Práce v oboru Strojírenství (5094) - strana 95

Strojírenství
Pracovníci nástrojárny (hloubič, dráteník, nástrojář, obráběči)
okr. Vyškov
minulý měsíc
- Práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - Příspěvek na dopravu, závodní stravování a další... zobrazit nabídku»
Mistr lakovny
Prostějov
minulý měsíc
* stabilní, dlouhodobé zaměstnání v neustále rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu *... zobrazit nabídku»
Dělník ve výrobě - obsluha strojů a zařízení na tváření kovů
Prostějov
minulý měsíc
* stabilní a motivující práce v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu * motivační finanční... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - obsluha strojů a zařízení na tváření kovů
Prostějov
minulý měsíc
* stabilní a motivující práce v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu * motivační finanční... zobrazit nabídku»
Technický specialista zákaznického servisu
Brno
minulý měsíc
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Pokud máte zkušenosti z podobné pracovní pozice a/nebo ovládáte i němčinu, bude to pro Vás velkou... zobrazit nabídku»
Technik s angličtinou
Zlínský
minulý měsíc
* Motivující finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností * Samostatnou, různorodou práci ve stabilní společnosti * Jazykové kurzy a... zobrazit nabídku»
Obsluha horizontální frézky
Jihomoravský
minulý měsíc
* Zázemí zahraniční společnosti * Odpovídající mzdové ohodnocení * Závodní stravování, penzijní připojištění * Perspektivu... zobrazit nabídku»
Konstruktér - strojní zařízení
Středočeský
minulý měsíc
* Možnost profesního a osobnostního růstu * Přátelský kolektiv * Příjemné pracovní prostředí * Odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Quality Engineer / Regulatory Affairs Coordinator
Písecko
minulý měsíc
Opportunity to work for a perspective and stable company  Challenging role within an international and expanding group Opportunity to decide... zobrazit nabídku»
Elektrikář/Elektrotechnik
Kolín
minulý měsíc
- zajímavé mzdové ohodnocení - 5 týdnů dovolené, dotované stravování - příspěvek na penzijní připojištění - jednosměnný provoz -... zobrazit nabídku»
Kvality inženýr pro zákazníky
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Co tím získáte? - nové zaměstnání přinášející jiné zkušenosti z mezinárodní výroby v oblasti automotive - možnost zajímavého platu... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Krupka
minulý měsíc
Máte zkušenosti s plánováním a řízením výroby? Jste zkušeným vedoucím pracovníkem? Domluvíte se navíc dobře německy? Kontaktujte... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektového oddělení
Krupka
minulý měsíc
Máte zkušenosti s projektovým řízením? Chcete mít odpovědnost za vedení procesního engineeringu ve firmě? Nedělá Vám problém domluvit... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenost s konstrukcí a vývojem? Máte zkušenosti, nebo vzdělání v oblasti elektro? Obsazujeme pozici R&D Engineer - se zaměřením na... zobrazit nabídku»
Technolog/průmyslový inženýr
Ostrava
minulý měsíc
Šance pro absolventy i zkušené pracovníky!! Pro evropskou výrobní společnost působící v Ostravě, hledáme kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáme absolventy technických oborů i zkušené specialisty!! Pro rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě,... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky interních procesů
Moravskoslezský
minulý měsíc
Tradiční a stabilní společnost rozšiřuje své výrobní kapacity a je třeba najít šikovného VEDOUCÍ LOGISTIKY INTERNÍCH PROCESŮ. Výroba... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr (-kmh-)
okres Hodonín
minulý měsíc
- motivující mzdové ohodnocení - nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů - podpora odborného i jazykového vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Technolog (-mpbv2-)
Brno-venkov
minulý měsíc
stravenky, závodní stravování týden dovolené nad zákoník práce zajímavou a samostatnou práci perspektivní a stabilní... zobrazit nabídku»
Obsluha souřadnicové vyvrtávačky (-mpo-)
okres Olomouc
minulý měsíc
práce na hlavní pracovní poměr pět týdnů dovolené příspěvek na stravování platové ohodnocení dle výkonu zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace