Práce v oboru Technické profese (3136) - strana 58

Technické profese
Obráběč kovů – horizontkář
Praha
před 1 měsíci
- velice odbornou práci - odpovídající mzdové ohodnocení - zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, životní pojištění, výuka AJ/RJ... zobrazit nabídku»
Technik vývoje a angličtinou
Opavsko
před 1 měsíci
Hledáme akčního a kreativního kandidáta, který má chuť se vzdělávat ve vývoji a inženýringu v oblasti plastových komponentů. Co Vám... zobrazit nabídku»
Engineer Document control
Pardubicko
před 1 měsíci
 - možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení  - práce s moderními technologiemi  - 5 týdnů dovolené  -... zobrazit nabídku»
Specialista elektrických měření
Pardubicko
před 1 měsíci
 - 5 týdnů dovolené  - zajištěné stravování  - příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění  - bonusy ve... zobrazit nabídku»
Specialista přípravy projektů
Pardubice
před 1 měsíci
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - možnost zapojit se do vývoje - práce v přátelském mezinárodním kolektivu - příležitost... zobrazit nabídku»
Konstruktér - vhodné i pro absolventy
Jihomoravský
před 1 měsíci
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost na pomezí okresů Břeclav a Hodonín hledáme uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Zámečník - 39,Bor Nová Hospoda
Tachov
před 1 měsíci
Nabízíme: 115 Kč-155Kč/hod +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Elektrikář - 38,Bor Nová Hospoda
Tachov
před 1 měsíci
Nabízíme: 115 Kč-163Kč/hod +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5 dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Obráběč Kovů CNC - 37,Bor Nová Hospoda
Tachov
před 1 měsíci
Nabízíme: 105Kč-170Kč/hod. +55% bonus+příspěvky na dopravu a stravu, 5dní dovolené po zk.době navíc Příspěvek na ubytování... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality (-ahb-)
okr. Brno
před 1 měsíci
pracoviště 15 km od Brna dobré platové ohodnocení příjemné pracovní prostředí další vzdělávání a odborný růst zobrazit nabídku»
Konstruktér/ka - J19515
okres Olomouc
před 1 měsíci
* zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti * zajímavou práci a odpovídající platové ohodnocení * motivační program, silné... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenost s vedením lidí a rádi byste své dosavadní strojírenské zkušenosti zúročili? Neváhejte a kontaktuje nás! Společnost se... zobrazit nabídku»
AutoCAD Projektant
Olomoucký
minulý měsíc
Za svou skvěle odvedenou práci dostaneš finanční ohodnocení které Ti patří. Budeš pracovat v mladém kolektivu velké nadnárodní... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů - i šikovný absolvent
Olomoucký
minulý měsíc
Za to, že práci budete vykonávat tak jak se má dostanete: - Možnost pracovat ve velké nadnárodní společnosti. - Samozřejmostí pro Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Co přinese práce Vám? - V práci se budete mít možnost dále rozvíjet a vzdělávat. - Pracovat budete s přátelskými kolegy. - Se svými... zobrazit nabídku»
Technolog
Olomoucký
minulý měsíc
Čeho se Vám v práci dostane? - V práci na Váš čekají různé benefity: stravenky, flexipasy, prémie... - Samozřejmostí pro Vás bude... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Olomoucký
minulý měsíc
Co v práci dostanete Vy? - Práci ve stabilní, stále se rozvíjející společnosti. - Různé benefity, jako stravenky, flexipasy či lékařskou... zobrazit nabídku»
Technik linky chromu
Olomoucký
minulý měsíc
A co všechno získáte Vy? - Budete pracova't v přátelském týmu kolegů v rostoucí nadnárodní společnosti. - Společnost Vám poskytne... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Čeho se Vám v práci dostane? - Budete mít možnost osobního ale i odborného růstu: různé profesní školení, jazykové kurzy - Své kolegy... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobního oddělení
Liberec
minulý měsíc
- Zodpovědnou práci ve výrobní firmě působící mimo automotive - Přátelskou atmosféru menšího kolektivu - Pět týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace