Práce v oboru Strojírenství (5406) - strana 98

Strojírenství
Brigáda - Operátor výroby až 130 Kč/h
Pardubice
minulý měsíc
Mzda 120 Kč/hod +10 Kč/hod za práci o víkendu Stravenka v hodnotě 70 Kč Příspěvek na stravné   Možnost výběru úseku - operátor výroby... zobrazit nabídku»
Získej práci, která TĚ bude bavit
Česká Třebová
minulý měsíc
Nabízíme ti: - zázemí rostoucí rodinné firmy - individuální přístup a osobností rozvoj - kariérní postup - práci v moderním... zobrazit nabídku»
NC soustružník
Pilsen
minulý měsíc
Hledáme zkušené kandidáty s praxí na pozici NC soustružník. Vaším úkolem bude: - oblsuha NC soustruhu - částečné zajištění... zobrazit nabídku»
Obsluha NC horizontky
Pilsen
minulý měsíc
Hledáme zkušené kandidáty s praxí na pozici Obsluha NC horizontky. Vaším úkolem bude: - obrábění dílů na na horizontce (WHF10 a... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr, NJ nebo AJ
Hradec Králové
minulý měsíc
Skvělá příležitost pro technické inženýry s praxí ve strojírenství! Nedělá Vám problém komunikovat v německém případně anglickém... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, služební vůz
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme TOP manažera z automobilového průmyslu, který je schopen komplexně vést několik oddělení. MANAŽER KVALITY. * zodpovídat za... zobrazit nabídku»
Manažer kvality systému
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme manažera z automobilového průmyslu, který se zabývá vedením systému kvality. Očekáváme analytické myšlení, manažerský... zobrazit nabídku»
Sales representative s AJ a NJ
Ostrava
minulý měsíc
Domluvíš se anglicky a německy a máš zkušenosti s obchodním jednáním? Na pozici SALES MANAGER S AJ A NJ budeš mít na starost kromě... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí perspektivní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality ve strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro nadnárodní strojírenskou společnost hledáme inženýra kvality s praxí ve svém oboru. Nabízíme perspektivní pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Specialista na vady nedestruktivním zkoušením (32.000 - 42.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Atomový zákon? ISO 9001? Kurz vizuální kontroly sváru? Tak pokud Vám všechno tohle alespoň něco málo řiká, tak bych Vás moc ráda... zobrazit nabídku»
Operátor ohraňovacího lisu (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pozice vhodná i pro absolventy se základní znalostí výkresové dokumentace. Získáte nejen zázemí úspěšné firmy, pravidelnou mzdu, ale i... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC soustruhu (až 32.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Práší se tu na volný CNC stroj a to je škoda..Alespoň opírat by se o něj někdo mohl. Nabízíme práci ve větší moderním výrobní firmě... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, ubytování zdarma, turnusy
Krnov
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - výborné platové podmínky - možnost ubytování zdarma - zázemí silné a stabilní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr ve výrobě (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Strojaři - absolventi pozor! Zajímá Vás práce ve výrobě? Nenabízíme žádnou nudnou práci "od stolu", ale různorodou a variabilní... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu - firemní pracovní oblečení a obuv zdarma - docházkový bonus 1500 Kč + výrobní... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality lakovny - výborné finanční ohodnocení - Brno
Brnoi
minulý měsíc
- výborné finanční ohodnocení + bonusy + stravenky - příplatky za odpolední i noční směny až 23,6 Kč/ hodina - práce pro mezinárodní... zobrazit nabídku»
Práce v lakovně - výborné finanční ohodnocení- Brno
Brno
minulý měsíc
- základní mzda (dle dohody) + příplatky za odpolední a noční směnu + 15% osobní ohodnocení + zákonné příplatky - zázemí velké... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - Kladensko
Středočeský
minulý měsíc
Baví Vás moderní technologie ve strojírenské výrobě? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a ovládáte některé z metod... zobrazit nabídku»
Process engineer - kladno
Středočeský
minulý měsíc
Jste technický a kreativní typ a baví vás zlepšování výrobních procesů? Rozumíte technologickým postupům a ovládáte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace