Práce v oboru Technické profese (2850) - strana 51

Technické profese
Strojní zámečník (23.27.000 Kč), ubytování, zálohy, benefity
Vsetín Přerov
před 14 dny
Mzda 130 Kč/hod (cca 27.000 Kč/měsíc) Poskytujeme týdenní zálohy Nástup možný ihned Zajistíme ubytování a poskytneme s ním... zobrazit nabídku»
Zámečník(160 Kč/hod),náborový přísp. 8000 Kč, ubytování,benefity
Uničov
před 14 dny
Základní plat 160 Kč/hod (možno i více) Nabízíme ubytování Příspěvek na ubytování Příspěvek na stravování Třísměnný provoz... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr přístrojové techniky
praha
před 14 dny
Společnost zabývající se distribucí in-vitro diagnostik a přístrojové techniky pro automatizaci v imunohematologii a alergologii předních... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Plzeň
před 14 dny
- velmi zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - samostatnou, různorodou práci - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Skladník (m/ž)
Dresden
před 14 dny
U našeho významného zákazníka nedaleko Drážďan se nabízí zajímavá pracovní perspektiva v rámci agenturního zaměstnávání. Vaše... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek
Brno – město
před 14 dny
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na pozici TECHNOLOG... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektro
Brno – město
před 14 dny
Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na pozici TECHNIK ÚDRŽBY -... zobrazit nabídku»
Technik plánování výroby – příležitost pro absolventy
 Brno – okolí Modřic (dobrá dostupnost MHD Brno)
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu zabývající se výrobou technických pružin pro automobilový... zobrazit nabídku»
Technik junior s AJ
Plzeňský kraj
před 14 dny
* Technické vzdělání * Proaktivní přístup k práci * Schopnost samostatného působení * Ochota k dalšímu rozvoji * Komunikativní... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Plzeň
před 14 dny
- PRÁCI NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ - 2KRÁT ROČNĚ FINANČNÍ BONUS - PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ -... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
před 14 dny
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
před 14 dny
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Technik/technička sériové výroby
Pardubický kraj
před 14 dny
- nabízíme perspektivní práci ve firmě se zahraniční účastí, příjemné prostedí, moderně vybavené pracoviště, zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Project Manager (Velká bíteš)
Velká Bíteš
před 14 dny
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Program Manager
Jihomoravský
před 14 dny
Duties and responsibilities Organize, plan and direct program schedules and budgets Responsible for tracking relevant metrics and drive action... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Jihomoravský
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem v oblasti letecké techniky a dopravních systémů, hledáme schopné... zobrazit nabídku»
Montér – mechanická strojní montáž
Brno-venkov
před 14 dny
Mezinárodní společnost, dodavatel systémů a řešení pro výrobu nástrojů, hledá do svého týmu zaměstnance na pozici MONTÉR –... zobrazit nabídku»
Vedoucí kancelářského centra
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je největším českým poskytovatelem plně vybavených a servisovaných kancelářských prostor v šesti... zobrazit nabídku»
Mechanik / seřizovač / opravář - výrobní stroje
Praha-východ, okolí Český Brod, Říčany
před 14 dny
Pracovní doba 6.30 – 15.30 (1krát za 4-5 týdnů noční směna) Dobré platové ohodnocení + proplácení přesčasů Zaměstnání na... zobrazit nabídku»
Soustružník kovů – Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
před 14 dny
Náplň práce: Znalost seřízení a obsluhy konvenčních soustružnických strojů. Schopnost samostatného provádění prací nutných... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace