Práce v oboru Strojírenství (5778) - strana 95

Strojírenství
Práce ve výrobě v Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
tento měsíc
- zajímavou výši fixní mzdy, příplatky, odměny - stravné nebo stravenky - 13. a 14. platy - profesionální školení, firemní akce apod. -... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Ústecký
tento měsíc
- zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - fixní mzda a motivační bonusové hodnocení - zajímavý program zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Absolventi oboru elektrikář / elektrotechnik / elektromechanik – okres Chomu...
okres Chomutov, Most, Louny
tento měsíc
· Motivující mzdové ohodnocení · Šance i bez praxe! · Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu · Široký systém firemních... zobrazit nabídku»
Projektant elektro nebo MaR
Kutná Hora, Neratovice
tento měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? - Odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností - Práce na dobu určitou s možností prodloužení na... zobrazit nabídku»
Technolog/procesní inženýr
Jihomoravský
tento měsíc
Roční bonusy k odpovídajícímu platu Příspěvky na životní a penzijní připojištění Stravenky Příspěvky na dojíždění 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive
Liberecký
tento měsíc
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - možnost seberealizace a profesního růstu - široké možnosti... zobrazit nabídku»
Absolventi VŠ - technické obory
Ústecký
tento měsíc
- start Vaší kariéry v úspěšných nadnárodních společnostech - získání potřebné praxe pro další profesní rozvoj - motivující... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | senior
Liberec
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive na mezinárodní úrovni? Znáte principy štíhlé výroby, montážní technologie i systém... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Česká Lípa
tento měsíc
Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici: PROGRAMÁTOR PLC - SIMATIC/ALLEN BRADLEY Náplň práce * tvorba... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Česká Lípa
tento měsíc
Máte zkušenosti s konstrukcí? Chcete se realizovat a vést projekty? Využijte šanci pracovat pro společnost mimo automotive sektor, kde se... zobrazit nabídku»
Projektový technolog 30-50 000Kč - šance i pro absolventy
Liberec
tento měsíc
Vyznáte se ve strojírenství? Chcete pracovat na projektech v automobilovém průmyslu? Domluvíte se anglicky nebo německy a umíte pracovat v CAD... zobrazit nabídku»
Technolog slévárny
Liberec
tento měsíc
Máte praxi z automotive na pozici technologa? Znáte systémy SIEMENS? Domluvíte se alespoň trochu anglicky nebo německy a hledáte novou práci?... zobrazit nabídku»
Technik kvality, Strakonicko
Strakonice
tento měsíc
Dodavatel komponentů pro přední výrobce automobilového průmyslu hledá nového kolegu/kolegyni vhodného kandidáta na pozici Technik kvality.... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, Strakonicko
Strakonice
tento měsíc
Máte VŠ vzdělání technického zaměření? Máte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni? Jste znalý metod průmyslového... zobrazit nabídku»
Lean inženýr s AJ, Strakonicko
Strakonice
tento měsíc
Technické vzdělání a znalost metod Lean je to, co byste měl/a mít, aby mělo pro Vás smysl číst tento inzerát dál. Jste-li absolventem s... zobrazit nabídku»
Specialista štíhlé výroby | Pelhřimovsko
Pelhřimov
tento měsíc
Do montérek sice nehubneme, ale SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY se u nás může pustit do práce! Cíl: změny, které povedou k optimalizaci procesů... zobrazit nabídku»
Projekt Manufacturing Leader (PML)
Pardubicko
tento měsíc
 - možnost kariérního a odborného růstu    - pozice přímo podřízena zahraničnímu vedení  - nabídka výrobní firmy v oboru... zobrazit nabídku»
PLC programátor - Brno (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti s implementací řídících systémů Simatic do různých druhů zařízení? Hledáte stabilního zaměstnavatele, kde budete... zobrazit nabídku»
Montážní pozice (až 25.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Hledá se montážník se základní znalostí svařování a zámečnických prací, pro práci po ČR a v sídle firmy v Olomouci. * zázemí... zobrazit nabídku»
Elektromechanik pro opravy a údržbu linek (20.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
tento měsíc
Zajímá Vás práce ve stabilní zahraniční společnosti, která patří mezi špičky ve svém oboru, s možností využití nejmodernějších... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace