Práce v oboru Strojírenství (5202) - strana 91

Strojírenství
Specialista zlepšování procesů - technik, znalost cizích jazyků není nutn...
Písek
před 14 dny
Víte co znamená metoda Kaizen a máte zkušenosti s jejím zaváděním do praxe? Můžete nabídnout technické vzdělání nebo technickou... zobrazit nabídku»
Technolog - programování CNC nebo obrábění
Jihlava
před 14 dny
Máte praxi v technologii ve strojírenské firmě a umíte programovat CNC? Nebo jste naopak specialista na obrábění? Pak pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
Královéhradecký
před 14 dny
Hledáme Elekroinženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Podílet se na bezchybném chodu strojů, zařízení a přístrojů *... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr
Královéhradecký
před 14 dny
Hledáme Strojního inženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Spravuje a rozvíjí strojní zařízení výrobních linek a... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro kvalitáře
Trutnov
před 14 dny
POZOR!! Máme tu výjimečný nábor do oblasti kvality i pro absolventy!! Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v... zobrazit nabídku»
Programátor / operátor CNC
Frýdek - Místek
před 14 dny
Máte znalost nastavování a programování CNC frézky pro 5-ti osé řízení, znalost materiálového obrábění, práce podle technické... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí|až 45 000 Kč, Opavsko
Opava
před 14 dny
Rádi komunikujete, řešíte a chcete být na zodpovědné pozici? Pro společnost působící v oblasti logistiky hledáme nyní NÁKUPČÍHO pro... zobrazit nabídku»
Business maintenance manager
Nový Jičín
před 14 dny
Máte zkušenosti s projektovým řízením a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Pokud chcete pracovat pro mezinárodní... zobrazit nabídku»
Specialista investic
Moravskoslezský
před 14 dny
Pokud jste již působili v oblasti investic či údržby a rádi byste své zkušenosti rozšířili v mezinárodní výrobní společnosti,... zobrazit nabídku»
Projektový specialista v oblasti údržby
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi s vedením týmu v oblasti údržby a domluvíte se anglicky? Pokud chcete působit v mezinárodní výrobní společnosti, kde máte... zobrazit nabídku»
Lean specialist - manager
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením 6 Sigma projektů? Máte vzdělání technického zaměření a domluvíte se anglicky? Pak neváhejte a kontaktujte... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte technické vzdělání a zkušenosti s působením na obdobné pozici ve výrobní společnosti? V případě, že se chcete prosadit ve... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Ostrava
před 14 dny
Jsi strojař s výbornou znalostí výkresové dokumentace a schopností se domluvit anglicky? Láká Tě působit v mezinárodní společnosti s... zobrazit nabídku»
CAM programátor
Nový Jičín
před 14 dny
CAM PROGRAMÁTOŘI POZOR!!! Máš zkušenosti s programováním v Mastercam 2017? Máš praxi s obráběním vstřikovacích nástrojů? Pokud Tě... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Láká Vás se podílet na vývoji nových výrobků v automotive? Máte elektrotechnické vzdělání a anglický jazyk Vám nečiní problém? Pak... zobrazit nabídku»
Technik v oblasti obrábění
Ostrava
před 14 dny
Máte zkušenosti se sériovým obráběním a máte technické vzdělání? Rádi byste měli k dispozici služební automobil k soukromým účelům... zobrazit nabídku»
Pracovník technické podpory - vhodné i pro absolventy
Nový Jičín
před 14 dny
Máš vzdělání v oblasti elektro či strojírenství a komunikace v anglickém jazyce Ti nedělá problém? Chceš být za svou práci náležitě... zobrazit nabídku»
Směnový mistr|až 35 000 Kč + odměny|Ostravsko
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením lidí a vyznáte se ve výrobní oblasti. Hovoříte anglicky nebo německy a máte zájem o práci v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - automotive|až 120 000 Kč|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi s projektovým řízením v automotive oblasti a chcete se posunout na další level. Pokud hovoříte velmi dobře anglicky a nebojíte... zobrazit nabídku»
Konstruktér|výrobní společnost|35 000 Kč|
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáte společnost, která Vám poskytne stabilní zázemí, možnost využít své zkušenosti v oblasti konstrukce a posune Vás ještě o krok... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace