Práce v oboru Technické profese (3064) - strana 38

Technické profese
Technolog TPV [Pružná pracovní doba]
Liberec
před 5 dny
- Spolupráce se zahraniční dceřinou společností - Zajímavou perspektivní práci v mezinárodní společnosti - Osobní rozvoj - Systém... zobrazit nabídku»
Nákupčí / plánovač [bohaté zaměst. benefity]
Chomutov
před 5 dny
- Zaměstnání ve stabilní firmě - Možnost osobního růstu a získávání poznatků v mateřské společnosti v zahraničí - Možnost... zobrazit nabídku»
Quality manager pro BMW projekty [13.plat]
Liberec
před 5 dny
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím - uplatnění nebo prohlubování Vašich zkušeností... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior [Bohaté zaměs. benefity]
Teplice
před 5 dny
- práce v dynamické a rozvíjející se společnosti - dovolená navíc - příspěvky na životní pojištění - příspěvky na penzijní... zobrazit nabídku»
CAE [Stabilní společnost]
Ústí nad Labem
před 5 dny
- Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a prémie podle... zobrazit nabídku»
Přípravář nářadí [Bohaté benefity]
Ústí nad Labem
před 5 dny
- Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti - Motivující finanční ohodnocení -Jazykové a odborné vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Nástrojář [Bohaté benefity]
Ústí nad Labem
před 5 dny
- Zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti - Motivující finanční ohodnocení -Jazykové a odborné vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Mezioperační kontrolor [Dovolená navíc]
Ústí nad Labem
před 5 dny
- zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti - jazykové a odborné vzdělávání - půlroční stáž v mateřské... zobrazit nabídku»
Provozní zámečník [Dovolená navíc]
Ústí nad Labem
před 5 dny
-zázemí zahraniční společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - závodní stravování, penzijní a životní připojištění a... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - řídící technika
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, globálního dodavatele elektromechanických systémů a služeb pro vodní elektrárny a jednoho z lídrů ve hydraulické... zobrazit nabídku»
Technik asř
Šumperk
před 5 dny
Pro našeho mezinárodního klienta, výrobní společnost exportující do zahraničí, hledáme pro rozšíření týmu motivovaného pracovníka.... zobrazit nabídku»
Pracovník do výroby
Mošnov
před 5 dny
práci na HPP (2 směnný provoz) férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci rodinnou atmosféru příjemné a čisté... zobrazit nabídku»
Servisní technik manipulační techniky- Jižní Čechy
České Budějovice České BudějovicePrachatice České...
před 5 dny
Pro našeho klienta, výrobce a distributora vysokozdvižné a další manipulační techniky, hledáme vhodné kandidáty/tky na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Plant manager pro závod německé společnosti
Středočeský
před 5 dny
Stabilní německá výrobní společnost hledá schopného manažera na pozici Plant Manager, který povede její nově postavený závod ve... zobrazit nabídku»
Specialista/ka pro oblast vzdělávání a komunikaci
Ostravsko/Novojičínsko
před 5 dny
- práce na HPP - pracovní smlouva na dobu neurčitou - variabilní systém zaměstnaneckých výhod - perspektivní a stabilní zaměstnání -... zobrazit nabídku»
Obsluha vstřikolisů
Kadaň
před 5 dny
- práce v zavedené mezinárodní společnosti - mzda 18 - 22 000 Kč - příplatek na dopravu, stravování ve firmě, 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Technik strojní údržby
Štětí
před 5 dny
Pro významnou společnost působící v oblasti papírenskéhp průmyslu hledáme vhodné kandidáty/ky. Vaše náplň práce > provádění... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Žebrák
před 5 dny
- Zajímavé mzdové ohodnocení + další benefity - Zajímavou práci - Zázemí stabilní mezinárodní firmy - Jednosměnný provoz -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – Plzeň
Plzeň
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem truhlářského dřeva a stavebního řeziva, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů
Brno
před 5 dny
Pro našeho klienta mezinárodní skupinu firem působící v oblasti výrobců strojů a zařízení, vyrábějící systémy lisů a kompletních... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace