Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7366) - strana 110

Výroba, průmysl a energetika
Elektroúdržbář (Karviná)
Karviná
před 14 dny
Máte pracovní zkušenosti z výrobní společnosti jako elektroúdržbář výrobního zařízení a strojů? Orientujete se v problematice čidel,... zobrazit nabídku»
Operátor - obsluha CNC - Karviná
Karviná
před 14 dny
Umíte číst technickou dokumentaci a pracovat podle ní? Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů? Pak hledáme právě Vás! - obsluha CNC... zobrazit nabídku»
Operátor obrábění
Karviná
před 14 dny
Hledáme šikovného pracovníka do výroby na operátora obrábění-CNC: - finální výstupní kontrola - měření výrobků (šuplerou apod.) -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (ohýbačky / CNC) - Karviná
Karviná
před 14 dny
Umíte číst a pracovat podle technických výkresů? Máte zkušenosti z obsluhy CNC strojů? Pak hledáme právě Vás! - obsluha výrobních... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - práce podle technické dokumentace (Karviná)
Karviná
před 14 dny
Máte aspoň základní znalost čtení a práce podle technické dokumentace? Umíte měřit šuplerou a dalšími měřidly? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Plánovač - dispečer výroby
Kladno
před 14 dny
Pro stabilní českou společnost v oblasti přesného strojírenství aktuálně hledáme odborníka na pozici: PLÁNOVAČ - DISPEČER VÝROBY Co... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Kladno
před 14 dny
Pro stabilní českou společnost v oblasti přesného strojírenství aktuálně hledáme odborníka na pozici: KONTROLOR KVALITY Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Elektro údržbář
Kladno
před 14 dny
Pro stabilní českou společnost v oblasti přesného strojírenství aktuálně hledáme odborníka na pozici: ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ nastavení a... zobrazit nabídku»
Technolog
Kladno
před 14 dny
Pro stabilní českou společnost v oblasti přesného strojírenství aktuálně hledáme odborníka na pozici: TECHNOLOG - posuzování vhodnosti... zobrazit nabídku»
Logistik
Liberec
před 14 dny
Nabízíme: Zázemí stabilní rodinné společnosti Příjemné a klidné pracovní prostředí Možnost podílet se na zajímavých... zobrazit nabídku»
Programátor/Technolog CNC (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme kolegu na pozici CNC programátor a technolog vysekávacích strojů (laser) s možností růstu na Senior programátora s odpovídajícím... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Umíte si najít řešení? Máte potřebu, nebo chuť si zkusit větší firmu? Hledáme odborníka ve svém oboru. * Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Nákupčí do strojírenské firmy s AJ (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Nového kolegu do svého týmu na pozici "Nákupčí" - pro spolupráci s vedením výroby na průběhu zakázek, hledá perspektivní strojírenská... zobrazit nabídku»
Řidič/operátor skladu
Liberec
před 14 dny
- Pravidelná 8-hodinová pracovní doba bez víkendů - Práce ve stabilní společnosti - Stravenky a zaměstnanecké výhody - Dobrý kolektiv... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby (malo + středně sériová)
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Jsme výrobní společnost, jež si zakládá na kvalitě svých výrobků a zabývá se přesným strojírenstvím. Za pomoci té nejlepší techniky... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Olomoucký kraj
před 14 dny
Koho hledáme? Pro nadnárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, dodávající své výrobky zákazníkům do celého... zobrazit nabídku»
Safety technician coordinator
Liberecký kraj
před 14 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost... zobrazit nabídku»
Mechanik - elektronik
Mladá Boleslav
před 14 dny
- Zajímavé finanční ohodnocení - Zázemí stabilní společnosti - Propracovaný systém bonusů a prémií - Benefitní program Cafeterie -... zobrazit nabídku»
Technolog obrábění v letectví
Praha
před 14 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC a montážních linek
Liberec
před 14 dny
Nabízíme: nástupní hrubá mzda od 23 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru hrubá mzda po zaučení od 25 000 Kč podle... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace