Práce v oboru Strojírenství (5310) - strana 91

Strojírenství
Refertent do obchodního oddělení (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte různorodou práci, kde budete jak v kanceláři tak i ve výrobě? Kde musí být na Vás spolehnutí a přitom budete mít možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer (70.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme obchodníka tělem i duší! Baví Vás obchod, práce v terénu, vedení schůzek, jednání s klienty a budování dobrých vztahů a... zobrazit nabídku»
Odborná obsluha stroje (až 26.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Obsluha stroje - menší kolektiv. * odpovídající výdělek * 13. plat * zaměstnanecké benefity * zázemí menší firmy * pracoviště u... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Tester materiálů - junior
Praha východ
minulý měsíc
Jsi absolvent technického oboru? Baví tě počty, fyzika, práce v laboratoři a mluvíš dobře anglicky? Chceš pracovat ve společnosti, ve... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojových konstruktérů
okr. Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Jste zkušený konstruktér a máte angličtinu na komunikativní úrovni? Jste samostatný a máte dobré organizační schopnosti? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Obráběč - až 25 tis. čistého
Česká Kamenice
minulý měsíc
Nabízíme: - práci přímo v kmeni společnosti, nikoliv pod agenturou - dobré finanční ohodnocení dle předchozí zkušenosti - možnost... zobrazit nabídku»
Pomocný pracovník montáže
Opatovice nad Labem
minulý měsíc
- Mzdu 100 Kč/hod - Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 - Stravenka v hodnotě 80 Kč - Dobrá dostupnost z Hradce a Pardubic     Místo výkonu... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání v technickém oboru a hledáte novou pracovní výzvu? Domluvíte se anglicky a... zobrazit nabídku»
Specialista výrobních procesů
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké či střední školy strojírenského zaměření? Troufnete si na jednání v anglickém jazyce? Máte již zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Brigáda modřice
Brno
minulý měsíc
Hledáte brigádu na srpen a/nebo září? Můžete odpracovat alespoň 3 dny v týdnu? Pokud ano, čtěte dál! Hledáme OPERÁTORY MONTÁŽE do... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Mechanik
Hradec Králové
minulý měsíc
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Elektrotechnik
Hradec Králové
minulý měsíc
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Montér/zámečník - 140Kč/h čistého - pouze ranní směny
Plzeň
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 140kč/h v čistém - jednosměnný provoz - ubytování lze po... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Projektant
Ostrava
minulý měsíc
Potřebujeme zkušeného konstruktéra, projektanta, strojaře, inovátora, kreativce, profesionála..... ! Přidejte se se do týmu jednoho z... zobrazit nabídku»
Dělník - nenáročná, čistá práce od 20.000 Kč
Prostějov
minulý měsíc
102 Kč/hod + příplatky (20.000 - 24.000 Kč/měs) možnost přesčasů možnost týdenních záloh ubytování příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Konstruktér - zajímavé projekty (Brno)
Brno
minulý měsíc
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
CAD designer
Brno
minulý měsíc
Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou dynamickou společnost? Chcete při práci využít angličtinu? Je Vaší prioritou pracovat... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr s AJ
okres Teplice
minulý měsíc
Nabízíme volnou pracovní pozici - Vývojový inženýr!!! Chcete využívat anglický jazyk každý den? Umíte pracovat s programem AutoCAD,... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Kadaň
minulý měsíc
Výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici TECHNOLOG VÝROBY. Máte praxi v tomto oboru? Mluvíte anglicky a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace