Práce v oboru Strojírenství (5306) - strana 88

Strojírenství
Konstruktér/design engineer
Ostrava
minulý měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Pro světovou... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, start up projekt, Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti s působením na pozici Manažera kvality v automotive? Případně vykonáváte pozici Inženýra kvality a máte potenciál... zobrazit nabídku»
Konstruktér- vhodné pro absolventy
Ostrava
minulý měsíc
Máš zkušenosti na pozici Konstruktéra, umíš pracovat v některém 3D konstrukčním programu,i a domluvíš se německy nebo anglicky? Tvou... zobrazit nabídku»
Konstruktér interiérů vozidel, až 45 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Máš praxi na pozici konstrukéra, máš zkušenosti s plasty, umíš pracovat v některém 3D konstrukčím programui a domluvíš se německy nebo... zobrazit nabídku»
Project manager, až 90 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti konstrukce a domluvíte se anglicky a německy? Právě hledáme člověka na pozici PROJECT... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr, až 80 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Máte vzdělání elektrotechnického směru a máte zkušenost s elektro systémy? Domluvíte se anglicky nebo německy? Nyní obsazujeme pozici... zobrazit nabídku»
Inženýr dveřních systémů, až 60 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti se systémovou integrací a hovoříte anglicky nebo německy?, V tom případě hledáme právě Vás - obsazujeme pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Koordinátor změn ve výrobě
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Project coordinator
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Pokud jsi pečlivý člověk, orientován na detaily a rád za sebou vidíš výsledky, nabízíme pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR. Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Nástrojář, až 30 000 Kč
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Projektant požární bezpečnosti
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti požární bezpečnosti a hovoříte německy? V tom případě Vám představujeme Vaši budoucí náplň práce: * Řešení... zobrazit nabídku»
Technolog lisování|vhodné i pro absolventy
Frýdlant
minulý měsíc
Máte zkušenosti ze strojírenství? Rádi byste se dále rozvíjeli v oblasti strojních technologií? Pro našeho klienta hledáme člověka,... zobrazit nabídku»
Nástrojař / ka - mošnov
Nový Jičín
minulý měsíc
Pro rozvíjející se výrobní společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici Nástrojaře/řky... zobrazit nabídku»
Provozní elektoúdržbář / ka - mošnov
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte praxi jako elektroúdržbář výrobního zařízení a vyhlášku 50? Nebo jste učenlivý absolvent oboru elektro, který se chce uplatnit v... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář (Karviná)
Karviná
minulý měsíc
Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů a máte platnou vyhlášku 50? Nebo... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (ohýbačky / CNC) - Karviná
Karviná
minulý měsíc
Umíte číst a pracovat podle technických výkresů- Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů- Pak hledáme právě Vás! - obsluha výrobních... zobrazit nabídku»
Operátor obrábění
Karviná
minulý měsíc
Hledáme šikovného pracovníka do výroby na operátora obrábění-CNC: - finální výstupní kontrola - měření výrobků (šuplerou apod.) -... zobrazit nabídku»
Pracovníci ve výrobě - Karviná
Karviná
minulý měsíc
Společnost Gates Hydraulics v Karviné, vyrábějící kovové součástky pro hydraulické hadice a provádějící montáž hydraulických celků,... zobrazit nabídku»
Operátor - obsluha CNC - Karviná
Karviná
minulý měsíc
Umíte číst technickou dokumentaci a pracovat podle ní- Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů- Pak hledáme právě Vás! - obsluha CNC... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Karviná
Karviná
minulý měsíc
Hledáme spolehlivé pracovníky do výroby - automobilový průmysl: * obsluha výrobních a montážních strojů * montážní práce * výroba... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace