Práce v oboru Technické profese (3220) - strana 61

Technické profese
Specialista skladování
Pardubice
minulý měsíc
Získáte: - zaměstnání ve známé společnosti, která má dobré jméno na trhu - platové ohodnocení odpovídající praxi - firemní benefity... zobrazit nabídku»
Obráběč CNC 26 – 34 000,- Kč
Jihomoravský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro špičkovou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici: OBRÁBĚČ CNC 26 – 34 000,- Kč Náplň... zobrazit nabídku»
Technolog OSB - trainee (-ahj-)
okr. Jihlava
minulý měsíc
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností - odborný profesní rozvoj - práci v profesionálním... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Plzeň
minulý měsíc
- Práce na jednu směnu – 7:30 – 16:00 - Zázemí zahraniční společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - 13. plat,... zobrazit nabídku»
Technický pracovník logistiky
Plzeň
minulý měsíc
- Osobní rozvoj a růst - Zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě - 5 týdnů dovolené - Placené jazykové a odborné... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Plzeň
minulý měsíc
- velmi zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - samostatnou, různorodou práci - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Zkušební technik
Středočeský
minulý měsíc
Job Description Naším klientem je globální diverzifikovaná průmyslová společnost působící na světových trzích v různých průmyslových... zobrazit nabídku»
Test Engineer
Středočeský
minulý měsíc
Job Description Náš klient je součástí americké nadnárodní společnosti a předním výrobcem chladicích a klimatizačních jednotek pro... zobrazit nabídku»
Svářeč
Plzeň
minulý měsíc
- nabízíme velmi dobré platové ohodnocení - zázemí silné mezinárodní společnosti - práce na HPP - mnoho dalších firemních benefitů zobrazit nabídku»
Pracovník ruční montáže
Jihomoravský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici pracovník montáže. Náplň práce: - sestavování... zobrazit nabídku»
Projektant - elektro (-mpp-)
okr. Přerov
minulý měsíc
- zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu -... zobrazit nabídku»
Technolog - příprava výroby
Plzeň
minulý měsíc
- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Zaškolení na danou pozici - 5 dní dovolené navíc, firemní stravování... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality se znalostí čtení výkresové dokumentace - písek - 1 sm...
Písek
minulý měsíc
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující výrobní společnosti - smlouvu na dobu neurčitou - dobré platové ohodnocení - práci v... zobrazit nabídku»
Procesní technik
Jihomoravský
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost v Brně hledáme kolegu na pozici procesní technik. Náplň práce: - technická... zobrazit nabídku»
Pracovník ruční montáže
Jihomoravský
minulý měsíc
Job Description Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici pracovník montáže. Náplň práce: - sestavování výfukových sestav... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - optimalizace výrobních procesů
Moravskoslezský kraj
minulý měsíc
zajímavá práce v mezinárodní firmě spojená s cestováním Týden dovolené navíc Pružná pracovní doba Roční prémie a další... zobrazit nabídku»
Měřící technik - 3D
Moravskoslezský kraj
minulý měsíc
nadstandartní platové ohodnocení a příspěvky (zdravotní péče, penzijní připojitění, vzdělávání...) dva týdny dovolené navíc... zobrazit nabídku»
Mistr/ Mistrová ve výrobě
Plzeňsko
minulý měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Možnost profesního růstu - Příspěvky na dopravu - Příspěvky na stravování ... zobrazit nabídku»
Projektový manažer stavby malých elektráren s NJ
Jihlava
minulý měsíc
Rozumíte elektru? Slyšeli jste někdy o kogeneraci? Že ano? Tak co takhle jít k nám a pomoci se stavbou moderních malých elektráren? Pojďte... zobrazit nabídku»
Servisní elektromechanik
Vysočina
minulý měsíc
Červený nebo modrý drát? Nebojte, bomby likvidovat nebudete, ale opravdu šikovný elektromechanik být musíte! Přesně takového hledáme do... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace