Práce v oboru Technické profese (3270) - strana 25

Technické profese
Mistr výroby
Liberec
před 5 dny
- měsíční prémie - dotované stravování v závodě - vzdělávací kurzy a školení - roční bonus při splnění kritérií zobrazit nabídku»
Specialista bozp
Jihomoravský
před 5 dny
Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí, kariérní růst, čtvrtletní bonusy, 13. plat, flexibilní pracovní dobu, týden... zobrazit nabídku»
Technik s ambicemi vedoucího
Ostrava
před 5 dny
Co bude odměnou? * příjemné pracovní prostředí, moderní provoz, úspěšná a férová společnost * stabilní zaměstnání se smlouvou na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - i absolvent
Vysoké Mýto
před 5 dny
- zázemí nadnárodní firmy - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém odměňování a roční... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Jihočeský
před 5 dny
Mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta, který bude zodpovědný za řízení týmu údržby. Ušito na míru silné... zobrazit nabídku»
Seřizovač montážních zařízení
Tachov
před 5 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Kontrolor jakosti - 2D a 3D měření
Plzeň
před 5 dny
- Firemní stravování - Jazykové kurzy přímo ve firmě - Příspěvek na další vzdělávání, sport, kulturu - Pracovní dobu 7,5h... zobrazit nabídku»
Program Manager - Náhradní díly a služby
Plzeň
před 5 dny
- Zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti se zajištěnou budoucností - Možnost získávat nové zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Nabídkář / Bid and Proposal Engineer - elektro / automatizace
Plzeň
před 5 dny
- Možnost profesního růstu - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Vzdělávací a rozvojové kurzy - Práci na zajímavých... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby nábytku
Plzeňsko
před 5 dny
- Práci v příjemném prostředí stabilní firmy - Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dopravu, na stravování, na dovolenou, na Vánoce zobrazit nabídku»
CNC obráběč
Plzeň
před 5 dny
- Stabilní a perspektivní zaměstnání - Práce na 2 směny - Odpovídající finanční ohodnocení - Týden dovolené navíc - Příspěvek... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedoucího oddělení
Mladá Boleslav
před 5 dny
- Práci ve společnosti Škoda Auto - Můžete tak nastartovat kariéru v automotove - Získání cenných zkušensotí zobrazit nabídku»
Koordinátor výrobních technologů
Stříbrsko
před 5 dny
- Práci v perspektivní stále rostoucí společnosti - Zaměstnanecké výhody – příspěvky na stravování, příspěvky na důchodové... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Stříbrsko
před 5 dny
- Práci v perspektivní stále rostoucí společnosti - Zaměstnanecké výhody – příspěvky na stravování, příspěvky na důchodové... zobrazit nabídku»
Mechanik nákladních vozů- Liberec, i 37 000 Kč
Liberecký
před 5 dny
Pro našeho klienta, autorizovanou společnost zabývající se prodejem a servisem osobních a nákladních vozů, hledáme vhodné kandidáty/tky na... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Jihomoravský
před 5 dny
Job Description Pro mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Brně hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNOLOG Co bude Vaší... zobrazit nabídku»
Obchodník hutním materiálem
Ústí nad Labem
před 5 dny
* Práce v úspěšné zavedené obchodní společnosti s výbornou firemní kulturou * Automobil i pro soukromé použití * Volná pracovní doba ... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele společnosti
Děčín
před 5 dny
- práce ve společnosti s výbornou firemní kulturou - perspektiva osobního rozvoje a profesního růstu - platové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Pracovník strojní údržby/ mechanik/ elektronik
Benátky nad Jizerou
před 5 dny
Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automotive. Pro její výrobní závod hledáme z důvodu posílení týmu... zobrazit nabídku»
Koordinátor údržby/ Technická podpora výroby
Benátky nad Jizerou
před 5 dny
- plánování a koordinace strojní údržby - komunikace s dodavateli služeb - návrh strojních součástí, práce s technickou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace