Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8026) - strana 112

Výroba, průmysl a energetika
Získej 10000 Kč jako nástupní bonus a mzdu 25000 Kč v drásově u Brna
Drásov
před 14 dny
Za svoji dobře odvedenou práci Vás čeká: odměna 21 - 25000 záleží na zkušenostech, přístupu k práci, výkonu... 10000 Kč jako nástupní... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (Krupka)
Krupka
před 14 dny
  - Finanční ohodnocení dle zkušeností v oboru - 13. plat (vyplácen před letní dovolenou a před Vánoci) - Týden dovolené navíc pro... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v Chomutově
Chomutov
před 14 dny
- mzda: 15.000,- Kč (základ) + 1.500,- Kč (prémie) - prémie za specializované pracoviště, přesčasový bonus a mimořádné odměny - plně... zobrazit nabídku»
Práce pro muže na dvě směny
Hněvotín
před 14 dny
- týdenní zálohy, ať nemusíte na výplatu čekat celý dlouhý měsíc - nástup ihned - výdělek až 20000 Kč/měsíc zobrazit nabídku»
Assembly quality manager
Brno
před 14 dny
* Řešení zákaznických reklamací v oblasti montáže * Účast v procese neustálého zlepšování v oblasti montáže * Organizace interních... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - nepřetržitý provoz
Liberec
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním 3 a 5 - osých CNC obráběcích center (v CAM programech)? Hledáte práci MIMO automotive? Máte praxi na... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - cheb
Cheb
před 14 dny
Vaší náplní práce bude: - denní řízení projektu a jeho úspěšné ukončení - plánování činností v průběhu projektu - dodržování... zobrazit nabídku»
Supplier Quality Engineer (SQE)
Kladruby
před 14 dny
Jste kovaný v oblasti kvality a komunikace s dodavateli je pro vás denním chlebem? Dokážete si poradit s reklamacemi a vyjednávání je Vaše... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Kladruby
před 14 dny
* Vedení oddělení kvality (6 podřízených) * Zodpovědnost za tvorbu systémů jakosti, zavádění nových postupů kvality * Komunikace s... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Krupka
před 14 dny
Zkušeností z automotivu máte na rozdávání? Vedoucí údržby je Vaše druhé jméno? Zvládáte denní komunikaci v AJ/ NJ? Pak jste náš... zobrazit nabídku»
Technolog, nadstandartní benefity
Písek
před 14 dny
Chcete pracovat ve velké nadnárodní společnosti, ve které vládne rodinná atmosféra? Pokud máte alespoň tří roky praxe na pozici... zobrazit nabídku»
Lean manažer s angličtinou a předchozí praxí
Písek
před 14 dny
Jste komunikativní a máte přirozenou autoritu? Dokážete identifikovat slabá místa v logistice, či managementu výroby? Rádi cestujete a... zobrazit nabídku»
Programátor, vhodné pro absolventy
Písek
před 14 dny
Pokud Vás zajímají moderní technologie, a právě hledáte uplatnění v dynamickém automotive průmyslu je tady nabídka určená přímo... zobrazit nabídku»
Obsluha galvanické Linky
Jihlava
před 14 dny
- jak už napovídá název pozice, náplní práce je obsluha galvanické linky - příjmání a předávání zakázek - kontrola jakosti zboží v... zobrazit nabídku»
Zámečník
Jihlava
před 14 dny
Odjehlování otřepů a dořezávání závitů. Zalešťování hran popř. vrtání. Občas i kontrola pod mikroskopem. Práce převážně v... zobrazit nabídku»
Seřizovač, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
před 14 dny
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a hledáte práci v Hradci Králové? Nebo jste čerstvým absolventem v oboru elektro a chcete získat... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobní linky - nástupní odměna 5000 Kč
Hradec Králové
před 14 dny
Sháníte poctivou práci za poctivé peníze? Pojďte tam, kde Vás odmění! NYNÍ I S NÁSTUPNÍ ODMĚNOU 5000 Kč!!! Hradecká výrobní... zobrazit nabídku»
Skladník, Hradec Králové - až 22 500 Kč/měs.
Hradec Králové
před 14 dny
Hledáte stabilní práci v Hradci Králové a máte ŘP sk. B? Pak máme nabídku přímo pro Vás! Pro výrobní společnost hledáme zručné... zobrazit nabídku»
Pracovnice výstupní kontroly - až 20 000 Kč/měs.
Pardubice
před 14 dny
Porozhlížíte se po práci ve výrobě a hledáte dlouhodobé uplatnění v Pardubicích? Nebaví Vás stát u pásu? Tak pojďte pracovat do... zobrazit nabídku»
Technik údržby | automotive | Kladensko
Kladno
před 14 dny
Mezinárodní společnost, subdodavatel do automobilového průmyslu, mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace