Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7562) - strana 116

Výroba, průmysl a energetika
Projektant VN/VVN
Jihomoravský
před 14 dny
Jste projektant silnoproudař a chce se naučit něco nového? Zajímá Vás problematika vodních elektráren a jste typ člověka, který chce... zobrazit nabídku»
Šéfmontér - turbíny / elektrárenské strojovny (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Hledáme zkušeného montéra pro točivé stroje (turbíny, elektrárenské strojovny). Máte již v této oblasti zkušenosti? Umíte vést lidi a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby–valmez–svoz nový jičín zdarma,20 000 Kč,stravenk
Nový Jičín
před 14 dny
Máte zkušenost z výroby nebo chcete získat praxi? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro Vás! FYZICKY... zobrazit nabídku»
Projektant - Elektrotechnik
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je součástí jedné z předních firem v oblasti projektování technologických zařízení pro energetiku... zobrazit nabídku»
Péče o zákazníky / Vedoucí kvality
Turnov
před 14 dny
zajímavé finanční ohodnocení pružnou pracovní dobu různé benefity a prémie příspěvek na stravování 25 dní... zobrazit nabídku»
Manažer výroby - Praha/střední Čechy (#8382605) (Střední Čechy, CZ)
Praha, Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti výroby kompozitních materiálů, vhodné... zobrazit nabídku»
Vedoucí zkoušek - automobilový průmysl #6851208 (Praha 4, CZ)
Praha, Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Hronov
před 14 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Vedoucí výroby. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Servisní technik
dle kraje
před 14 dny
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? Perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti Pracovní... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů/launch project leader
Brno
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti notebook mobilní telefon pružnou pracovní dobu ... zobrazit nabídku»
Směnový mistr (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Zajetá česká firma s více jak 20ti letou tradicí zaměřená na výrobu pro automobilový průmysl hledá do svých řad kolegu na pozici... zobrazit nabídku»
Manažer výroby (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Začalo to v patnácti - vzdělání technického směru, praxe ve výrobní firmě a nabrání mnoha zkušeností, A CO TEĎ DÁL? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
Dělník ve strojírenství (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme šikovné a statné muže, kteří jsou ochotni pracovat na 3 směny a hledají dlouhodobou práci. Nabízíme smlouvu přímo u firmy,... zobrazit nabídku»
Junior konstruktér v Solidworks (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Studujete strojařinu nebo máte těstě po škole a hledáte práci? Máte zkušenost s kreslením, ideálně v Solidworks? Hledáte práci na HPP? ... zobrazit nabídku»
TPV - support pro výrobu a obchod (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme šikovného strojaře, který ma na starost monitorování zakázek v průběhu společnosti. Komunikaci jak se zákazníkem, tak i s... zobrazit nabídku»
Senior programátor CNC frézek (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do české rodinné společnosti hledáme šikovné strojaře na pozici CNC programátora, kteří se nebojí řešení složitých úkolů. Máte... zobrazit nabídku»
Zámečník (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do strojírenské výroby u Oslavan u Brna hledáme zámečníka, který by prováděl běžné opravy strojního zařízení, vč. pneumatiky a... zobrazit nabídku»
Technolog frézování (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Do české rodinné společnosti hledáme šikovné strojaře na pozici technologa, kteří se nebojí řešení složitých úkolů. Máte zkušenost... zobrazit nabídku»
Operátor - obsluha stroje -vhodné pro absolventy - G R
Plzeň
před 14 dny
* práci v kmenovém stavu klienta * práci v přátelském kolektivu * vzdělávací a jazykové kurzy zdarma * dotované stravování * roční... zobrazit nabídku»
Operátor, od 110 Kč/hod. Nástupní bonus 1000Kč
Plzeň/Štěnovice
před 14 dny
* smlouvu na HPP * mzda 90,-Kč/hod * bonus 10 - 30,-Kč/hod * dovolená 20 dnů * svoz z centra Plzně zdarma * příplatky dle ZP * noční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace