Práce v oboru Technické profese (3346) - strana 58

Technické profese
Metalurg – technolog tlakového lití
Olomoucký, Pardubický, Středočeský, Vysočina
před 14 dny
Pro našeho klienta, slévárnu tlakového lití s vlastním vývojovým oddělením, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Metalurg“ s místem... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 14 dny
Pro našeho klienta, předního výrobce elektrických strojů, pohonů a komponentů, hledáme kandidáty na pozici Manažer kvality. . Náplň... zobrazit nabídku»
Zkušený project manager s aj/nj - Znojmo
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 14 dny
Pro našeho klienta, jednu z předních zahraničních společností v oboru strojírenství (specializace v oblasti kovovýroby, tváření a... zobrazit nabídku»
Stavební technik – stavbyvedoucí
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, stavebně obchodní společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Stavební technik – stavbyvedoucí pro vedení... zobrazit nabídku»
Technik údržby a technického skladu
Plzeň
před 14 dny
* Smlouvu na HPP v kmenovém stavu našeho klienta * Motivující finanční ohodnocení * Práci v jednosměnném provozu * Roční odměny až do... zobrazit nabídku»
Technik údržby - Elektromechanik
Plzeň / Nýřany
před 14 dny
Nadstandardní mzdové ohodnocení , dle domluvy a zkušeností Dotované stravování, příspěvek na dopravu 13. plat + další benefity Nástup... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobní linky - lokalita Teplice
Teplice
před 14 dny
- mzda 14800 Kč/měsíc + prémie 220 Kč - 5070 Kč/měsíc, motivační odměna 0 - 1500 Kč/měsíc, příplatky + provize za docházku -... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Ústecký
před 14 dny
- zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - fixní mzda a motivační bonusové hodnocení - zajímavý program zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Absolventi oboru elektrikář / elektrotechnik / elektromechanik – okres Chomu...
okres Chomutov, Most, Louny
před 14 dny
· Motivující mzdové ohodnocení · Šance i bez praxe! · Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu · Široký systém firemních... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Kutná Hora
před 14 dny
- Odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností - Práce na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito - Zázemí silné... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik/Programátor PLC
Turnov
před 14 dny
- 1 směnný provoz - příspěvek na stravování formou stravenek - moderní a čisté pracovní prostředí - možnost osobního rozvoje zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Jihomoravský
před 14 dny
Roční bonusy k odpovídajícímu platu Příspěvky na životní a penzijní připojištění Stravenky Příspěvky na dojíždění 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive
Liberecký
před 14 dny
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - možnost seberealizace a profesního růstu - široké možnosti... zobrazit nabídku»
Mistr výroby - Tachovsko
Plzeňský
před 14 dny
* zajímavé finanční ohodnocení * 13. plat * 5 týdnů dovolené * výborné vedení podniku * možnost dalšího osobnostního i profesního... zobrazit nabídku»
Zkušený projektový manažer | energetika
Praha 4
před 14 dny
Úspěšná zahraniční společnost v oblasti alternativní energie podnikající v Evropě hledá do svého týmu v Praze kandidáty na... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího laboratoře
Praha
před 14 dny
Baví Vás analytická chemie a navíc se chcete věnovat rozvoji lidí? Nehledáme žádného pokusného králíka, ani laboratorní myš :-) ale... zobrazit nabídku»
Projekt Manufacturing Leader (PML)
Pardubicko
před 14 dny
 - možnost kariérního a odborného růstu    - pozice přímo podřízena zahraničnímu vedení  - nabídka výrobní firmy v oboru... zobrazit nabídku»
Technical Talent - Paper Manufacturing (f/m)
Štětí
před 14 dny
For our client, company, which is an international packaging and paper group, we are looking for suitable candidates on the position Technical Talent... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec na Nisou
před 14 dny
Co bude náplní Vaší práce? * konstrukce strojních zařízení dle zadané koncepce – jednoúčelové stroje * tvorba 3D a 2D dokumentace... zobrazit nabídku»
Operátor CNC brusky
Brno venkov – oblast Modřic (dobrá dostupnost MHD)
před 14 dny
Hledáte práci v klidné a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Pro rozvíjející se mezinárodní společnost s rodinnou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace