Práce v oboru Technické profese (2862) - strana 54

Technické profese
Specialista nákupu a zásobování s AJ
okr.Tábor
před 14 dny
- Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnosti osobního a profesního rozvoje... zobrazit nabídku»
Směnový mistr / tým lídr
České Budějovice
před 14 dny
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Odborné zaškolení  - Základní mzda + motivační složka - 25 dní placené dovolené -... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
České Budějovice
před 14 dny
- Zázemí stabilní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Motivační finanční ohodnocení + prémiová složka mzdy dle... zobrazit nabídku»
Servisní technik
České Budějovice
před 14 dny
Zkušební technik (elektroinženýr) s AJ
Plzeň
před 14 dny
- Uplatnění na zajímavé pozici v nadnárodní společnosti - Odpovídající platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Čtvrtletní prémie... zobrazit nabídku»
Project Manager
Jihomoravský
před 14 dny
Do you have experience with a project management? Do you have a university degree focused in technical field? Are you dynamic, communicative and able... zobrazit nabídku»
Staví se nová hala v Klášterci - máme volná pracovní místa
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
Kromě příležitosti být s námi již první den, kdy spustíme výrobu? Smlouvu na DOBU NEURČITOU, 5 týdnů dovolené, perfektní zaškolení,... zobrazit nabídku»
Lean expert s AJ
okr. Nový Jičín
před 14 dny
* Zázemí mezinárodní stabilní společnosti s celosvětovou působností * Pracovní smlouva na dobu neurčitou * Pružná pracovní doba *... zobrazit nabídku»
Analytik / výpočtář - absolventi vítáni
Přerov
před 14 dny
* samostatná a zajímavá práce při vývoji nových produktů pro různé zákazníky s možností seberealizace a profesního rozvoje *... zobrazit nabídku»
Mistr v automotive
Moravskoslezský kraj
před 14 dny
Co Vám nabízíme? Práci v novém a moderním prostředí stálého zaměstnavatele Práci v týmu zkušených specialistů ... zobrazit nabídku»
Technolog montáže
Tachov
tento měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Vývojář produktu
Tachov
tento měsíc
- zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu - zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní... zobrazit nabídku»
Operátor údržby
Chodov u KV
tento měsíc
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí - mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané... zobrazit nabídku»
Technik vstřikovacích forem
Tachov
tento měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - Přerov
Přerov
tento měsíc
Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Brno
tento měsíc
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě výborná dostupnost z Prahy 4
Jažlovice
tento měsíc
Mzda 23.000kč + 2.000kč bonusy! Práce na HPP Práce v klidném prostředí Místo pracoviště – Jažlovice Výborná dostupnost z... zobrazit nabídku»
CAD konstruktér
Královéhradecký kraj/Středočeský kraj
tento měsíc
- perspektivní práce v mladém kolektivu - motivační mzdové ohodnocení - vzdělávání a osobnostní rozvoj - možnosti ubytování - zázemí... zobrazit nabídku»
Strojní údržbář
Žďár nad Sázavou
tento měsíc
Chcete pracovat na oddělení údržby? Bydlíte na Žďársku? Váš úkol bude zabezpečovat strojní zařízení. Máte už zkušenost z výrobní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace