Práce v oboru Strojírenství (5702) - strana 79

Strojírenství
Manažer kvality
Pelhřimov
před týdnem
zázemí v české výrobní společnosti práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou stravenky/závodní stravování v moderní... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - nástup ihned. super plat
Kaplice
před týdnem
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání - nástupní základní mzdu od 21.000 - mzda se bude odvíjet od předchozích pracovních zkušeností +... zobrazit nabídku»
Inženýr zlepšovacího procesu - Technický kreativec
Plzeňský
před týdnem
Možnost patřit k top značce - prestižní mezinárodní společnost Možnost práce na zajímavých projektech Využití jazyků, získání... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Moravskoslezský
před týdnem
Odměnou Vám bude: * mzda v závislosti na schopnostech a zkušenostech * příspěvek na dopravu * příspěvek na stravování * 25 dnů... zobrazit nabídku»
Der Systemingenieur
Olomoucký
před týdnem
Wir bieten: - Persönliche Betreuung und kompetente Möglichkeiten Weiterbildungen - motivierende Gehalt + Zusatzleistungen - Ausbildung bei der... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Brno - město
před týdnem
Na pozici Procesního inženýra budete: * spolupracovat na vytváření a implementaci nových technologických postupů * nastavovat parametry... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | TOP management
Liberec
před týdnem
Máte bohaté zkušenosti s vedením projektů v automotive? Jste prozákaznicky orientovaný a chcete se posunout dál ve své kariéře? Pak máme... zobrazit nabídku»
Vedoucí štíhlé výroby
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti zeštíhlování výroby? Rád komunikujete s lidmi a při prezentování se cítíte jako ryba ve vodě? Pak se nám... zobrazit nabídku»
Testing Engineer
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti testování v automotive? Jste technicky zaměřený a orientujete se v pneumatických systémech a zapojeních? Máte... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby (automotive)
Plzeňský
před týdnem
Vaším úkolem bude: - vedení výrobního týmu - zajištění plynulé výroby - aktivní spolupráce při dodržování výrobního plánu -... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Plzeňský
před týdnem
***HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI*** Vaším hlavním úkolem bude: - nakupování přidělených položek... zobrazit nabídku»
CNC frézař, 25 - 32 000, volné víkendy
Jihlava
před týdnem
Pracuješ ve výrobě a volné víkendy za celý rok spočítáš na prstech jedné ruky? Tak pojď makat k nám! Naši lidé mají víkendy volné,... zobrazit nabídku»
Technolog - vstřikování plastů
Třebíčsko
před týdnem
Máte znalosti technologie vstřikování plastů a chcete pracovat ve stabilní firmě? Po úspěšném absolvování výběrového řízení Vás... zobrazit nabídku»
Globální projektový manažer|automotive|
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti s projektový řízením a praxi ve výrobní oblasti? Pokud se chcete posunout na globální úroveň v mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Svářeč (Ostrava)
Ostrava
před týdnem
Máte praxi ve svařování a svářečské zkoušky na CO2, popř.jiné metody svařování? Pak nám zašlete svůj životopis: * práce ve... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník
Ostrava
před týdnem
Hledáme spolehlivé pracovníky do výroby: * práce v těžkém strojírenském oboru * výroba a opracování hutního materiálu * obsluha... zobrazit nabídku»
Skvělý plat s nástupem ? Operátor výrob Žatec 27 000 Kč
Žatec
před týdnem
- prostředí mezinárodní společnosti - práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní plat 15 000,- Kč +... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky/operátor (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte práci ve strojírenství? Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly jako posuvka nebo mikrometr? Pak Vám nabízíme... zobrazit nabídku»
Elektrikář - slaboproud (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do strojírenské zahraniční společnosti hledáme elektrikáře na opravy a údržby strojů. Čeká na Vás moderně vybavený výrobní závod... zobrazit nabídku»
Manuální broušení na kulato (19.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste zručný, pracovitý a baví vás práce na manuálních bruskách? Pak hledáme právě Vás! Hledáme manuálně zručné, pečlivé "brusiče... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace