích strojů, důlní techniky a... zobrazit nabídku»
Projektant technologií posklizňových linek
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, českého specialistu na kvalitní technologie pro sušení, čištění a skladování nejen zrnin hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů - senior
Most
před týdnem
* zajímavou práci ve společnosti, která je lídrem ve svém oboru * podporu v profesním růstu, vzdělávání * balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace