Práce v oboru Technické profese (3250) - strana 38

Technické profese
Manažer zakázek
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, lídra na trhu v oblasti nepožárních a požárních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie
Brno
před týdnem
Pro strojírenskou společnost sídlící v Brně, zabývající se výrobou zejména strojních dílců vysoké náročnosti, hledáme... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Náchodsko
před týdnem
- pružná pracovní doba - firemní benefity - systém vzdělávání - finanční ohodnocení dle praxe a úrovně samostatnosti - pozice je... zobrazit nabídku»
Zámečník (nástup ihned)
Rousínov
před týdnem
- práci v moderním zázemí silné prosperující společnosti - stabilitu pracovního uplatnění - příspěvek na stravování, jídelna v... zobrazit nabídku»
Obchodně technický pracovník (od 20.000,- Kč) - i absolventi
Brno
před týdnem
- motivující mzdové ohodnocení závislé i od výsledků - příjemné rodinné prostředí dobře fungující společnosti - stravenky -... zobrazit nabídku»
Senior Electronics Design Engineer
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je předním poskytovatelem inovativních řešení v oblasti hlasové technologie a prostředků pro ochranu... zobrazit nabídku»
Projektant v telekomunikacích
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamickou a efektivní společnost orientovanou na progresivní komunikační technologie zajišťující kompletní projektovou... zobrazit nabídku»
Manažer skladu
okr. Vsetín
před týdnem
5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní a životní pojištění Sick Days Příspěvek na stravování v závodní restauraci Firemní akce zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Pardubice
před týdnem
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Manažer údržby s NJ
Mělník
před týdnem
- pracovní doba 8:00-17:00h (včetně přestávky) - výkonnostní prémie dle pracovních výsledků, - motivační prémie dle docházky, -... zobrazit nabídku»
Technolog TPV
Příbram
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na zakázkovou výrobu plechových dílů a vývoj výrobků z plechu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby automotive
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé platové ohodnocení 5 týdnů dovolené Stravenky Příspěvek na jazykové... zobrazit nabídku»
Referentka obchodu s aktivní AJ (výroba)
Žďár nad Sázavou
před týdnem
- stabilní pracovní prostředí - možnost využití jazykových kurzů - profesní růst - zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Údržbář - elektrikář
Náchodsko
před týdnem
- perspektivní stabilní zaměstnání - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Lakýrník - zakázková truhlářská dílna
Brno
před týdnem
Hledám alchymistu. Zkušeného borce přes lakování, který rozumí dřevu. Přijď se za náma podívat. Bude se Ti to líbit. zobrazit nabídku»
Servisní technik – Královéhradecký kraj
Královéhradecký
před týdnem
Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření? Jste schopen/schopna si poradit s opravou téměř jakéhokoliv vozidla?... zobrazit nabídku»
Mechanik stavebních strojů
Královéhradecký
před týdnem
Jsi absolventem středního odborného učiliště a máš zkušenosti s opravou stavebních strojů? Jsi manuálně zručný a hledáš práci, ve... zobrazit nabídku»
Technik nástrojárny
Louny
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva zaměstnání - zajímavé firemní benefity - firemní akce - dotované stravování - možnost profesního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Louny
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva zaměstnání - zajímavé firemní benefity - firemní akce - dotované stravování - možnost profesního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Strojní mechanik /zkušení i absolventi/
Kuřim
před týdnem
benefity nadnárodní společnosti práce na jednu směnu příplatky, bonusy, benefity zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace