Práce v oboru Strojírenství (5292) - strana 95

Strojírenství
Technik linky chromu
Olomoucký
minulý měsíc
A co všechno získáte Vy? - Budete pracova't v přátelském týmu kolegů v rostoucí nadnárodní společnosti. - Společnost Vám poskytne... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Čeho se Vám v práci dostane? - Budete mít možnost osobního ale i odborného růstu: různé profesní školení, jazykové kurzy - Své kolegy... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního oddělení
Liberec
minulý měsíc
- Zodpovědnou práci ve výrobní firmě působící mimo automotive - Přátelskou atmosféru menšího kolektivu - Pět týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Dělník kompozitových dílů
Choceň
minulý měsíc
zajímavé finanční ohodnocení jednosměnný provoz možnost závodního stravování Místov výkonu práce: Choceň V případě zájmu zašlete... zobrazit nabídku»
Pravá ruka manažera kvality - Hořicko
Královéhradecký
minulý měsíc
Můžeme Vám nabídnout práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit... zobrazit nabídku»
FMEA koordinátor/moderátor
Olomoucký
minulý měsíc
Firma, která má velmi pro zaměstnaneckou kulturu s velmi příjemným systémem benefitů, hledá kandidáta, se znalostí FMEA. Vaší pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista/-KA štíhlé výroby
Olomoucký
minulý měsíc
Optimalizace, efektivita, úspory, zrychlení, to je to, oč tu běží. Pokud chcete pracovat pro mezinárodně uznávanou značku a dokážete... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
Olomouc
minulý měsíc
Usilujete o profesionální seberealizaci? Máte zkušenost v konstrukci? Umíte anglicky? Náš klient, zahraniční výrobní společnost, nabízí... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr ve stavebnictví - TZB
Liberec
minulý měsíc
MÁTE ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ PROJEKTŮ SE ZAMĚŘENÍM NA TECHNOLOGIE BUDOV? CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VÝZNAMNÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI A... zobrazit nabídku»
Mistr výroby / seřizovač
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Jste vůdčí typ a dokážete zvládnout tým podřízených? Máte praxi z výrobní společnosti? Do téměř rodinného prostředí firmy v... zobrazit nabídku»
Metrolog
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality? Chcete pracovat pro zahraniční společnost, kde byste mohl/a uplatnit či zdokonalit si... zobrazit nabídku»
Manažer výroby, 70-90 000Kč
Ostrava
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu a rádi byste pracovali v oblasti automobilového průmyslu? Jste rozeným leadrem, který je schopen komunikovat v anglickém ... zobrazit nabídku»
Elektrikář/údržbář - stará Boleslav
Praha - východ
minulý měsíc
Hledá se šikovný elektrikář/údržbář s platnou vyhláškou 50! Máš zkušenosti na této pozici a chceš pracovat v moderní mezinárodní... zobrazit nabídku»
Konstruktér| 40 000 - 45 000 Kč
Praha
minulý měsíc
Významná mezinárodní výrobní společnost, dodavatel komponentů pro automobilový průmysl, hledá kolegy do oddělení mechanické... zobrazit nabídku»
Přípravář technických nabídek | automatizace | Praha
Praha
minulý měsíc
Nejvýznamnější dodavatel automatizační techniky hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici TECHNICAL BID ENGINEER. Budete se... zobrazit nabídku»
Konstruktér interiérů | Praha | až 65 000,-
Praha
minulý měsíc
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Máte zkušenosti s mechanickou konstrukcí a zabýváte se... zobrazit nabídku»
Specialista na hmotnostní management | automotive
Praha
minulý měsíc
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy na pozici SPECIALISTA NA HMOTNOSTNÍ MANAGEMENT. Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Konstrukce hrubé stavby | až 65 000 Kč
Praha
minulý měsíc
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Jste zkušený mechanický konstruktér? Se zkušenostmi s kovy?... zobrazit nabídku»
Kreslič | Příbramsko
Příbram
minulý měsíc
Pro našeho klienta, společnost dodávající stroje pro kovovýrobu, hledáme vhodného kandidáta na pozici: KRESLIČ Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér - pohony a komponenty
Praha
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti se zaměřením na vývoj v automobilovém průmyslu na pozici STROJNÍ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace