Práce v oboru Strojírenství (5380) - strana 79

Strojírenství
Lean manager
Olomoucký
před týdnem
Podpora a rozvoj zavedených lean a CI programů a nástrojů. Spolupráce s manažerskými a výrobními týmy napříč společností. Sledování a... zobrazit nabídku»
Konstruktér/vývojář s AJ
Prostějov
před týdnem
Hledáš novou výzvu nebo chceš být součástí velkého projektu? Jsi konstruktér a zvládáš komunikaci v angličtině? Náplní Vaší... zobrazit nabídku»
CCC inženýr (Industrialisation Engineer) (AJ)
Liberec
před týdnem
Máte praxi v industrializace v automobilovém průmyslu? Vyznáte se v technologiích? Mluvíte plynně anglicky a chcete se podílet na nových... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberecký
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti zeštíhlování výroby? Rád komunikujete s lidmi a při prezentování se cítíte jako ryba ve vodě? Pak se nám... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Valašské Meziříčí
před týdnem
Máš-li již nějaké zkušenosti ve výrobní společnosti nebo jsi šikovným absolventem a zároveň Tě motivuje pracovat v oblasti kvality,... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive
Valašské Meziříčí
před týdnem
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Referent výroby
Zlínský
před týdnem
Pokud hledáš práci ve výrobním prostředí, a zároveň jsi svědomitý, máš smysl pro detail a nevadí ti administrativní práce, máme pro... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/automotive
Zlínský
před týdnem
* Zlepšování výrobního procesu * Rozvíjení a udržování programu * Dokumentace postupů, schémat, instrukcí pro operátory * Spolupráce s... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Valašské Meziříčí
před týdnem
FMEA, APQP, PPAP, 8D... pokud Ti to nepřijde jen jako změť písmenek, ale víš, o co se jedná, máš zkušenosti v oblasti kvality,... zobrazit nabídku»
Zkušený technolog s AJ | Jihlavsko | až 40 000 Kč
Jihlavsko
před týdnem
Jste technolog v oblasti strojírenství a chcete se profesně posunout směrem nahoru? Pak je tady pro Vás jedinečná příležitost! Menší... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | automotive| až 55 000 Kč
Humpolecko
před týdnem
Máte zkušenosti s kontrolou kvality? Jste zkušený inženýr kvality, začínající kvalitář nebo čerstvý absolvent po VŠ? Vy všichni máte... zobrazit nabídku»
Supervizor lakovny | automotive| až 45 000 Kč
Humpolecko
před týdnem
Jste přirozená autorita, máte zkušenosti s vedením výrobního týmu a technologické znalosti v oblasti lakování plastů? V tom případě už... zobrazit nabídku»
Mistr údržby|bez anglického jazyka|až 40 000 Kč|
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáme schopného kandidáta, který má zkušenosti v oblasti údržby, nebojí se převzít odpovědnost za svěřenou skupinu zaměstnanců a... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu
Blovice
před týdnem
- perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti - možnost zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy - finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - víkendový přivýdělek - Humpolec
Humpolec
před týdnem
- základní mzda 10.200 Kč/měsíc - příplatek za noční směnu 16 Kč/hod - příplatek za 12h směnu 75 Kč - příplatek za víkendové... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník - údržbář forem
Plzeň
před týdnem
- práci na hlavní pracovní poměr - 5 týdnů dovolené - půlroční bonusy - příspěvek na penzijní připojištění - každoroční... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka
Plzeňsko
před týdnem
- Práci na hlavní pracovní poměr - finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností - 5 týdnů dovolené - finanční bonusy -... zobrazit nabídku»
Laboratorní technik
Středočeský
před týdnem
Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik ( pracovník ) laboratoře. Náplň práce: Vstupní kontrola,... zobrazit nabídku»
Skladník až 22000 Kč - Kroměříž
Zlínský
před týdnem
Co bude Vaší náplní práce? - pracovní náplň skladníka Co Vám nabízíme? - plat až 21 500 Kč - zázemí stabilní společnosti - rodinné... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant dopravních staveb - Vsetín
Zlínský
před týdnem
Náplň práce: - zpracování všech stupňů projektové dokumentace - jednání s investory a subdodavateli - zajištění inženýrské... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace