Práce v oboru Strojírenství (5312) - strana 82

Strojírenství
Procesní inženýr s AJ
Šumperk
minulý měsíc
Jste připraven se dále rozvíjet v oblasti procesního inženýrství? Jste odborník, který by rád uplatnil své bohaté znalosti? Mátě chuť... zobrazit nabídku»
Technolog
Hranice
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici TECHNOLOG VÝROBY náplň práce: - návrh výrobních... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Zábřeh
minulý měsíc
Rozvíjející společnost hledá do svého týmu Nákupčího. Vaší pracovní náplní bude: - analýza nakupovaného materiálu a zboží... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektro
Prostějov
minulý měsíc
Mezinárodní firma hledá šikovné elektro techniky. Vaší pracovní náplní bude: * zajišťování chodu strojů * diagnostika a vyhodnocení... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu - Key User pro nákup
Uničov
minulý měsíc
- vyhodnocování nákupních strategií jednotlivých komodit - reporting a monitoring nákupních procesů, příprava odhadů cenových nákladů -... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisy hranice - příspěvek na dopravu
Přerov
minulý měsíc
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO? NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! Pro výrobu v Hranicích s 40letou tradicí, která vyrábí... zobrazit nabídku»
Lakýrník Olomouc
Olomouc
minulý měsíc
Hledáme do výrobní firmy lakýrníky s praxí! Budete mít na práci: * lakování a ruční nástřiky středně velkých kovových dílců dle... zobrazit nabídku»
Výpočtář
Olomouc
minulý měsíc
Co budete dělat? Pracovní náplň: - provádění simulací tvářecího procesu plechových dílů - práce v PAM - STAMP - navrhování... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Olomouc
minulý měsíc
Hledám šikovného konstruktéra pro výrobní společnost sídlící přímo v Olomouci. Pokud již nějakou zkušenost v konstrukci máte, pošlete... zobrazit nabídku»
Technical support engineer
Olomouc
minulý měsíc
Náplň práce: * Řešení technických problémů při výrobě a testování výrobků * Implementace řešení ve výrobní praxi * Návrhy na... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Lutín
minulý měsíc
Náplň práce: - řízení dodavatelské kvality - měření a zvyšování výkonnosti procesů dodavatelů - dodavatelské audity - spolupráce... zobrazit nabídku»
Mistr v elektroúdržbě prostějov 33 000 Kč
Prostějov
minulý měsíc
PRÁVĚ NYNÍ HLEDÁME DO STROJÍRENSKÉ VÝROBY MISTRA ELEKTRIKÁŘŮ. Náplň práce: - organizace výroby a vedení týmu operátorů ve směnném... zobrazit nabídku»
Vedoucí technolog
Uničov
minulý měsíc
Náplní práce je: - vedení, řízení a rozvíjení týmu technologů - budete řízení a organizování veškerých činností spojené s... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Šumperk
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a znalosti v oblasti obrábění? Umíte dobře anglicky? Pak je toto šance právě pro Vás. Staňte se i Vy... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Hranice
minulý měsíc
Náplň práce: - obsluha měřící a laboratorní techniky – komunální měřidla a speciální měřidla ( 3D CMM, drsnoměry, laserová... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ
Hněvotín
minulý měsíc
Vaší pracovní náplní bude: - zajištění a řízení výroby - vedení týmu (cca 100-150 pracovníků) - zajištění dodržování vysokých... zobrazit nabídku»
Tavič kovů Přerov až 30 000 Kč
Přerov
minulý měsíc
HLEDÁME POŘÁDNÉ CHLAPY CO UMĚJÍ MAKAT! Do strojírenské a slévárenské firmy v Přerově hledáme v lidi na pozici TAVIČE Budete... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Moravská Třebová
minulý měsíc
Pro technické centrum výrobní společnosti hledám Technologa montáže. Vaší pracovní náplní bude: * vývoj a optimalizace montážních... zobrazit nabídku»
CAE inženýr
Prostějov
minulý měsíc
Hledáme kandidáty do vývoje - přední zahraniční firma automotive! Jste schopný absolvent či již zkušený vývojář? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Svářeč / Zámečník Přerov
Přerov
minulý měsíc
SVAŘOVÁNÍ A ZÁMEČNICKÉ PRÁCE Pro výrobu vyrábějící kovové konstrukce pro stavebnictví hledáme borce na práci SVÁŘEČ CO2 Náplň... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace