Práce v oboru Strojírenství (5702) - strana 91

Strojírenství
Strojní konstruktér - šance pro tebe
Kladno
před 14 dny
Klient TI nabízí zázemí nadnárodní společnosti, propracované zaškolení a k tomu: - perspektivní a stabilní práci u zahraniční výrobní... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Turnov, Mladá Boleslav
před 14 dny
- Výborné finanční ohodnocení - Zázemí stabilní společnosti - Propracovaný systém bonusů a prémií - Benefitní program Cafeterie -... zobrazit nabídku»
Projektant automatizace strojních zařízení
Praha, Mladá Boleslav
před 14 dny
mzdové hodnocení dohodou s ohledem na dosaženou praxi roční výkonové prémie 25 dní dovolené příspěvek zaměstnavatele na... zobrazit nabídku»
Technolog ve výrobní společnosti (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 14 dny
Jste šikovný strojař, který má zkušenost jak s vytvářením kalkulací a rozpočtů zakázek, tak i s plánováním výroby? Umíte pracovat s... zobrazit nabídku»
Papírník/strojník – náborový příspěvek 10.000 Kč!
Litoměřice
před 14 dny
Mzda od 20 000,- Kč Prémie, bonusy, odměny… Náborový příspěvek 10 000 Kč (po skončení zkušební doby) Příspěvky na... zobrazit nabídku»
Quality manager junior (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Právě jsi dostudoval nebo jsi chvilku po škole a přemýšlíš nad tím, co by Tě bavilo? Zajímá Tě technika? Jsi zdravě sebevědomý a... zobrazit nabídku»
Machr na Mazatrol (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme šikovného strojaře se znalostí Mazatrolu. Umíte programovat v Mazatrolu? Nastavení technologických postupů je pro Vás hračka? Máte... zobrazit nabídku»
Montážník/ svářeč potrubních rozvodů (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hledáme k doplněníní našeho montážního týmu - svářeče. Praxe výhodou, ale pokud ji nemáte nevadí, můžete ji zde získat.Z důvodu... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC Frézy (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Firma sídlící v Brně - Slatině hledá operátora na CNC frézu. * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie (obrábění) (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Česká strojírenská společnost hledá do svých řad šikovného technologa pro obrábění kovů s vyhlídkou postupu na vedoucího technologie.... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník do letecké výroby (20.000 - 28.000 Kč)
Praha
před 14 dny
Zajímají Vás letadla a celkově oblast aerospace? Chcete se podílet na výrobě některých z nich? Hledáme šikovné zámečníky pro kompletaci... zobrazit nabídku»
Klempíř ve strojírenství - precizní práce (25.000 - 30.000 Kč)
Praha
před 14 dny
Společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad šikovné kolegy na pozici klepíře. Máte zkušenost na obdobné pozici? Jste manuálně... zobrazit nabídku»
Zámečník - montér
Plzeň
před 14 dny
zázemí stabilní společnosti 7,5 hodinovou pracovní dobu 5 týdnů dovolené příspěvek na dovolenou a na Vánoce příspěvek na... zobrazit nabídku»
Design manager
Moravskoslezský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici ŠPIČKOVÁ SPOLEČNOST S DLOUHOLETÝM PŮSOBENÍM V AUTOMOTIVE ODVĚTVÍ HLEDÁ SILNÉHO LEADERA PRO TÝM DESIGN... zobrazit nabídku»
Manažer technického úseku
Moravskoslezský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Náplň práce: Komplexní zodpovědnost za vedení oddělení nástrojárny Analýzy opotřebení nástrojů a... zobrazit nabídku»
Seřizovač ultrazvukových zařízení
Plzeň
před 14 dny
- Uplatnění ve stabilní výrobní společnosti ve stálém kolektivu odborníků - Odpovídající platové ohodnocení, výkonnostní odměny,... zobrazit nabídku»
CAD Designer - konstruktér
Kadaň
před 14 dny
- mzda 23 500 - 28 000Kč, dle zkušeností - stravenky - bonusy/prémie za čtvrtletí - příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Tvářecí a svářecí technolog
Kadaň
před 14 dny
- mzda 35 - 45 000Kč - stravenky - bonusy/prémie za čtvrtletí - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na dopravu -... zobrazit nabídku»
Dělník - manuální pracovník
Opava
před 14 dny
Možnost profesního růstu Firemní benefity – penzijní připojištění, možnost závodního stravování, týden placeného volna navíc ve... zobrazit nabídku»
Operátor svařovny – Škoda auto – Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 14 dny
* reálný výdělek až 28 000 Kč hrubého měsíčně (včetně příplatků) * možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace