Práce v oboru Strojírenství (5378) - strana 88

Strojírenství
Operátor výroby v automobilovém průmyslu
Moravskoslezský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Jistota stabilní práce a Váš podpis na většině aut, které denně vídáte na cestách ? Stačí jen málo a... zobrazit nabídku»
Tester - programátor
Praha
před 14 dny
- pracovní poměr v silné a stabilní české společnosti - zaškolení - zajímavou práci v přátelské atmosféře našeho týmu -... zobrazit nabídku»
Konstruktér výrobků
Nový Jičín
před 14 dny
- zázemí silné mezinárodní společnosti - zajímavou práci v oddělení vývoje klimatizačních komponentů - motivující finanční... zobrazit nabídku»
Přijmeme okamžitě - dělník, dělnice ve výrobě Ústí nad Labem
Ústí nad Labem, Chabařovice, Teplice, Krupka
před 14 dny
- okamžitý nástup - 90 - 95 Kč/hod - bonusy do 3000Kč - příplatky za odpolední směnu, soboty a něděle až 50% - dotované stravné... zobrazit nabídku»
Svářeč - bodovač
Středočeský
před 14 dny
práci na HPP na 6 měsíců s možností prodloužení mzdu 140 Kč/hod + příplatky nad rámec ZP příspěvek na dopravu 50 Kč/den, bonus za... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality jablonec nad nisou
Liberec
před 14 dny
- mzdu 105-115 Kč/hod, příplatky - stravenky 80 Kč - práci na směny - 3-směnný provoz, 12ctky - místo výkonu práce v Jablonci nad Nisou -... zobrazit nabídku»
CAE ing.
Ústí nad Labem
před 14 dny
- Samostatné plánování a provádění náročných termálních a mechanických analýz s pomocí numerických metod (FEA) - Vyhodnocení s... zobrazit nabídku»
Technolog, plasty
Jindřichův Hradec
před 14 dny
Stali byste se rádi součástí úspěšné společnosti? Jste technicky zdatní a máte tah na branku? Pro významnou výrobní společnost na... zobrazit nabídku»
Konstruktér, Jindřichohradecko
Jindřichův Hradec
před 14 dny
Jste technicky zaměřený/á? Umíte číst v techniské dokumtaci? Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí investic
Jindřichův Hradec
před 14 dny
Rozšiřte tým specialistů oblasti investic velké výrobní strojírenské společnosti. Na této pozici převezmete zodpovědnost za : -... zobrazit nabídku»
Týmový vedoucí - kvalita ve výrobě
Jihočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti kvality a chcete se posunout dále ? Zde máte příležitost podílet se na projektech v oblasti kvality, komunikovat se... zobrazit nabídku»
Technolog svařování
Jihočeský
před 14 dny
Pro rozšířenou sekci svařovny hledáme Procesního technologa svařování Náplň práce: - tvorba technologických postupů - poradenství v... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí výrobní sféra
Jihočeský
před 14 dny
Nová příležitost pro člena projektového týmu či pro zkušeného Vedoucího projektů ve výrobní společnosti. Výrobní společnost se... zobrazit nabídku»
Technický dozor dodavatelů nástrojů, práce v zahraničí
Jihočeský
před 14 dny
Hledáte zajímavou pracovní výzvu ? Chcete pracovat střídavě v Čechách a zahraničí ? Náplň práce: - přebírání výrobků u... zobrazit nabídku»
Technik elektro
Jihočeský
před 14 dny
Na této pozici budete mít neomezené příležitosti pracovat v úspěšné společnosti jako Technolog. Náplň práce: - tvorba technické... zobrazit nabídku»
Přípravář výroby
Jihočeský
před 14 dny
Máte technické myšlení ? Orientujete se ve výrobě ? Víte co je to kusovník ? Rozšiřtě pracovní tým a Vaší náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Obchodník s NJ - zakázky pro výrobu
České Budějovice
před 14 dny
Společnost prosperující v oblasti strojírenství Vám poskytne všechny potřebné nástroje pro Vaši práci - zázemí špičkové výroby a... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér junior/senior
Jihočeský
před 14 dny
Pro společnost zabývající se výrobou strojů hledáme schopné kandidáty na pozici Elektrokonstruktérů. Dle Vašich dosavadních zkušeností... zobrazit nabídku»
Technolog elektro
Jihočeský
před 14 dny
Staňte se součástí prosperující mezinárodní společnosti a převezměte zodpovědnost za : - zpracování technické dokumentace - tvorbu... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, 13. a 14. plat
Jihočeský
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Elektromechanik. Kde budete pracovat? Firma se nachází v... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace