Práce v oboru Strojírenství (5270) - strana 79

Strojírenství
Mistr výroby (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
40 svářečů čeká na svého MISTRA. Budete to právě Vy, kdo s nimi půjde každodenní cestou a povede je k ještě lepšímu cíli než tomu... zobrazit nabídku»
Kontrolor ve strojírenství (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Zpozorníte když slyšíte výkresová dokumentace, měřidla a zodpovědnost? To je přesně to, co při výkonu pozice Kontrolora určitě... zobrazit nabídku»
Soustružník - konvenční obrábění (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti s klasickým soustružením a máte chuť se v této oblasti realizovat? Nabízíme práci na HPP v zavedené větší... zobrazit nabídku»
CNC Obráběcí centrum mazak (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Do nově rozšířené výroby hledáme pro náš úplně nový stroj obsluhu s praxí. * stabilita a zázemí zahraniční společnosti *... zobrazit nabídku»
Technik pro seřízení nástrojů (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Specialista výrobních procesů
Královéhradecký
tento měsíc
Máte vzdělání strojírenského zaměření a vítáte možnost denní komunikace v anglickém jazyce se zahraničním vedením? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Konstruktér/technolog - plasty
Jihomoravský
tento měsíc
Považujete se za odborníka v oblasti technologií zpracování plastů a orientujete se ve 3D programech? Ovládáte anglický jazyk alespoň na... zobrazit nabídku»
Konstruktér – automotive
Středočeský
tento měsíc
Vystudoval jste VŠ technického zaměření? Ovládáte anglický, nebo německý jazyk na pokročilé úrovni a některý z CAD programů? Vyznáte... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér s AJ/NJ
Středočeský
tento měsíc
Máte SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření? Zajímáte se o vývojovou konstrukci a ovládáte Pro/Engineer, nebo Catii? Bez problémů se... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC - Absolvent i Junior (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
tento měsíc
Chceš se zapojit do výrobního procesu? Říká ti něco samostatnost, výkresová dokumentace, ohraňovací lis a výplata? Tak neváhej a získej... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - senior
Praha, Středočeský
tento měsíc
Máte praxi z pozice procesního inženýra? Máte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete své zkušenosti uplatnit v dynamické... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Praha
Praha, Středočeský
tento měsíc
Máte zkušenosti s identifikací prostrojů výroby? Chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárodní společnosti? Máte-li anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr Brno
Jihomoravský, Zahraničí
tento měsíc
Máte vystudovanou SŠ/VŠ v oboru strojírenství? Pracoval/a jste na pozici Procesní inženýr? Jste člověk schopný pracovat samostatně a... zobrazit nabídku»
Tryskač, Lakýrník, Autolakýrník - Náborový příspěvek 10 000,- Kč
Slaný u Prahy, Uničov,
tento měsíc
Nabízíme: Náborový příspěvek 10 000,- Kč - zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě - 140,- až 160,- Kč/hod - 3směnný... zobrazit nabídku»
Vývojář ve strojírenství
Středočeský, Liberecký, Královéhradecký
tento měsíc
Jste kreativní a vyznáte se v technologií? Máte zkušenosti ze strojírenského prostředí a máte angličtinu na pokročilé úrovni? Pak... zobrazit nabídku»
Strojírenský vývojář - junior
Středočeský, Liberecký, Královéhradecký
tento měsíc
Máte ukončené studium a hledáte příležitost pro uplatnění svých znalostí? Máte zkušenosti ze strojírenského prostředí a máte... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér, okres Přerov
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
tento měsíc
Jste strojní konstruktér, který se na komunikativní úrovni dokáže domluvit v německém nebo anglickém jazyce? Hledáte perspektivní práci v... zobrazit nabídku»
Svářeč ZK 135 Doprava zdarma, ranní odpolední směny
Frýdek Místek, Ostrava, Kopřivnice
minulý měsíc
- možnost ubytování zdarma - doprava zdarma Ostrava- Paskov- Frýdek Místek- Příbor nebo finanční příspěvek na dopravu - dobré platové... zobrazit nabídku»
Vedoucí nástrojárny
Dýšina
minulý měsíc
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci - zázemí mezinárodní firmy - odpovídající mzdu a benefity (stravenky, dovolená navíc) - prima... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Nýřany
minulý měsíc
SMĚNOVÝ MISTR Vaším úkolem bude: - organizace výroby, rozdělování práce - organizace a vedení podřízených pracovníků - operativní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace