Práce v oboru Strojírenství (5668) - strana 98

Strojírenství
Procesní inženýr
Mělník
tento měsíc
Nabízíme: Motivující mzdové ohodnocení Prémie, bonusy, odměny… Náborový příspěvek 10 000 Kč (po skončení zkušební doby)... zobrazit nabídku»
Technolog
Mělník
tento měsíc
Nabízíme: Motivující mzdové ohodnocení Prémie, bonusy, odměny… Náborový příspěvek 10 000 Kč (po skončení zkušební doby)... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC mzda cca 30.000Kč/měs
Kopřivnice
tento měsíc
- mzda 180Kč/hod - možnost výdělku za přesčasy 8000Kč - příspěvek na dopravu až 4000Kč (dle km) - nebo ubytování zdarma -... zobrazit nabídku»
Kontrolor ve strojírenství (23.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Zpozorníte když slyšíte výkresová dokumentace, měřidla a zodpovědnost? To je přesně to, co při výkonu pozice Kontrolora určitě... zobrazit nabídku»
Operátor ohraňovacího lisu (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Pozice vhodná i pro absolventy se základní znalostí výkresové dokumentace. Získáte nejen zázemí úspěšné firmy, pravidelnou mzdu, ale i... zobrazit nabídku»
Operátor CNC stroje (22.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Vystudovali jste obor strojírenství, vyznáte se ve výkresové dokumentaci, jste šikovní a samostatní? Tak hledáme právě Vás! Získáte... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro našeho významného klienta v okolí Hradce Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉR s AJ Pracovní náplň: ... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Plzeň
tento měsíc
- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti - perspektivu dalšího osobního rozvoje - odpovídající... zobrazit nabídku»
Lisař – nástrojař
 Hustopeče
tento měsíc
Pracovali jste někdy u lisů a u lisovacích nástrojů? Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti s vynikající firemní... zobrazit nabídku»
Mechanical Designer
Plzeň
tento měsíc
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Technolog – příprava výroby
Královéhradecký
tento měsíc
Máte zkušenosti s určováním technologických postupů ve strojírenské společnosti a patřičné vzdělání v daném oboru? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
Super mzda v potravinářské výrobě (145 Kč/h) Bor u Tachova
Tachov
tento měsíc
Přidejte se k nám a získejte motivační odměnu 145Kč/hod., výborné zázemí a stabilní práci na dlouhou dobu. Jak se přihlásit nebo se jen... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr Brno
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete pracovat v dynamické společnosti v Brně? Máte zkušenosti ze strojírenství? Chcete při práci využít angličtinu? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér - příspěvek na relokaci
Jihomoravský
tento měsíc
Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak nás neváhejte... zobrazit nabídku»
Technolog ve strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Brno, Olomouc, Vyškov, Přerov
tento měsíc
Jste-li šikovným strojařem se zkušenostmi s vytvářením kalkulací, rozpočtů a částečně i s plánováním výroby? Umíte pracovat v IS?... zobrazit nabídku»
Technolog - junior ve strojírenství (22.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
tento měsíc
Vyznáte v oboru strojírenství a láká Vás rozmanitá kancelářská práce? Udělejte z kancelářské práce zábavu a uplatněte své... zobrazit nabídku»
Manažer technologie
 Žďár nad Sázavou
tento měsíc
Je pro vás rozvíjení strojírenských technologií nejen profesí, ale také srdcovou záležitostí? Umíte oslovit svůj tým tak, abyste... zobrazit nabídku»
Konstruktér – příspěvek na přestěhování
Jihomoravský, Zahraničí
tento měsíc
Jste absolventem školy technického směru? Umíte pracovat s 3D konstrukčními programy? Chcete se podílet na úspěchu mezinárodní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - junior
Středočeský, Liberecký
tento měsíc
Máte zkušenosti z automobilového průmyslu a ovládáte německý nebo anglický jazyk? Získal jste zkušenosti z výroby nebo z kvality a rád... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - senior
Středočeský, Liberecký
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů? Máte zkušenosti z automotive a ovládáte angličtinu nebo němčinu? Pokud hledáte novou výzvu a možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace