Práce v oboru Strojírenství (5292) - strana 98

Strojírenství
Konstruktér 3D (Brno / tišnovsko)
Brno - město
minulý měsíc
-Zpracování 3D modelů pro vizualizace -Tvora 2D výkresové dokumentace vč. kusovníků z 3D modelů pro výrobu -Konstruování se zaměřením... zobrazit nabídku»
Start UP projekt, plasty, nadstandardní mzda
Jihočeský
minulý měsíc
Máte znalosti procesů SLUSH nebo FOAMING? Máte pocit, že jste v současné pozici dosáhl/a profesního maxima a teď hledáte výzvu? Staňte... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ technolog vstřikování plastů
Jihočeský
minulý měsíc
Hledáme kandidáta se znalosti vstřikování plastů. Máme pro vás příležitost uplatění v nové výrobě s nejmodernějšími... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, start UP, využijete AJ i NJ
Jihočeský
minulý měsíc
Orientujete se v nástrojích kvality? Hovoříte anglicky nebo německy? Láká Vás prostředí automotive, ale hledáte zároveň něco... zobrazit nabídku»
Konstruktér/KA, SolidWorks
České Budějovice
minulý měsíc
Hledáme dvě posily do konstrukčního týmu výrobní společnosti. Vaše práce bude samostaná, kreativní, budete mít na starosti své projekty... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojových projektů s AJ
Třebíč
minulý měsíc
Vývojové konstrukce už bylo dost? Máš chuť posunout se blíž projektům? Umíš anglicky a zvládneš koordinovat více projektů najednou? Pak... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - strojírenství (Humpolecko)
Havlíčkobrodsko / Humpolecko
minulý měsíc
Umíte konstruovat v 3D? Chcete se podílet na vývoji? Umíte anglicky a chcete jazyk využívat? Pak neváhejte poslat životopis! Vybraný... zobrazit nabídku»
Servisní technik - ČR + SR (auto i pro soukr. účely)
Vysočina
minulý měsíc
* Zprovoznění vyráběných strojů a zařízení * Testování, optimalizace a nastavení funkcí strojů a zařízení * Zaškolení obsluhy... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ nebo NJ
Vysočina
minulý měsíc
Vyznáte se v plastech či kovech? Máte zkušenosti se zákaznickou či dodavatelskou či výrobní kvalitou? Domluvíte se anglicky či německy?... zobrazit nabídku»
Technolog - programování CNC nebo obrábění
Jihlava
minulý měsíc
Máte praxi v technologii ve strojírenské firmě a umíte programovat CNC? Nebo jste naopak specialista na obrábění? Pak pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny - 2 směnný provoz
Jihlava
minulý měsíc
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Chcete pracovat ve 2 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Technolog CNC s angličtinou
Královéhradecký
minulý měsíc
Hledáte práci technologa? Chcete pracovat pro nadnárodní, stabilní společnost zaměřenou na automotive? Mluvíte anglicky a chcete jazyk... zobrazit nabídku»
Technolog v elektrotechnice
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte SŠ vzdělání technického zaměření a ovládáte anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni? Máte zkušenosti v oblasti... zobrazit nabídku»
Technolog s AJ/NJ
Královéhradecký
minulý měsíc
Vystudoval jste střední školu ideálně strojírenského zaměření? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na bázi denní komunikace?... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte dokončené vysokoškolské vzdělání technického směru? Znáte výrobní procesy a standardy, komunikujete v anglickém jazyce a máte... zobrazit nabídku»
Technolog výroby s němčinou
Královéhradecký
minulý měsíc
Chcete práci v nejmodernějším prostředí? Máte zkušenosti s programováním CNC? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Jste schopný pracovat v... zobrazit nabídku»
Inženýr projektů pro automotive – junior
Středočeský
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy strojírenství ať už čerstvým, tak s kratší praxí, a hledáte uplatnění ve firmě v automotive oblasti?... zobrazit nabídku»
Konstruktér speciálních vozidel
okr. Nový Jičím
minulý měsíc
* Zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí * Možnost profesního růstu * Jazykové kurzy a další firemní školení *... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek - Automotive
Středočeský
minulý měsíc
Baví Vás technologie výroby a výrobních linek?  Umíte anglicky?  Chcete být součástí mezinárodní automotive společnosti?  Pošlete... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace