Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6878) - strana 112

Výroba, průmysl a energetika
Hledá se inženýr zákaznické kvality
Praha - východ
před 14 dny
Máte dlouholeté zkušenosti z oblasti zákaznické kvality a termíny jako 8D nebo PPAP Vám nejsou cizí? Máte zájem nebo již zkušenost z... zobrazit nabídku»
BOZP specialista | Praha východ
Praha - východ
před 14 dny
Pro našeho klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici: BOZP specialista. Hlavní náplní práce bude: -tvorba a aktualizace... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 14 dny
Významná mezinárodní společnost v Mladé Boleslavi hledá nového kolegu na pozici VEDOUCÍ VÝROBY. Máte zkušenosti s výrobou, s vedením... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager /Chemical Engineering
Praha
před 14 dny
Do you have a business drive? Are you a good negotiator? Looking for a challenging working opportunity? DO NOT HESITATE AND SEND US YOUR CV... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr - jednoúčelové stroje
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti v servisu výrobních linek, nebo jednoúčelových strojů? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti? Na této pozici... zobrazit nabídku»
Manažer výroby | automotive
Příbram
před 14 dny
Náš významný klient působící v oblasti výroby strojní techniky hledá pro svůj expandující závod VÝROBNÍHO MANAŽERA. Máte... zobrazit nabídku»
Trenér pro školící středisko
Příbram
před 14 dny
Už Vás nebaví pracovat u počítače v zavřené kanceláři, jste časově flexibilní a chcete být v denním kontaktu s lidmi a ještě je něco... zobrazit nabídku»
Manažer plánování, až 70 000 Kč/měs.
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s prací v oddělení plánování a umíte motivovat tým zaměstnanců? Nevadí Vám práce pod stresem a jste schopen/a rychle... zobrazit nabídku»
Senior konstruktér | Kolínsko
Středočeský
před 14 dny
Pro zahraniční společnost, předního výrobce chladící a klimatizační techniky, hledáme uchazeče na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR Náplň... zobrazit nabídku»
Technolog výroby | Kolínsko
Kolín
před 14 dny
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu! Americká společnosti, zabývající se výrobou chladírenské techniky, hledá do svého týmu... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby | lokalita Kolín
Kolín
před 14 dny
Zahraniční společnost, přední výrobce chladící a klimatizační techniky, hledá posilu do svého týmu na pozici PLÁNOVAČ. Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Quality engineer | Kolínsko
Kolín
před 14 dny
Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Chtěl/a byste působit v silné nadnárodní společnosti? Významná mezinárodní strojírenská... zobrazit nabídku»
Vedoucí technické přípravy výroby
Středočeský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Hledáme člověka, který by se svým vedením ujal cca 25 členného týmu technologů, zodpovídal za změnová... zobrazit nabídku»
Specialista lidských zdojů
Pardubický kraj
před 14 dny
zajímavá práce v perpektivní nadnárodní společnosti příležitost odborného růstu odpovídající finanční ohodnocení motivující... zobrazit nabídku»
CNC operátor - soustružník
Brno
před 14 dny
NABÍZÍME VÁM mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem zázemí stabilní a zavedené společnosti dlouhodobou spolupráci na... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před 14 dny
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Brno
před 14 dny
Co byste ještě měli vědět? Budete pracovat v menším týmu zaměstnanců a spolupracovat s kolegy z oddělení výroby, kvality a údržby.... zobrazit nabídku»
Tesař – Truhlář
Brno
před 14 dny
Co byste ještě měli vědět? Práce je ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku (ranní a odpolední směna, střídá se po týdnu).... zobrazit nabídku»
Operátor – manuální montáž výrobků
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá a stabilní práce v mezinárodní společnosti jistota, pravidelný výdělek a velmi... zobrazit nabídku»
OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace