Práce v oboru Strojírenství (5370) - strana 95

Strojírenství
Specialista výrobních procesů
Moravskoslezský
před 14 dny
Jste technik a specialista, který je zaměřen na optimalizaci procesů? Automotive je pro Vás to správně prostředí? Pak se nám ozveta a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, automotive
Moravskoslezský
před 14 dny
Zkušený procesní inženýr z automotive prostředí, je to co hledáme. Ideální kandidát neexistuje, ale chceme najít ty, kteří se mu... zobrazit nabídku»
Bozp technik
Moravskoslezský
před 14 dny
Stabilní, mezinárodní, moderně smýšlející - toto chrakterizuje společnost, pro níž hledáme BOZP TECHNIKA. Náplň práce: * zodpovědnost... zobrazit nabídku»
Lean expert
Moravskoslezský
před 14 dny
Technicky zdatný člověk, který má zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby. Toho hledáme na pozici LEAN SPECIALISTA. náplň... zobrazit nabídku»
Specialista supply chain, šance i pro absolventy
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáme schopného jedince s komunikativní angličtinou a s praxí ve výrobní společnosti, v oblasti Supply Chain. Do budoucna je možnost... zobrazit nabídku»
Specialista kontroly kvality
Moravskoslezský
před 14 dny
Tradiční a stabilní společnost rozšiřuje své výrobní kapacity a je třeba najít šikovného technika na pozici SPECIALISTA KONTROLY KVALITY.... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce s NJ
Moravskoslezský
před 14 dny
Tradiční a stabilní společnost rozšiřuje své výrobní kapacity a je třeba také najít někoho, kdo najde zákazníky, pro které budeme... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů
Ostrava
před 14 dny
Přijde Vám zajímavé pracovat ve společnosti s dobrým jménem, příjemným kolektivem, spoustou benefitů a přímo v Ostravě? Pak reagujte na... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti se štíhlou výrobou? Zajímá Vás oblast procesního/průmyslového inženýrství? Hledáme vzkušené kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
před 14 dny
Strojař nejlépe, nebo technicky zdatný kandidát a komunikativní angličtina. To jsou naše hlavní požadavky na pozici PROCESNÍ INŽENÝR.... zobrazit nabídku»
Směnový mistr Novojičínsko
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenost jako Mistr ve výrobě? Dokážete vést tým lidí a znáte procesy z výrobních společností? Pak neváhejte, protože nabízíme... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/lean
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti se štíhlou výrobou? Zajímá Vás oblast procesního inženýrství? Hledáme vysoce motivované a velmi zkušené kandidáty... zobrazit nabídku»
Manipulant/Jeřábník práce v centru Brna
Brno
před 14 dny
Vyhovuje Vám práce Manipulanta/Jeřábníka v třísměnném provozu v centru Brna s nadstandardním finančním ohodnocením a lokalitou v centru... zobrazit nabídku»
Kreslič | Příbramsko
Příbram
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost dodávající stroje pro kovovýrobu, hledáme vhodného kandidáta na pozici: KRESLIČ Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí | absolvent | kutná hora
Kutná Hora
před 14 dny
Přední výrobce působící v potravinářském průmyslu hledá nového kolegu na pozici PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ. Hlavní náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Konstrukce hrubé stavby | automotive | až 65 000 Kč
Praha
před 14 dny
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Jste zkušený mechanický konstruktér? Se zkušenostmi s kovy?... zobrazit nabídku»
Specialista na hmotnostní management | automotive
Praha
před 14 dny
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy na pozici SPECIALISTA NA HMOTNOSTNÍ MANAGEMENT. Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Konstruktér interiérů | automotive | Praha
Praha
před 14 dny
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nové kolegy. Máte zkušenosti s mechanickou konstrukcí a zabýváte se... zobrazit nabídku»
Přípravář technických nabídek | automatizace | Praha
Praha
před 14 dny
Nejvýznamnější dodavatel automatizační techniky hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici TECHNICAL BID ENGINEER. Budete se... zobrazit nabídku»
Konstruktér| 40 000 - 45 000 Kč
Praha
před 14 dny
Významná mezinárodní výrobní společnost, dodavatel komponentů pro automobilový průmysl, hledá kolegy do oddělení mechanické... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace