Práce v oboru Technické profese (3064) - strana 36

Technické profese
Technolog s AJ
okr. Strakonice
před 3 dny
práci v silné a zavedené společnosti možnost stále se vzdělávat možnost kariérního růstu širokou škálu firemních benefitů... zobrazit nabídku»
Inženýr Kvality s AJ - Automotive -
Cheb
před 3 dny
Zodpovědnost za vztah se zákazníkem, dodržení jeho specifických požadavků, a dalších předpisů pro automobilový průmysl Jednání s... zobrazit nabídku»
Technolog - oblast obrábění - J19115
okr. Nový Jičín
před 3 dny
* zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí * možnost seberealizace a dalšího rozvoje * jazykové kurzy a další firemní... zobrazit nabídku»
Supervizor oddělení výroby (automotive)
Ostravsko
před 3 dny
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - vybavenost pracovišť při výrobě světlometů a zadních svítilen do automobilů, možnost... zobrazit nabídku»
Brusič Turnov
Turnov
před 3 dny
- výborné platové ohodnocení - zázemí silné a stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - možnost přesčasů - mzda... zobrazit nabídku»
Lisař Turnov
Turnov
před 3 dny
- práce v moderní společnosti - možnost práce přesčas - motivující finanční ohodnocení - dlouhodobá spolupráce zobrazit nabídku»
Mechanik Elektronik
Klášterec nad Ohří
před 3 dny
Provádění výrobní, dokončovací a servisní práce elektro a elektroniky pro zajištění výkonného, kvalitního a bezpečného provozu... zobrazit nabídku»
Skladník VZV písek
Písek
před 3 dny
- práce v moderní společnosti - možnost práce přesčas - motivující finanční ohodnocení - dlouhodobá spolupráce zobrazit nabídku»
Konstruktér - strojař
Ústí nad Labem
před 3 dny
- zajímavou a perspektivní práci v kapitálově silné společnosti - mzdové ohodnocení s perspektivou - balíček zaměstnaneckých výhod a... zobrazit nabídku»
Svářeč oceli – Znojmo
Znojmo
před 3 dny
Náplň práce: ? Svařování nelegované a nízkolegované oceli ? Práce s výkresovou dokumentací Požadujeme: ? znalost svařování... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/technik – HW plánování
Jihomoravský
před 3 dny
Náplň práce: projektování hardware od rozvaděče automatiky a elektrického pohonu vyhotovení plánu rozvaděče EPLAN 5.70 a P8 ... zobrazit nabídku»
Technolog specialista – dávkování, zalévání - Ostrava
Moravskoslezský
před 3 dny
Vašimi úkoly bude: Vedení projektů v oblasti technologicko – technické realizace výrobních linek. Zodpovědnost za technologii: ... zobrazit nabídku»
Letecký klempíř - sestavář (Uherské Hradiště)
Zlínský
před 3 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledáme kandidáty na pozici Letecký klempíř. Náplň práce: Znalost... zobrazit nabídku»
Montér – servisní technik Terex a Liebherr
Praha
před 3 dny
Popis práce: - montáže, demontáže a servis jeřábů u klienta - údržba jeřábu ve střediscích JVS - kontroly připravenosti prostoru pro... zobrazit nabídku»
Elektrikář – servisní technik Terex a Liebherr
Středočeský kraj
před 3 dny
Pro našeho klienta, předního dodavatele inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů v České a Slovenské Republice, hledáme... zobrazit nabídku»
Výrobní dělník
Vestec u Prahy
před 3 dny
práci na HPP (2 směnný provoz) férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci rodinnou atmosféru příjemné a čisté... zobrazit nabídku»
Technik zákaznické podpory
Praha
před 3 dny
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost zaměstnání i na zkrácený úvazek... zobrazit nabídku»
Manager provozu Praha - velmi dobré platové ohodnocení (praxe)
Praha
před 3 dny
zázemí přední firmy na trhu v oblasti facility managementu služební automobil i pro soukromé účely notebook, mobilní telefon stravenky... zobrazit nabídku»
Mechanik nákladních vozů
Plzeňský, Ústecký
před 3 dny
Pro našeho klienta, autorizovanou společnost zabývající se prodejem a servisem nákladních i osobních automobilů s pobočkou v Plzni či... zobrazit nabídku»
Solution design engineer industry 4.0
Pardubice
před 3 dny
Stát u zrodu něčeho nového Zaručeně NE stereotyp Perspektivní a stabilní zaměstnání Odpovídající finanční ohodnocení Perspektivu... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace