Práce v oboru Strojírenství (5342) - strana 79

Strojírenství
Auditor dodavatelské kvality
Třebíč
před týdnem
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele a auditovat je? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Kreslič - konstruktér - vhodné také pro absolventy VŠ
Moravskoslezský
před týdnem
Máš vzdělání technického směru, znalost jakéhokoliv 3D CAD systému a chceš se dále realizovat? Pak naše nabídka míří právě k... zobrazit nabídku»
Koordinator výroby – zaměření na bozp a PO - vhodné také pro absolventy
Moravskoslezský
před týdnem
Máte technické vzdělání? Baví Vás výroba a domluvíte se anglicky? No tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Na pozici Koordinator... zobrazit nabídku»
CNC specialista
Frýdlant nad Ostravicí
před týdnem
Máte pracovní zkušenosti z obsluhy a seřizování CNC strojů? Umíte pracovat podle technické dokumentace? Pak nám neváhejte zaslat svůj... zobrazit nabídku»
Procesní specialista výroby
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zkušenosti z oblasti procesního inženýrství? Zajímáš se o nové věci a máš zájem pracovat s novými technologiemi? Potřebujeme... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zkušenosti v oblasti návrhu elektronických obvodů a umíš pracovat s konstrukční dokumentací? A pokud chceš pracovat pro společnost,... zobrazit nabídku»
Mistr, až 30 000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Pro výrobní společnost působící v oblasti materiálů nejen pro automobilový průmysl, hledáme kandidáty na pozici Mistr. NÁPLŇ PRÁCE:... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního úseku - automotive
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenost s výrobou v oblasti automotive? Máte zkušenosti s vedením lidí, optimalizací výrobních procesů, znáte výrobní technologie... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Moravskoslezský
před týdnem
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Pro našeho... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Pro našeho významného klienta, zavádějícího nové procesy ve výrobě, hledáme vhodného uchazeče na pozici PROCESNÍ INŽENÝR. Náplň... zobrazit nabídku»
Zkušební inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici ZKUŠEBNÍ INŽENÝR. Nápň práce: * plánování, provádění... zobrazit nabídku»
Technolog/inženýr svařování - práce v zahraničí
Zahraničí
před týdnem
Máte chuť se podívat do světa? Jste již zkušeným uchazečem ve svém oboru? Na pozici TECHNOLOG/INŽENÝR SVAŘOVÁNÍ budete mít za... zobrazit nabídku»
Produkt manažer
Moravskoslezský
před týdnem
Pro významnou českou společnost, působící v oblasti topenářství, hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKT MANAŽER/KA. Náplň... zobrazit nabídku»
Konstruktér s 3D CAD SW - vhodné i pro absolventy s praxí
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáte uplatnění v oblasti konstrukce a máte strojírenský background? Pokud aktivně pracujete s nějakým z 3D konstrukčních SW a nebojíte... zobrazit nabídku»
Nákupčí|vhodné i pro absolventy|home office 2 dny|
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zájem o nákup a rádi byste při něm využili i svou znalost německého jazyka? Pokud máte rádi práci v týmové prostředí, chce... zobrazit nabídku»
Technolog
Moravskoslezský
před týdnem
Máš vzdělání technického směru a znáš vlastnosti materiálů? Domluvíš se anglicky? Rád bys působil v mezinárodní automotive... zobrazit nabídku»
Technolog v oblasti tepelného zpracování
Moravskoslezský
před týdnem
Máš vzdělání technického směru a orientuješ se v oblasti tepelného zpracování? Rád bys působil v mezinárodní automotive společnosti,... zobrazit nabídku»
Operátor/skladník sterilizace - 23-28 000 Kč
Veverská Bítýška
před týdnem
Máte zájem o práci s nadstandardním finančním ohodnocením ve zcela čisté výrobě ve zdravotnických potřebách ve DVOUSMĚNNÉM PROVOZU... zobrazit nabídku»
Seřizovač s vzv-23-28 tis.-Veverská bítýška
Veverská Bítýška
před týdnem
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě/skladě? Jste ochotni pracovat v NEPŘETRŽITÉM provozu? Je pro Vás zajímavá lokalita... zobrazit nabídku»
3D CAD konstruktér | Praha východ
Praha - východ
před týdnem
Pro významného klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR. Vaší zodpovědností bude: - konstrukce výfuků... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace