Práce v oboru Technické profese (3204) - strana 53

Technické profese
Programátor - elektronik
okres Náchod
před týdnem
Stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijme nového pracovníka na pozici PROGRAMÁTOR - ELEKTRONIK ... zobrazit nabídku»
Technik údržby - Mechanik
okres Mladá Boleslav
před týdnem
Pro stabilní nadnárodní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl hledáme pracovníka na pozici Technik údržby -... zobrazit nabídku»
Seřizovač
okres Náchod
před týdnem
Pro výrobní společnost v okrese Náchod hledáme vhodného kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ Očekáváme: - SOU/SŠ vzdělání - praxe... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - automotive
okres Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Pro našeho klienta, významného dodavatele automobilového průmyslu v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledáme vhodného kandidáta na pozici ... zobrazit nabídku»
Elektrikář – výrobní společnost
okres Ústí nad Orlicí
před týdnem
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici: ELEKTRIKÁŘ – výrobní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - strojírenství
okres Náchod
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na strojírenskou výrobu, hledáme do rostoucího týmu kandidáty na pozici PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr
okres Pardubice
před týdnem
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, aktuálně hledáme vhodného kandidáta/tku na následující pozici: STROJNÍ... zobrazit nabídku»
Technik údržby
okres Pardubice
před týdnem
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidátky/ty na pozici: ... zobrazit nabídku»
Elektrikář
okres Pardubice
před týdnem
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost v okrese Pardubice, hledáme vhodné uchazeče na pozici: ELEKTRIKÁŘ ... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektro - mycího depa - Rakousko !!!
Markgrafneusiedl
před týdnem
Místo v dynamicky se rozvíjející společnosti s výrazným podílem na tuzemském i zahraničním trhu Příležitost dostat se pracovně do... zobrazit nabídku»
Nástrojář
oblast Vysoké Mýto
před týdnem
- moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti - možnost kariérního a odborného růstu - práce na dobu neurčitou... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Praha-východ
před týdnem
příležitosti k odbornému růstu a vzdělávání v prospektivní oblasti interní a externí školení, včetně různých jazykových kurzů... zobrazit nabídku»
Mechanik (technik) měření emisí na stanici technické kontroly
Praha, Středočeský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která provozuje stanici technické kontroly a stanici měření emisí, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér do oddělení vývoje
okres Beroun
před týdnem
- práci plnou výzev - uplatnění vašich znalostí a kariérní růst - jistota stabilního zaměstnání u prosperující firmy - příjemné... zobrazit nabídku»
Programátor průmyslových robotů
Praha, Brno, Lovosice, Mladá Boleslav
před týdnem
- příspěvek zaměstnavatele na stravování - příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění - notebook, případně... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby – automotive
MS kraj
před týdnem
Hledáme schopného vedoucího, který mají potenciál vést výrobní tým. Rádi delegujete práci, umíte dělat správná rozhodnutí a máte... zobrazit nabídku»
Strojní technik - Opavsko
Opavsko
před týdnem
Hledáme akčního a kreativního kandidáta, který se chce realizovat v konstrukční činnosti. Nabízíme práci pro špičku v oboru obalových... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik
Brandýs nad Labem
před týdnem
- perspektivní zaměstnání v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost nadnárodní kariéry pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Praha
před týdnem
* stabilní společnost s dobrým jménem na trhu * až 25 dnů dovolené dle odpracované doby u společnosti * 13. mzdu * jazykové kurzy *... zobrazit nabídku»
Supervisor skladu
Praha
před týdnem
* stabilní společnost s dobrým jménem na trhu * až 25 dnů dovolené dle odpracované doby u společnosti * 13. mzdu * jazykové kurzy *... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace