Práce v oboru Strojírenství (5682) - strana 91

Strojírenství
Kontrolor kvality - ubytování i doprava zajištěna
Pardubice - Staré Čivice
před 14 dny
- dlouhodobá práce na HPP - stabilní zaměstnání - bonus docházkový a výrobní - čerpání záloh po prvním odpracovaném týdnu -... zobrazit nabídku»
Prozesstechniker/Automatisierung/Procesní technik - automatizace
okr. Šumperk
před 14 dny
Dem Produktionsleiter des Werkes unterstellt. Enge Zusammenarbeit mit den Prozesstechniken des Konzerns Konzernsprache ist Deutsch, Eine... zobrazit nabídku»
Strojní / projektový inženýr
okr. Nový Jičím
před 14 dny
* zajímavou tvůrčí práci v prostředí nadnárodního koncernu * motivující finanční ohodnocení * profesní a jazykové vzdělávání *... zobrazit nabídku»
Technolog - Praha
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti technologie a z výrobní společnosti? Hledáte stabilní zaměstnání v Praze? Pak neváhejte a zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ
České Budějovice
před 14 dny
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Odborné zaškolení  - Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kvality – inženýr kvality – NE automotive
Louny
před 14 dny
Za dobře odvedenou práci Vám nabídneme: - Příjemné klidnější pracovní prostředí - Nadstandartní mzdové ohodnocení - Pružnou pracovní... zobrazit nabídku»
Projektový technik kvality
Písek
před 14 dny
Zázemí silné výrobní společnosti Možnost profesního i osobního rozvoje Nadstandardní platové ohodnocení Možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektro (pracoviště Kolín)
Kolín
před 14 dny
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací. Těšíme se na spolupráci.  zobrazit nabídku»
Technik se znalostí NJ
Beroun a okolí
před 14 dny
- zajímavé platové ohodnocení odpovídající provedené práci - příjemné prostředí v dlouholeté rodinné firmě - možnost se vzdělávat... zobrazit nabídku»
Nabídkář se znalostí NJ
Beroun a okolí
před 14 dny
- zajímavé platové ohodnocení odpovídající provedené práci - příjemné prostředí v české rodinné firmě s dlouholetou tradicí -... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - nástup ihned s ubytováním super plat
Kaplice
před 14 dny
Nabízíme: - stabilní a dlouhodobé zaměstnání - nástupní základní mzdu od 21.000 - mzda se bude odvíjet od předchozích pracovních... zobrazit nabídku»
Engineering manager - new machines
Brno
před 14 dny
We are looking for a person to lead R&D team of production company. You will be responsible for development of completely new machines or updates of... zobrazit nabídku»
Procesní manažer, automotive
Moravskoslezský
před 14 dny
Náš klient nabízí výjimečnou pracovní příležitost a jedinečné ocenění pro zkušené leadery v engineeringu. Vedete projekty a znáte... zobrazit nabídku»
Projektový manažer|služební vozidlo K dispozici|až 60 000 KČ|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti výroby a baví Vás řízení projektů spolu s komunikací v anglickém nebo německém jazyce? Pokud ano, právě nyní... zobrazit nabídku»
Pracovník expedice
Zbraslavice
před 14 dny
Nabízíme: - zázemí stabilní české společnosti - po zapracování zvýšení mzdy plus zaměstnanecké benefity - práci v novém... zobrazit nabídku»
Referent nákupu
Zbraslavice
před 14 dny
Nabízíme: - zázemí stabilní české společnosti - seriózní jednání - motivační systém ohodnocování - po zapracování zvýšení... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ
Pardubicko
před 14 dny
 - odborný růst  v dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí  - motivační systém hodnocení  - výdělky v... zobrazit nabídku»
Karuselář (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Partička veselých chlápků hledá kolegu, který se s nimi bude podílet na přesné obrobě kusů do čerpadel. A na čem že se to můžete... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Zámečník (17.000 - 23.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Baví tě svařování a zámečnická práce? Umíš číst ve výkresové dokumentaci? Nevadí ti pracovat na třísměnný provoz a chceš získat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace