Práce v oboru Strojírenství (5162) - strana 91

Strojírenství
Technolog v automotive
Vysočina, Zahraničí
před 1 měsíci
Máte technické vzdělání a praxi ve strojírenství? Hledáte novou práci na pozici TECHNOLOG V AUTOMOTIVE na Vysočině? Jste kreativní a baví... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - automobilový průmysl - 90,-Kč/hod v čistém!
Nivnice
před 1 měsíci
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů – horizontkář
Praha
před 1 měsíci
- velice odbornou práci - odpovídající mzdové ohodnocení - zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, životní pojištění, výuka AJ/RJ... zobrazit nabídku»
Operátorka výroby - 8 hod směny
Uherský Ostroh
před 1 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (obráběč) - možnost ubytování
Pardubice
před 1 měsíci
zázemí stabilní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování... zobrazit nabídku»
Operátor slévárny - možnost ubytování
Pardubice
před 1 měsíci
zázemí stabilní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování... zobrazit nabídku»
INŽENÝR KVALITY - strojírenství
okr. Olomouc
před 1 měsíci
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené odborné vzdělávání a rozvoj příspěvek na... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeň
před 1 měsíci
- zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti - možnost dalšího odborného růstu, osobního rozvoje a vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
před 1 měsíci
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
před 1 měsíci
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vhodné i pro absolventy
Jihomoravský
před 1 měsíci
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost na pomezí okresů Břeclav a Hodonín hledáme uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Zámečník - 39,Bor Nová Hospoda
Tachov
před 1 měsíci
Nabízíme: 115 Kč-155Kč/hod +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka - J19515
okres Olomouc
před 1 měsíci
* zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti * zajímavou práci a odpovídající platové ohodnocení * motivační program, silné... zobrazit nabídku»
Vedoucí technolog - Praha
Praha, Středočeský
před 1 měsíci
Máte technické vzdělání nebo praxi na pozici technologa? Ovládáte program AutoCAD? Chcete pracovat jako Vedoucí technologie v Praze? Pak... zobrazit nabídku»
Nástrojář forem
Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 1 měsíci
Hledáte novou pracovní příležitost, kde uplatníte své technické vzdělání? Máte zkušenosti s údržbou forem pro vstřikování plastů?... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů - Horizontář 170 Kč/hod. Vsetín
Vsetín
před 1 měsíci
Zajímavá práce v mezinárodní společnosti Zajišťujeme ubytování a přispíváme na něj Možnost přesčasů Vyplácení záloh... zobrazit nabídku»
Zámečník - plat až 30 000 Kč - nábor z celé ČR
Olomoucký kraj
před 1 měsíci
- Plat až 30 000 Kč - ubytování na solidní úrovni a příspěvek na ubytování - dlouhodobá pracovní jistota zobrazit nabídku»
Projektový manažer s AJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste technik a projektový management je něco, co Vás láká a v čem se cítíte být silným hráčem? Působil jste ve výrobní společnosti a... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů s AJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte dobré komunikační schopnosti a přirozenou autoritu? Projektový management je oblast, která Vás baví a ve které se chcete i nadále... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů - i šikovný absolvent
Olomoucký
minulý měsíc
Za to, že práci budete vykonávat tak jak se má dostanete: - Možnost pracovat ve velké nadnárodní společnosti. - Samozřejmostí pro Vás... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace