Práce v oboru Technické profese (3248) - strana 51

Technické profese
Obsluha stroje/Operátor + Nástupní bonus 10.000,- Kč
Plzeň - jih, Plzeň, Plzeň - sever
před 14 dny
při rychlém nástupu okamžitý bonus k první mzdě 10.000 Kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Technik údržby forem-nástrojař
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
profesní růst v mezinárodní společnosti motivující platové ohodnocení, bonusy, 13. plat a stravenky flexibilní pracovní doba 5 týdnu... zobrazit nabídku»
Technik – stavební konstruktér
: lokalita Uherské Hradiště
před 14 dny
Pro významnou zahraniční společnost působící v oblasti kompletace obytných kontejnerů, skladových kontejnerů a modulárních staveb,... zobrazit nabídku»
Technolog CNC obrábění - Kyjov
: Kyjov
před 14 dny
Pro klienta, zabývající se přesným strojírenstvím se zaměřením na malosériovou výrobu komponentů pro letecký a kosmický průmysl,... zobrazit nabídku»
Konstruktér
 BrnoTermín nástupu:
před 14 dny
Je konstrukce Vaším koníčkem nebo součástí Vašeho DNA? Pokud ANO, hledáme právě VÁS! Významná společnost v oblasti vyvažování a... zobrazit nabídku»
Manažer centra údržby a servisu strojů
Brno Termín nástupu:
před 14 dny
Pro zahraniční společnost poskytující technické, inženýrské a poradenské služby pro výrobní zařízení, hledáme nového kolegu/kolegyni... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě – strojírenství
: Brno – město Možnost nástupu:
před 14 dny
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na následující... zobrazit nabídku»
Technik údržby – elektrikář – práce na 1 směnu
: Brno – město
před 14 dny
Jste kutil se zkušeností s elektro opravami strojů, zařízení a budov? Bavilo by Váš pracovat pro společnost s dlouhodobou tradicí, která... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/sales manager výrobních informačních systémů
: Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta - zahraniční společnost poskytující technické, inženýrské a poradenské služby pro výrobní zařízení, hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec na Nisou
před 14 dny
Co bude náplní Vaší práce? * konstrukce strojních zařízení dle zadané koncepce – jednoúčelové stroje * tvorba 3D a 2D dokumentace... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu balkonového zábradlí, zasklívaní lodžií a výrobu hliníkových... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant a rozpočtář
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, zabývající se výstavbami datových center a infrastruktur, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně... zobrazit nabídku»
Projektant technologií posklizňových linek
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, českého specialistu na kvalitní technologie pro sušení, čištění a skladování nejen zrnin hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování plastů - senior
Most
před 14 dny
* zajímavou práci ve společnosti, která je lídrem ve svém oboru * podporu v profesním růstu, vzdělávání * balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Technolog vstřikování senior
Most
před 14 dny
* zajímavá práce ve společnosti, která je lídrem ve svém oboru * podpora v profesním růstu, vzdělávání * balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Vedoucí teamu údržby -
Plzeň
před 14 dny
Navrhuje a zavádí úpravy stávajících výrobních prostředků Úzce spolupracuje s teamem údržby, mechanici Navrhuje náhradní díly a... zobrazit nabídku»
Provozní technik
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje komplexní správu nemovitostí od jednotlivých domů až po rozsáhlá bytová družstva,... zobrazit nabídku»
Mistr strojírenské výroby
Louny
před 14 dny
- nástup ihned - smlouva na dobu neurčitou - 25 dní dovolené - bonusy za docházku bez absencí - příspěvky na stravování - příplatky... zobrazit nabídku»
B2B support
Brno
před 14 dny
práce pro moderní mladou společnost v oblasti IT příjemné a moderní pracoviště v Brně HPP nástup možný ihned stravenky mobilní... zobrazit nabídku»
Mistr Obrobny CNC -
Holoubkov, Plzeň
před 14 dny
Vedení kolektivu cca. 22 zaměstnanců, rozdělení práce, kontrola dodržování termínů výroby zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace