Práce v oboru Strojírenství (5290) - strana 91

Strojírenství
Procesní inženýr - bez jazyků
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte pozici Procesního inženýry ve výrobní společnosti a brání Vám jazyková bariéra? Máte technické vzdělání a praxi z výroby? *... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - nástup ihned
Ústecký
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a hledáte pozici Procesního inženýra v rostoucí nadnárodní společnosti? Znáte nástroje kvality? Máte... zobrazit nabídku»
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Brigáda ve skladu až 95 Kč/hod
Černá za Bory
minulý měsíc
Mzda 90 Kč/hod + 0-5 Kč variabilní odměna Dvousměnný provoz, dle potřeby i možnost noční. Stravenka v hodnotě 70 Kč   Nástup... zobrazit nabídku»
Brigáda - Operátor výroby až 130 Kč/h
Pardubice
minulý měsíc
Mzda 120 Kč/hod +10 Kč/hod za práci o víkendu Stravenka v hodnotě 70 Kč Příspěvek na stravné   Možnost výběru úseku - operátor výroby... zobrazit nabídku»
Získej práci, která TĚ bude bavit
Česká Třebová
minulý měsíc
Nabízíme ti: - zázemí rostoucí rodinné firmy - individuální přístup a osobností rozvoj - kariérní postup - práci v moderním... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
Brno
minulý měsíc
* Stanovení technologických parametrů výroby a přípravků pro výrobu * Programování 5ti osých obráběcích center * Koordinace technické... zobrazit nabídku»
Programátor robotů
Pilsen
minulý měsíc
Jste fandou robotiky? Umíte naprogramovat roboty tak, aby dělaly, co vy chcete? Domluvíte se anglicky a jste cestovatel? Napište nám. Náplň... zobrazit nabídku»
NC soustružník
Pilsen
minulý měsíc
Hledáme zkušené kandidáty s praxí na pozici NC soustružník. Vaším úkolem bude: - oblsuha NC soustruhu - částečné zajištění... zobrazit nabídku»
Obsluha NC horizontky
Pilsen
minulý měsíc
Hledáme zkušené kandidáty s praxí na pozici Obsluha NC horizontky. Vaším úkolem bude: - obrábění dílů na na horizontce (WHF10 a... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, NJ nebo AJ
Hradec Králové
minulý měsíc
Skvělá příležitost pro technické inženýry s praxí ve strojírenství! Nedělá Vám problém komunikovat v německém případně anglickém... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, služební vůz
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme TOP manažera z automobilového průmyslu, který je schopen komplexně vést několik oddělení. MANAŽER KVALITY. * zodpovídat za... zobrazit nabídku»
Manažer kvality systému
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme manažera z automobilového průmyslu, který se zabývá vedením systému kvality. Očekáváme analytické myšlení, manažerský... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor změn
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Project coordinator
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Pokud jsi pečlivý člověk, orientován na detaily a rád za sebou vidíš výsledky, nabízíme pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR. Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Nástrojář, až 30 000 Kč
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Projektant požárních systémů
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti požární bezpečnosti a hovoříte německy? V tom případě Vám představujeme Vaši budoucí náplň práce: * Řešení... zobrazit nabídku»
Sales representative s AJ a NJ
Ostrava
minulý měsíc
Domluvíš se anglicky a německy a máš zkušenosti s obchodním jednáním? Na pozici SALES MANAGER S AJ A NJ budeš mít na starost kromě... zobrazit nabídku»
Technolog lisování|vhodné i pro absolventy
Frýdlant
minulý měsíc
Máte zkušenosti ze strojírenství? Rádi byste se dále rozvíjeli v oblasti strojních technologií? Pro našeho klienta hledáme člověka,... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace