Práce v oboru Strojírenství (5766) - strana 88

Strojírenství
Inženýr dodavatelské kvality
Lutín
před 14 dny
Náplň práce: - řízení dodavatelské kvality - měření a zvyšování výkonnosti procesů dodavatelů - dodavatelské audity - spolupráce... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Kladruby
před 14 dny
Procesní inženýři pozor! Pro ty z Vás, kteří mají zkušenosti na této pozici, mají dobré organizační schopnosti, zkušenosti s vedením... zobrazit nabídku»
Technolog, nadstandartní benefity
Písek
před 14 dny
Chcete pracovat ve velké nadnárodní společnosti, ve které vládne rodinná atmosféra? Pokud máte alespoň tří roky praxe na pozici... zobrazit nabídku»
Lean manažer s angličtinou a předchozí praxí
Písek
před 14 dny
Jste komunikativní a máte přirozenou autoritu? Dokážete identifikovat slabá místa v logistice, či managementu výroby? Rádi cestujete a... zobrazit nabídku»
Programátor, vhodné pro absolventy
Písek
před 14 dny
Pokud Vás zajímají moderní technologie, a právě hledáte uplatnění v dynamickém automotive průmyslu je tady nabídka určená přímo... zobrazit nabídku»
Obsluha galvanické Linky
Jihlava
před 14 dny
- jak už napovídá název pozice, náplní práce je obsluha galvanické linky - příjmání a předávání zakázek - kontrola jakosti zboží v... zobrazit nabídku»
Soustružník
Jihlava
před 14 dny
- žádná sériová výroba, tedy i práce na více komponentech během týdne popř. i jednoho dne - kontrola a měření parametrů vyrobených... zobrazit nabídku»
Zámečník
Jihlava
před 14 dny
Odjehlování otřepů a dořezávání závitů. Zalešťování hran popř. vrtání. Občas i kontrola pod mikroskopem. Práce převážně v... zobrazit nabídku»
Obsluha kalící pece
Jihlava
před 14 dny
Obsluha CNC pece na kalení a ostatního tepelného zpracovávání kovových součástí. zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobní linky - nástupní odměna 5000 Kč
Hradec Králové
před 14 dny
Sháníte poctivou práci za poctivé peníze? Pojďte tam, kde Vás odmění! NYNÍ I S NÁSTUPNÍ ODMĚNOU 5000 Kč!!! Hradecká výrobní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/Elektrotechnik - stavební projekty
Praha
před 14 dny
Významná mezinárodní projektově inženýrská společnost hledá vhodné kandidáty na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER/ELEKTROTECHNIK. Náplň... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/Elektrotechnik - Nitra/SR
Praha
před 14 dny
Významná mezinárodní projektově inženýrská společnost hledá vhodné kandidáty na ojedinělý projekt výstavby automobilového výrobního... zobrazit nabídku»
Key account manager | automotive
Praha
před 14 dny
Mezinárodní společnost v oblasti technický produktů pro automotive průmysl aktuálně obsazuje pozici: KEY ACCOUNT MANAGER | AUTOMOTIVE Vaši... zobrazit nabídku»
Technolog výroby | Kolínsko
Kolín
před 14 dny
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu! Americká společnosti, zabývající se výrobou chladírenské techniky, hledá do svého týmu... zobrazit nabídku»
Manažer kvality pro automotive (50.000 - 80.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste manažerem kvality již nějakou dobu a navíc v oblasti automotive? Víte, jaké normy je potřeba udržovat a chránit, aby všechny procesy ve... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukční skupiny (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste milovníkem konstrukce, máte bystré oko a jste schopni vypilovat i složitější projekty? Jste schopni vést tým lidí, ukázat jim... zobrazit nabídku»
Operátor lisovacích automatů (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáte si nenáročnou práci na hodonínsku a nemáte moc zkušeností v oboru? Chcete mít zároveň zázemí stabilní nadnárodní firmy? Pokud... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant - elektro / automatizace (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Na pozici "obchodní konzultant" hledáme technicky založeného obchodníka, který hledá dlouhodobé uplatnění a rád by přispěl svými... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme projektového inženýra pro přípravy výroby plastových dílů. Vhodné i pro absolventy s praxí (popř. brigádou v této oblasti).... zobrazit nabídku»
Potrubář / montér pro ČR (24.000 - 33.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Vhodné i pro absolventa. Hledáme potrubáře (zámečníka s znalostí svářování). * zázemí prosperující společnosti * proplácené... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace