Práce v oboru Telekomunikace (372) - strana 6

Telekomunikace
Montér metalických kabelů - Východní Čechy - 4286
Opatovice nad Labem
před 6 dny
Pro našeho významného klienta působícího v telekomunikacích hledáme vhodného uchazeče na pozici: Montér metalických sdělovacích... zobrazit nabídku»
Džob v callcentru! Vhodné pro absolventy, praxe není třeba
Pardubice, Hradec králové
před 6 dny
zajímavou a různorodou práci nejlepší zaškolení v oboru příjemné pracovní prostředí soutěže o věcné ceny benefity - stravenky,... zobrazit nabídku»
Operátor
Ústí nad Labem
před 6 dny
- zkušební dobu 1 měsíc, poté smlouvu na dobu NEURČITOU - stravenky - nadstandardní nástupní fixní mzdu - propracovaný systém provizí... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr hardware rádio (RF) - i pro absolventy
Nové Město na Moravě
před 6 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? zajímavá a dlouhodobá práce v oblasti komunikačních technologií férový přístup a přátelské firemní... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznické linky-helpdesk
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, silnou prosperující mezinárodní společnost zabývající se stavbou a servisem čerpacích stanic, hledáme komunikativního... zobrazit nabídku»
Asistentka generálního ředitele
Praha
před týdnem
Nabízíme: - nadstandardní platové podmínky - moderní pracovní prostředí - 4 týdny dovolené - příspěvek na stravování - telefon,... zobrazit nabídku»
Konzultant příchozí zákaznické linky - zákazníkům partnerem
Ostrava, Opava, Karviná
před týdnem
Co od nás můžeš čekat? - práci na hlavní pracovní poměr pro nadnárodní společnost, která má své místo na trhu jisté - skvělou... zobrazit nabídku»
Konzultant odchozí zákaznické linky - úsek kampaní a retencí
Ostrava
před týdnem
Co pro Tebe máme: NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka -> neomezené provize z prodeje! ... zobrazit nabídku»
Customer service Administrator s AJ, Modletice - nástup březen
Praha
před týdnem
Nabízíme: HPP, smlouva prozatím na 3 roky (zástup za MD) Nástup možný ihned, ideálně v průbehu března Stanete se součástí týmu v... zobrazit nabídku»
Prodejce po telefonu - HPP, 22 000 Kč FIX!
Ústí nad Labem-centrum
před týdnem
CO U NÁS ZÍSKÁTE? - nadstandardní FIXNÍ mzdu (15.000 Kč - 22.000 Kč) a propracovaný systém provizí - stravenky v hodnotě 100Kč - 5... zobrazit nabídku»
Obchodní referent – zahraniční obchod (Benešovsko)
Benešov
před týdnem
Pro renomovanou výrobní společnost sídlící ve středních Čechách hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní referent. Náplní práce... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis pro službu ePoptávka.cz
Brno nebo Hodonín
před týdnem
Společnost AMAX, s.r.o. přijme nové kolegy a kolegyně na zákaznický servis do Brna a do Hodonína pro službu ePoptávka.cz. ePoptávka.cz je... zobrazit nabídku»
Prodejce po telefonu - zvýhodněné balíčky Digi TV
Praha Vysočany
před týdnem
CO U NÁS ZÍSKÁTE? - nadstandardní nástupní FIXNÍ mzdu a propracovaný systém provizí - 5 týdnů dovolené - zaměstnanecký tarif -... zobrazit nabídku»
Network Engineer
Praha/Ostrava
před týdnem
Opportunity to cooperate with one of the largest global Telco providers in the world Full time employment Multicultural, challenging and... zobrazit nabídku»
IT Business Analytik/-čka pro oblast mobilního vývoje Praha
Praha
před týdnem
pozici s vysokou mírou samostatnosti a zodpovědnosti perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti ... zobrazit nabídku»
Specialista vývoje systémů – integrace
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí v tuzemské i mezinárodní oblasti správy a provozu datové komunikační sítě a telekomunikace... zobrazit nabídku»
Technická podpora pro firemní zákazníky – i pro absolventy
Brno
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? různorodá práce v neformálním prostředí a mladém kolektivu důkladné zaškolení a zajímavá práce v... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr software (embedded) – architekt
Nové Město na Moravě
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? zajímavá práci v oblasti komunikačních technologií férový přístup a přátelské firemní prostředí,... zobrazit nabídku»
Prodejce po telefonu (Z48010)
Praha
před týdnem
Hledáte novou pracovní příležitost? Hledáme zaměstnance na pozici: Prodejce po telefonu / telefonní operátor Jedná se o pozici... zobrazit nabídku»
BOZP a PO [nástup i ihned]
Chomutovsko
před týdnem
- zázemí celosvětového výrobce - reprezentativní pozici - bonusy/prémie - dovolená navíc - firemní akce - mobilní telefon - notebook... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace