Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7704) - strana 112

Výroba, průmysl a energetika
(Elektro)mechanik výrobních linek
Ústecký
před 14 dny
Pomůžeme Vám zorientovat se v jednotlivých nabídkách. zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - nabídka mimo automotive
Ústecko, Teplicko
před 14 dny
- Dobrou partu - hodně nových projektů a s tím spojenou častou interakci s cizinou a případné služební cesty - čistou výrobu, zajímavý... zobrazit nabídku»
Trainee v nadnárodní výrobní společnosti
Ústí nad Labem
před 14 dny
- skvělou příležitost nastartovat kairéru v zajímavé nadnárodní firmě - práci na nových zajímavých projektech mezinárodního... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky za 25 000 Kč/měsíc.
Rakovník
před 14 dny
- základní mzdu 21 500 Kč/měs. - příplatky za odpolední směnu 10 Kč/hod - příplatky za noční směnu 17 Kč/hod - příplatky za práci o... zobrazit nabídku»
Plánovač/-ka výroby - junior/-ka
Ústí nad Labem
před 14 dny
- zázemí stabilní výrobní společnosti - dobrou dopravní dostupnost z centra Ústí nad Labem - jazykové vzdělávání - týden dovolení... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Kolín
před 14 dny
Plat: 16 000,- Denní bonusy na základě plnění norem. Výkonostní bonusy. Možnost převodu do kmenového stavu.  zobrazit nabídku»
Dělník gumárenské výroby až 100 Kč/hod
Čeperka
před 14 dny
Mzda až 100 Kč/hod + prémie po zaučení ve výši až 20 % Další výhody: - 13. plat, - příspěvek na stravování,     Nástup možný... zobrazit nabídku»
Technolog pro kusovou a prototypovou výrobu
Ústí nad Labem
před 14 dny
Především hodně zajímavou náplň práce, pak také dobrou dostupnost z centra Ústí nad Labem i veřejnou dopravou a několik zajímavých... zobrazit nabídku»
Operations Manager
Nýřany
před 14 dny
- Výborné finanční ohodnocení - Automobil i pro soukromé využití - Manažerské bonusy 2x ročně - Obědy zdarma - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Procesní technik,
Šumperk
před 14 dny
Jsi šikovným absolventem technického oboru? Ovládáš dobře angličtinu nebo němčinu? Pak je tu šance pro tebe! pozice PROCESNÍ... zobrazit nabídku»
Dělníky do Olomouce stále bereme 113,-Kč/h
Olomouc
před 14 dny
SOLIDNÍ PRÁCE DO VÝROBY V OLOMOUCI OPERÁTOR VÝROBY - práce pouze ve směnném režimu (2 či 3 smeny) - základní obsluha navíjecích... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce 2 směny i brigáda MA léto
Olomouc
před 14 dny
HLEDÁME PRACANTY SE ŠROUBOVÁKEM NA MONTÁŽE DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ HLUBOČKY- ŽENY I MUŽI, 100Kč/hodinu PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDENÍ Do... zobrazit nabídku»
Operátor strojírenský 23 000 Kč
Olomouc
před 14 dny
VÝROBNÍ OPERÁTOR DRÁTĚNÉHO PROGRAMU - JISTÁ PRÁCE či brigáda na léto! Pro továrnu vyrábějící drátěný program hledáme zručné... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Hrádek nad Nisou
před 14 dny
Hledáme schopného mistra, který umí vzít za práci, umí to s lidmi a ví, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků! Přihlaste se a... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - Dutch
Vsetínsko
před 14 dny
Do you speak excellent Dutch? Do you also understand English? If so, we have interesting opportunity for you! For our client - successful... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v Lounech s dopravou
Louny
před 14 dny
Chcete pracovat? Hledáme větší množství operátorů do výrobní společnosti AISAN industry Czech s.r.o. v LOUNECH. * 3 směnný provoz, *... zobrazit nabídku»
Mistr výroby, Táborsko
Veselí nad Lužnicí
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením výroby a můžete nabídnout znalosti v oblasti stavebnictví? Pak jste právě tím kandidátem, kterého hledáme. Na... zobrazit nabídku»
Brigáda -dělník v automobilce Jihlava
Jihlava
před 14 dny
Rádi byste si v létě vydělali nějakou tu korunu? Ty nejlukrativnější brigády bývají rychle obsazené. Neváhejte tedy moc... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby | 2 směny | 95Kč/hod | HK |
Hradec Králové
před 14 dny
GRAFTON OBSAZUJE PRACOVNÍ POZICI PRO SPOLEČNOST CONTRACT MEDICAL INTERNATIONAL v Hradci Králové OPERÁTOR/KA VÝROBY - kompletování drobných... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - Slatina 1 směna až 19500 Kč/měs.
Brno - Slatina
před 14 dny
Máte praxi s montáží, a číst pracovní instrukce? Nabízíme pracovní příležitosti pro šikovné operátory s místem výkonu práce Brno -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace