Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7798) - strana 110

Výroba, průmysl a energetika
Zámečník s ubytováním, náborový příspěvek 10 000,- Kč
Slaný, Uničov
před 14 dny
- zajišťujeme i hradíme ubytování - náborový příspěvek 10 000 Kč - možnost vyplácení záloh zobrazit nabídku»
Operátor slévárny Ostrava –až 25 000, volej 800 100 110
Ostrava
před 14 dny
Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá šikovné pracovníky! Chceš získat praxi nebo rozvíjet své schopnosti? Pošli... zobrazit nabídku»
Elektrikář do kmene – ranní směny (23.100 – 27.000,- Kč)
Kadaň
před 14 dny
- ranní směny nebo 2-směnný provoz - nástup ihned do kmenového stavu - práce na HPP na dobu neurčitou - základní mzda + bonusy... zobrazit nabídku»
Technik vstřikování plastů
Olomoucký kraj
před 14 dny
Co Vám nabízíme: stabilita a zázemí zahraniční společnosti profesionální růst osobností a týmový rozvoj standardní firemní... zobrazit nabídku»
Skladník do kmene – bez nočních směn (20.500 – 24.000,- Kč)
Kadaň
před 14 dny
- 2-směnný provoz (ranní a odpolední) - nástup ihned do kmenového stavu - práce na HPP - základní mzda + bonusy - navýšení mzdy po... zobrazit nabídku»
HSE Coordinator
Ostrov u Stříbra
před 14 dny
práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu firemní akce intenzivní... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektu
Plzeň
před 14 dny
zázemí stabilní mezinárodní společnosti dovolenou navíc možnost dalšího vzdělávání, jazykový kurz příspěvky na... zobrazit nabídku»
Operátor obrobny a slévárny – až 25 000 Kč
Ostrava
před 14 dny
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a zkušené kandidáty na... zobrazit nabídku»
Seřizovač v automotive
Mladá Boleslav
před 14 dny
Máte zkušenosti se seřizováním nebo údržbou linek a orientujete se v prostředí automotive? Vítáte práci v nepřetržitém provozu a chcete... zobrazit nabídku»
Seřizovač linek
Mladá Boleslav
před 14 dny
Jste vyučen v technickém oboru a máte zkušenosti z automotive? Vyznáte se v seřizování linek, jste manuálně zručná a bez problémů... zobrazit nabídku»
Pracovník do oddělení facility
Bor
před 14 dny
Máte zkušenosti s facility? Baví Vás mít přehled o provozu a správě budov? Umíte německy? Ozvěte se! Technik facility - má na starost... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality ve strojírenství
Louny
před 14 dny
Hledáte novou příležitost a máte potřebu se realizovat a ukázat co ve Vás je na pozici Inženýra kvality? Pak neváhejte a pošlete nám... zobrazit nabídku»
Operátor CNC
Louny
před 14 dny
Hledá se OPERÁTOR CNC strojů! Jste svědomitý, zapálený do práce a CNC stroje pro Vás nejsou novinkou? Pak jste to vy, koho... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Louny
před 14 dny
Máte manažerské schopnosti, vyznáte se ve strojírenství? Přidejte se k nám na pozici MISTRA VÝROBY!!! Náplní práce: - zpracování dat... zobrazit nabídku»
Mistr výroby na Chomutovsku
Chomutov
před 14 dny
Jste leader, empatický, dokážete motivovat lidi a máte proaktivní přístup? Hledáme člověka, který má již zkušenosti s vedením lidí,... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr na Chomutovsku
Chomutov
před 14 dny
Máte zkušenosti v automotive jako procesní nebo výrobní inženýr? Máte zkušenosti se zaváděním nové výroby, znáte pojem Lean a FMEA pak... zobrazit nabídku»
| Mistr výroby | automotive
Chomutov
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením a motivací lidí ve výrobním prostředí? Jste komunikativní ,asertivní a chcete se stát Mistrem výroby? Pak... zobrazit nabídku»
Technik - PLC programátor
Blatná
před 14 dny
Máte zkušenost s programováním jednoúčelových strojů? Jste schopný řešit technologické problémy výrobních zařízení? Pošlete svůj... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive
Třebíč
před 14 dny
Umíte kreslit ve 2D i 3D CAD software jako je Inventor či Catia či Solidworks apod.? Domluvíte se alespoň trochu anglicky a jsi ochotný na tom... zobrazit nabídku»
Referent interní kvality
Okříšky
před 14 dny
Máte zkušenosti s interní kvalitou v automotive? Normy ISO Vám nejsou cizí? A audity jsou pro Vás běžnou náplní práce? ….a navíc... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace