Práce v oboru Strojírenství (5528) - strana 88

Strojírenství
Lakýrník – pouze ranní směny
Vysočina
před 14 dny
Job Description Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, se zaměřením na dodávky plechových dílů,... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník ohraňování/logistiky/montáže/sekání/lakovny
Vysočina
před 14 dny
Job Description Máte zájem o různorodou ve strojírenském průmyslu? Pak čtěte dál! Pro našeho klienta, mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Mistr montáže/obrobny – junior
Vysočina
před 14 dny
Job Description Baví Vás různorodá práce? Máte zájem vést tým spolupracovníků? Pak čtěte dál! Pro našeho klienta, mezinárodní... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník logistika – jedna směna
Vysočina
před 14 dny
Job Description Máte zájem o různorodou práci v oblasti logistiky? Pak čtěte dál! Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící... zobrazit nabídku»
Svářeč – pouze jedna směna
Vysočina
před 14 dny
Job Description Baví Vás různorodá práce nesériového typu? Ovládáte metody MIG, MAG a TIG? Pak čtěte dál! Pro našeho klienta,... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog OBJ910
Liberec
před 14 dny
Nabízíme: práce v jednosměnném provozu zázemí silné, rozvíjející se společnosti podporu a zaučení dle požadavků ... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality OBJ909
Liberec
před 14 dny
Nabízíme: jednosměnný provoz zázemí silné, rozvíjející se společnosti podporu a zaučení dle požadavků zajímavou a různorodou... zobrazit nabídku»
Technik efektivity a snižování poruchovosti zařízení
Moravskoslezský
před 14 dny
- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti, - praktické seznámení s procesy hutnictví a ocelářství, -... zobrazit nabídku»
Konstruktér / vývoj v automotive
Ostrava
před 14 dny
Klient poskytuje významnou řadu benefitů: · Zázemí a know-how silné mezinárodní společnosti. · Vývoj produktů pro široké portfolio... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu s němčinou, Vizovice
Vizovice
před 14 dny
Pokud máš zkušenost s nákupem technického produktu a mluvíš německy, kontaktuj nás. Uvidíš, že naše nabídka se neodmítá. Náplní... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeňský
před 14 dny
Máte praxi v konstrukci a lákají Vás moderní technologie v oblasti automotive? Pak je tu příležitost pro Vás! Náplň práce: - konstrukce... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC horizontky
Plzeň
před 14 dny
Hledáme zkušené kandidáty s praxí na pozici Obsluha CNC horizontky. Vaším úkolem bude: - obrábění dílů na na horizontce - příprava... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Žďársko
před 14 dny
Máte zkušenosti na pozici MANAŽER ÚDRŽBY a rádi byste změnili zaměstnání? Potom pošlete svůj životopis a zjistěte více detailů!... zobrazit nabídku»
Metrolog / měrový specialista oddělení kvality
okres Jindřichův Hradec
před 14 dny
Jste měrový specialista a jako metrolog máte zkušenosti v automotive prostředí? Chcete zkusit novou příležitost v oblasti kvality? Pokud... zobrazit nabídku»
Konstruktér, vhodné i pro absolventy
Hradec Králové
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti a nastartuje Vaši kariéru. Pro našeho klienta, výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Technik ve výrobě
Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, zahraniční společnost, zabývající se strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici TECHNIK... zobrazit nabídku»
Práce na montážní lince - Nošovice
Nošovice
před 14 dny
Nechcete už jen krátkodobé přivýdělky a brigády, ale hledáte stálou práci na HPP? Chcete pracovat v automobilovém průmyslu a nevadí Vám... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - Nošovice (18 500 - 21 000 Kč/ měsíc)
Nošovice
před 14 dny
Hledáte práci ve výrobě? Nebojíte se fyzicky náročnější práce? Pak nám zašlete svůj životopis! Hledáme pracovníky na montážní... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník
Bohumín
před 14 dny
Máte pracovní zkušenosti jako zámečník? Orientuje se v technické dokumentaci? Pak nám zašlete svůj životopis na práci provozního... zobrazit nabídku»
Údržbář / elektroúdržbář
Kopřivnice
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící na Kopřivnicku, hledáme uchazeče na pozici údržbáře / elektroúdržbáře: * údržba... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace