Práce v oboru Strojírenství (5342) - strana 86

Strojírenství
Manažer kvality
Olomouc
před týdnem
Jste lídrem v oblasti kvality? Máte chuť stát se členem managementu výrobní společnosti mezinárodního významu?Zaměřujete se především... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - vhodné pro absolventy sš, VŠ
Jablonec nad Nisou
před týdnem
NEBAVÍ tě automotive? Umíš naprogramovat CNC stroj pro zakázkovou výrobu? Pokud ano, klikni dole. PROGRAMÁTOR CNC Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Technický manager
Plzeň - město
před týdnem
-podílí se na stanovení plánu a vedení údržby strojů a technologií budovy -zajišťuje a koordinuje servis a opravy daných strojů a... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Ústí nad Labem
před týdnem
Máte dobrý technický základ a praxi jako seřizovač? Přidejte se do našeho téměř rodinného kolektivu výrobní společnosti v Ústí nad... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního provozu
Královéhradecko
před týdnem
 - odborný růst ve stabilní průmyslové firmě  - pracovní poměr na dobu neurčitou  - dlouhodobá perspektiva uplatnění  - notebook,... zobrazit nabídku»
Process engineer
Brno
před týdnem
WHAT DO WE OFFER? opportunity to work with a fast growing international company personal and professional growth contribution to... zobrazit nabídku»
Servisní technik CNC strojů
Pardubický kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se snaží využívat nejmodernější trendy v oblasti CNC obrábění, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Aplikační technik CNC strojů
Pardubický kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se snaží využívat nejmodernější trendy v oblasti CNC obrábění, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Seřizovač obráběcích strojů čejč
Čejč
před týdnem
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior
Liberecký kraj
před týdnem
práce se špičkovým 3D software (práce SW Autocad a Inventor) zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející firmy v atraktivním oboru... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - junior
Žďár nad Sázavou
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? možnosti dalšího profesního vzdělávání a získání cenných pracovních zkušeností motivující... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Královehradecko
před týdnem
Nabízíme: Zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti. Přátelský kolektiv a pořádný balík... zobrazit nabídku»
Kotlář
Hradec Králové
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění u české výrobní společnosti - odborný růst - jednosměnný i dvousměnný provoz - zavedený sociální... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC Soustruh - systém Heidenhain
Opava
před týdnem
Hlavní pracovní poměr Mzda 120,- po zaučení navýšení na 145,- Stabilní a dlouhodobé uplatnění Dobré platové podmínky, po zkušební... zobrazit nabídku»
Obsluha a programování CNC
Moravskoslezský kraj
před týdnem
- práce na hlavní pracovní poměr - příspěvek na penzijní připojištění, možnost závodního stravování - další benefity v rámci... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr / výrobní technolog
Dačice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší dodavatele komponentů pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Česká Lípa
před týdnem
Kvalita je podle Vás ve výrobě klíčovou záležitostí? Zákaznická spokojenost je u Vás na prvním místě? Vzorkování máte v malíčku?... zobrazit nabídku»
Absolventi technických oborů
Moravskoslezský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Končíte/Ukončili jste vysokou školu (nejlépe technického zaměření) a nevíte, kam dál? Hovoříte anglickým... zobrazit nabídku»
Bezva přivýdělek až 145 Kč/hod. - brigáda
Jihomoravský
před týdnem
Nabízíme: - od 1.9.2016 nabízíme mzdu ve výši 130 Kč/hod (v případě noční směny + 20 % příplatek) - v případě dlouhodobé... zobrazit nabídku»
Vizuální kontrola - mzda až 20.400 Kč/měsíc
Jihomoravský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Máte pozitivní vztah k technice a dokážete pracovat samostatně? Hledáme šikovného pracovníka, který by... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace