Práce v oboru Technické profese (3248) - strana 59

Technické profese
Konstruktér
Nový Jičín
tento měsíc
zázemí prosperující mezinárodní společnosti práci v oddělení vývoje klimatizačních komponentů motivující mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Údržbář/ Elektrotechnik za více než 24.000 Kč/ měsíc
Žebrák
tento měsíc
– základní mzda 22.845 Kč – příplatky – týmový bonus 1.200 Kč – příplatek za znalost až 5.000 Kč – dotované stravování nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení výroby
Ústecký
tento měsíc
odpovídající školení příležitost profesního a karierního růstu férová firemní kultura zaměstnanecké benefity (dotované stravování,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka manažera výroby
Hořice
tento měsíc
Práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Ředitel výroby a logistiky
okr. Tábor
tento měsíc
Pozici v Top Managementu zavedené nadnárodní společnosti  Příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
Hořice
tento měsíc
– práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník
Česká Třebová
tento měsíc
Mzda 95 Kč/h - dotované stravování - až 22 % odměny - příplatek za odpolední směnu 4,60 Kč/h - dvousměnný provoz 6-14:30... zobrazit nabídku»
Mechanical design engineer
okres Pardubice
tento měsíc
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, aktuálně hledáme vhodného kandidáta/tku na následující pozici: MECHANICAL... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektro
Plzeňský kraj
tento měsíc
- Interní a externí zaškolení - Zázemí stabilní společnosti - Dopovídající finanční ohodnocení - Další zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Projekt Manufacturing Leader (PML)
Pardubicko
tento měsíc
 - možnost kariérního a odborného růstu    - pozice přímo podřízena zahraničnímu vedení  - nabídka výrobní firmy v oboru... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/čka strojů č.52
Tachov
tento měsíc
Nabízíme 122Kč/hod + 30Kč/hod. bonus Stravenky v hodnotě 70 Kč Možnost ubytování a svozu do CTP (Tachov 20 Kč/cesta, Mariánské ... zobrazit nabídku»
Údržbáž/ka č.25
CTP Nová Hospoda
tento měsíc
Nabízíme:práci na hlavní pracovní poměr 17.000-22.500Kč/měs.+příplatky a stravenky 70Kč/den Směnnost: 3 směnný provoz Zajišťujeme... zobrazit nabídku»
Samostatný pracovník přípravy výroby - elektroinženýr
Stříbro
tento měsíc
* odborné zaškolení * nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Projektant automatizace v oblasti automotive
Praha
tento měsíc
Nabízíme Vám: - práci v Praze - možnost vidět zakázku od začátku až do konce - roční prémie - 25 dní dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Mechanik – vhodné i pro absolventy!
okres Pardubice
tento měsíc
Pro dynamicky se rozvíjející výrobní společnost v okrese Pardubice hledáme vhodné kandidáty na pozici: Mechanik SMT – vhodné i pro... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
okres Pardubice
tento měsíc
Stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijme nového pracovníka na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okres Pardubice
tento měsíc
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR ... zobrazit nabídku»
Performance engineer
Vysoké Mýto
tento měsíc
- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu - Atraktivní... zobrazit nabídku»
Programátor PLC pro výrobu autodílů
Ústeckoorlicko
tento měsíc
- možnost osobního a profesního růstu - příspěvek na závodní stravování, na penzijní připojištění - příspěvek na sportovní... zobrazit nabídku»
Produkční konstruktér
Brno
tento měsíc
- zázemí silné a rychle rostoucí společnosti - motivující příjem - automobil i k soukromým účelům - služební telefon a notebook -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace