Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7608) - strana 112

Výroba, průmysl a energetika
Vedoucí výroby
Otrokovice
minulý měsíc
Stabilní společnost působící v gumárenském průmyslu (gumové tvarovky a prvky na bázi spojení guma-kov) sídlící v Otrokovicích, hledá... zobrazit nabídku»
Skladník 135Kč/hod (Val Mez)
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Máte platné oprávnění na VZV a... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - Zlín
Zlín
minulý měsíc
Nabízíme pracovní pozici CNC operátor do ZLÍNA. Vhodné pro kandidáty, kteří mají zkušenosti z výrobního prostředí. Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Výroba filtrů Veliková (140Kč/HOD)
Zlín
minulý měsíc
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti na VELIKOVÉ nebo ZLÍNĚ. Jedná se o nenáročnou výrobu gumových membrán a filtrů.... zobrazit nabídku»
Strojník VM (150Kč/hod)
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Máte zkušenosti s prací ve výrobní firmě a směnným provozem? Chcete být za svoji práci... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr kvality - automotive
Kroměříž
minulý měsíc
Máte zkušenost s projektovým řízením a vedení APQP a PPAP procesů? Automotive Vám není cizí? Exkluzivně nabízíme pozici: PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Technical backoffice engineer - German
Vsetín
minulý měsíc
For successful international company - we are looking for TECHNICAL BACKOFFICE ENGINEER. Main tasks : - communication with customers - solving... zobrazit nabídku»
Customer service specialist- French + Czech
Vsetín
minulý měsíc
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Bojkovice
minulý měsíc
Hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC. Náplň práce: - spolupráce při hledání HW a SW řešení - odpovědnost za správu PLC... zobrazit nabídku»
Disponent zákaznického servisu
Kladruby
minulý měsíc
* denní komunikace se zákazníky, v případě problémů hledání vhodného řešení * správné a efektivní vyřizování objednávek od... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Stříbro
minulý měsíc
* vedení týmy operátorů * zodpovědnost za plnění plánu výroby v požadované kvalitě * dohled nad dodržováním definovaných standardů a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Tachov
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oddělení kvality ve výrobní společnsoti ? Nebojíte se nových výzev, chcete se stále učit a rozvíjet své schopnosti?... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Cheb
minulý měsíc
Jeden z předních výrobců v automotive odvětví hledá vedoucího pro řízení výroby! Máte zájem stát se součástí rozvíjející se... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Tachov
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti plánování z výrobní společnosti? Jste motivovaný se prosadit, jste technicky zdatný a komunikativní člověk?... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Bor
minulý měsíc
Máte zkušenosti z výrobních společnosti z oddělení plánování? My zrovna někoho takového hledáme. Pošlete nám svůj životopis! Vaším... zobrazit nabídku»
Supervizor
Ostrov
minulý měsíc
TOP ZAMĚSNTAVATEL HLEDÁ TOP SUPERVIZORA! Příjmené pracovní prostředí a fajn pracovní tým nabízí společnost pro zájemce o pozici... zobrazit nabídku»
Junior programátor
Žatec
minulý měsíc
Zkušeností v programování PLC nemáš mnoho, ale za to chuť pracovat? Chceš se to naučit pořádně a získat zkušenosti z velké... zobrazit nabídku»
Junior technik nových projektů montážních linek
Žatec
minulý měsíc
Raketový start po škole pro ABSOLVENTY! Hledáme na juniorního uchazeče, který dostane příležitost jedné z automotive společnosti! Bude mít... zobrazit nabídku»
Technik nových projektů montážních linek
Žatec
minulý měsíc
Pozice TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ je příležitost pro zodpovědné a technicky vzdělané kandidáty/- ky s platnou vyhláškou 50§6! Nejste to... zobrazit nabídku»
Technik údržby forem
Žatec
minulý měsíc
Orientujete se ve strojích, poradíte si s nějakou závadou a dokážete opravit ledacos? Pak jste náš člověk na pozici TECHNIK ÚDRŽBY... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace