Práce v oboru Technické profese (3256) - strana 42

Technické profese
Švadlena - šití sportovních padáků -
Frýdlant, Albrechtice
před týdnem
Pracujeme pouze na jednosměnný provoz - Příjemné, čisté a nehlučné pracovní prostředí - V případě potřeby možnost zkráceného... zobrazit nabídku»
Manager v automotive s NJ - typ "Vyjednavač, Maverick"
Plzeň, Praha
před týdnem
Klíčová pozice v rámci firmy, v úzkém kontaktu s mateřskou společností v Německu, na starosti bude mít rozvoj businessu v rámci ČR. ... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2 - Otrokovice, čistá mzda od 100č/hod., nástup ihned
Otrokovice
před týdnem
- práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - příspěvek na stravu - příspěvek na dopravu, nebo... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a PO
Ústecký kraj
před týdnem
odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků služební automobil odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality - práce v zahraničí
Asie
před týdnem
Zázemí silné mezinárodní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Nadstandardní péči o zaměstnance a celou rodinu v zahraničí... zobrazit nabídku»
Výrobní technik s angličtinou
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením profesní zaškolení a možnost... zobrazit nabídku»
Servisní technik AJ
Brno
před týdnem
- práci pro zahraniční firmu - samostatnou práci a nadstandardní ohodnocení - motivační systém odměňování - mobil, notebook, firemní... zobrazit nabídku»
Regionální prodejce AJ
Brno
před týdnem
- práci pro stabilní zahraniční firmu - samostatnou práci a nadstandardní ohodnocení - motivační systém odměňování - firemní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer junior (35.000-40.000)
Brno
před týdnem
Pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > Komunikace... zobrazit nabídku»
Správce budov a technik bozp a PO
Českokrumlovsko
před týdnem
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Průběžné firemní vzdělávání - Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Technik výrobního zařízení - sever Moravy
Moravskoslezský
před týdnem
Co získáte? Zázemí úspěšné zahraniční společnosti a přesto příjemné rodinné prostředí Nadstandardní platové ohodnocení s... zobrazit nabídku»
Kalkulant/ka
Královéhradecko
před týdnem
 - pružná pracovní doba  - jazykové kurzy  - 5 dní dovolené navíc  - firemní benefity  - profesní a osobní rozvoj  - nadnárodní... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality ve strojírenské výrobě – Louny
Ústecký
před týdnem
Pro našeho klienta působícího v oblasti automotive hledáme pro jeho výrobní závod v Lounech do směnného provozu zaměstnance do ODDĚLENÍ... zobrazit nabídku»
Elektromechanik údržby – Louny
Ústecký
před týdnem
Pro našeho klienta působícího v oblasti automotive hledáme pro jeho výrobní závod v Lounech do směnného provozu šikovné... zobrazit nabídku»
Mechanik- osobní vozy, Staroboleslavsko (i 37 000 Kč)
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
před týdnem
Pro našeho klienta, autorizovanou společnost zabývající se prodejem a servisem nákladních i osobních automobilů světoznámé a luxusní... zobrazit nabídku»
Marketing coordinator - výrobce zdrav. materiálu
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, prestižního výrobce zdravotnického materiálu se sídlem v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Supervizor - radiologická sekce
Liberecký
před týdnem
Baví Vás chemie a práce v laboratoři? Chcete řídit tým lidí? Pošlete mi Váš životopis!   Co bude náplní Vaší práce? starost o... zobrazit nabídku»
Analytický chemik - anorganická chemie
Praha
před týdnem
Baví Vás chemie? Máte zkušenost s prací v laboratoři? Pošlete mi Váš životopis!   Co bude náplní Vaší práce? laboratorní... zobrazit nabídku»
Supervizor laboratoře - kovy
Praha
před týdnem
Baví Vás chemie a práce v laboratoři? Chcete řídit tým lidí? Pošlete mi Váš životopis!   Co bude náplní Vaší práce? dohled... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Kvasiny
před týdnem
- Dovolená 25 dnů - Stravenky - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - Jazykové kurzy - Příspěvek na pojištění... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace