Práce v oboru Technické profese (3328) - strana 59

Technické profese
Absolventi oboru elektrikář / elektrotechnik / elektromechanik – okres Chomu...
okres Chomutov, Most, Louny
před 14 dny
· Motivující mzdové ohodnocení · Šance i bez praxe! · Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu · Široký systém firemních... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Kutná Hora
před 14 dny
- Odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností - Práce na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito - Zázemí silné... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik/Programátor PLC
Turnov
před 14 dny
- 1 směnný provoz - příspěvek na stravování formou stravenek - moderní a čisté pracovní prostředí - možnost osobního rozvoje zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Jihomoravský
před 14 dny
Roční bonusy k odpovídajícímu platu Příspěvky na životní a penzijní připojištění Stravenky Příspěvky na dojíždění 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive
Liberecký
před 14 dny
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - možnost seberealizace a profesního růstu - široké možnosti... zobrazit nabídku»
Mistr výroby - Tachovsko
Plzeňský
před 14 dny
* zajímavé finanční ohodnocení * 13. plat * 5 týdnů dovolené * výborné vedení podniku * možnost dalšího osobnostního i profesního... zobrazit nabídku»
Zkušený projektový manažer | energetika
Praha 4
před 14 dny
Úspěšná zahraniční společnost v oblasti alternativní energie podnikající v Evropě hledá do svého týmu v Praze kandidáty na... zobrazit nabídku»
Projekt Manufacturing Leader (PML)
Pardubicko
před 14 dny
 - možnost kariérního a odborného růstu    - pozice přímo podřízena zahraničnímu vedení  - nabídka výrobní firmy v oboru... zobrazit nabídku»
Technical Talent - Paper Manufacturing (f/m)
Štětí
před 14 dny
For our client, company, which is an international packaging and paper group, we are looking for suitable candidates on the position Technical Talent... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec na Nisou
před 14 dny
Co bude náplní Vaší práce? * konstrukce strojních zařízení dle zadané koncepce – jednoúčelové stroje * tvorba 3D a 2D dokumentace... zobrazit nabídku»
Operátor CNC brusky
Brno venkov – oblast Modřic (dobrá dostupnost MHD)
před 14 dny
Hledáte práci v klidné a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Pro rozvíjející se mezinárodní společnost s rodinnou... zobrazit nabídku»
Absolvent – servisní technik s AJ/NJ
Pardubický
před 14 dny
Vystudoval si vysokou školu s technickým zaměřením? Baví tě „servisování“ strojů a zajímají tě nejmodernější technologie? Chceš... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ
Pardubický
před 14 dny
Máte zkušenosti se servisními výjezdy k zákazníkům? Víte, jak oživit CNC obráběcí stroj? Mluvíte anglicky a nevadí Vám cestování po... zobrazit nabídku»
Praktik správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
před 14 dny
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - různorodou, zajímavou a perspektivní práci - atraktivní mzdové ohodnocení - práci na... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant junior / senior
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
C# Beer Developer
Plzeň
před 14 dny
- zajímavé projekty - neformální atmosféru - Espresso a čaj během dne - kancelář v centru města - sportovní vyžití v areálu budovy... zobrazit nabídku»
Java Beer Developer
Plzeň
před 14 dny
- práci na zajímavých projektech pro přední světové výrobce - neformální atmosféru vyváženou dodržováním termínů a pravidel... zobrazit nabídku»
PLC – programátor senior pro nápojový průmysl
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Servisní technik - junior
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou práci a možnost cestovat - flexibilní pracovní doba - profesní růst - 25 dnů dovolené - roční, čtvrtletní odměny,... zobrazit nabídku»
Projektant v telekomunikacích
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, dynamickou a efektivní společnost orientovanou na progresivní komunikační technologie zajišťující kompletní projektovou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace