Práce v oboru Strojírenství (5690) - strana 95

Strojírenství
Obsluha CNC strojů - nástup ihned s ubytováním super plat
Kaplice
tento měsíc
Nabízíme: - stabilní a dlouhodobé zaměstnání - nástupní základní mzdu od 21.000 - mzda se bude odvíjet od předchozích pracovních... zobrazit nabídku»
Engineering manager - new machines
Brno
tento měsíc
We are looking for a person to lead R&D team of production company. You will be responsible for development of completely new machines or updates of... zobrazit nabídku»
Procesní manažer, automotive
Moravskoslezský
tento měsíc
Náš klient nabízí výjimečnou pracovní příležitost a jedinečné ocenění pro zkušené leadery v engineeringu. Vedete projekty a znáte... zobrazit nabídku»
Projektový manažer|služební vozidlo K dispozici|až 60 000 KČ|
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte zkušenosti v oblasti výroby a baví Vás řízení projektů spolu s komunikací v anglickém nebo německém jazyce? Pokud ano, právě nyní... zobrazit nabídku»
Pracovník expedice
Zbraslavice
tento měsíc
Nabízíme: - zázemí stabilní české společnosti - po zapracování zvýšení mzdy plus zaměstnanecké benefity - práci v novém... zobrazit nabídku»
Referent nákupu
Zbraslavice
tento měsíc
Nabízíme: - zázemí stabilní české společnosti - seriózní jednání - motivační systém ohodnocování - po zapracování zvýšení... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ
Pardubicko
tento měsíc
 - odborný růst  v dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí  - motivační systém hodnocení  - výdělky v... zobrazit nabídku»
Karuselář (24.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Partička veselých chlápků hledá kolegu, který se s nimi bude podílet na přesné obrobě kusů do čerpadel. A na čem že se to můžete... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Zámečník (17.000 - 23.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Baví tě svařování a zámečnická práce? Umíš číst ve výkresové dokumentaci? Nevadí ti pracovat na třísměnný provoz a chceš získat... zobrazit nabídku»
Manager projektu (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Máte nějaké zkušenosti z výroby, zkušenost s plasty a zápal pro věc? Pak hledáme Vás.... * zázemí mezinárodní firmy * stravenky *... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Brno – jih
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Je Vám strojírenství blízké a rádi byste našli pracovní příležitost ve stabilní... zobrazit nabídku»
CAD asistent
Brno – město
tento měsíc
Jste kreativní, ovládáte velmi AutoCAD a chcete nastartovat svou kariéru ve stabilní mezinárodní společnosti? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
CAD Konstruktér
Brno - město
tento měsíc
Jste kreativní, ovládáte velmi dobře SolidWoks a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým... zobrazit nabídku»
Technický manažer junior – absolvent
Brno město
tento měsíc
CHYŤ PŘÍLEŽITOST ZA PAČESY! PROTOŽE HLEDÁME MOŽNÁ PRÁVĚ TEBE na pozici TECHNICKÝ MANAŽER JUNIOR – ABSOLVENT PTÁŠ SE, CO BYS... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění
Jihomoravský
tento měsíc
Máte strojírenské vzdělání a praxi jako technolog ve strojírenské výrobě? Orientujete se v technologiích obrábění a přistupujete... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér
Středočeský
tento měsíc
Máte dobré organizační schopnosti a zkušenosti s vedením v oblasti automotive? Chcete se podílet na vývoji nejnovějších designových... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce v automotive
Středočeský
tento měsíc
Chcete se podílet na vývoji nejnovějších designových prvků pro přední světové automobilky? Máte technického ducha a bezpečně ovládáte... zobrazit nabídku»
Konstruktér - catia
Středočeský
tento měsíc
Máte zkušenosti v konstrukci a chcete se podílet na vývoji plastových komponentů? Máte ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru?... zobrazit nabídku»
Technolog povrchových úprav (28.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
tento měsíc
Povrchová úprava, to je naše zábava. Barvu tu si navolíme a produkt tak vytuníme. Naše výrobky potřebují fasádu, takže pokud rozumíte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace