Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7364) - strana 12

Výroba, průmysl a energetika
Svářeč - sestavování rámů dveří - dvousměnný provoz
Valašské Meziříčí
včera
- na základě technického výkresu sestavit hliníkový rám (chladící zařízení v supermarketech apod.) - profily budete mít připravené ,... zobrazit nabídku»
CNC operátor/ operátorka
Uherský Brod
včera
Do menší výrobní firmy na Uherskobrodsku hledáme pracovníky na pozici CNC OPERÁTOR/OPRÁTORKA VÝROBY. Nebaví Tě pracovat ve firmě, kde je... zobrazit nabídku»
Operátor
Valašské Meziříčí
včera
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí a chcete být za svoji práci náležitě odměněni? Jste spolehlivý/á? Máte chuť pracovat a... zobrazit nabídku»
Výroba filtrů - Zlín/Veliková
ZLÍN
včera
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti na VELIKOVÉ nebo ZLÍNĚ. Jedná se o nenáročnou výrobu gumových membrán a filtrů. Práce... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník kabin - 1 směna
Uherské Hradiště
včera
Do čisté výrobní společnosti v Uherském Hradišti, která se zabývá výrobou leteckých kabin, hledáme nové pracovníky do 1 směnného... zobrazit nabídku»
Skladník/manipulant s VZV
ZLÍN
včera
Náplň práce: - příjem, výdej a umisťování zboží - dovoz a odvoz obalů, materiálů, polotovarů a hotových výrobků mezi jednotlivými... zobrazit nabídku»
Operátorka jehlení
ZÍLN
včera
Hledáme kandidátky pro manuální práci ve Zlíně: Náplň práce: * ořez lisovaných plastových dílů (práce v sedě i ve stoje) *... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Plzeň - město
včera
* iniciace a koordinace projektů * kontaktní osoba pro celosvěrové zákazníky * komunikace s obchodníky * plánování vývoje produktů... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
okres Děčín
včera
Víte co znamená CNC? Umíte ho obsluhovat a programovat? Pokud ano, přihlaste se nám! :-) Co bude náplní práce? - programování... zobrazit nabídku»
Směnový mistr
okres Louny
včera
Jste vůdčí typ? Dokážete naplánovat práci i lidi? :-) Hlavní náplní práce směnového mistra bude: - odpovědnost za plynulý chod... zobrazit nabídku»
Technik údržby
okres Louny
včera
Hledá se manuálně zručný člověk na pozici Technika údržby. Budete odpovídat za chod veškerého technického vybavení společnosti. Dále... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení výroby
okres Litoměřice
včera
Přidejte se do našeho rozjetého týmu a staňte se Vedoucím oddělení výroby! Pokud máte zkušenost z výrobní společnosti a hledáte... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník, děčín
Děčín
včera
Chceš získat nebo zúročit zkušenost s obsluhou strojů, jeřábem nebo VZV? Nevadí ti 12ky? Přijď k nám rozšířit řady jako... zobrazit nabídku»
Skladník s obsluhou VZV
Teplice
včera
Jste zkušeným SKLADNÍKEM a i nadále chcete pracovat na této pozici? Preferujete menší výrobní společnost? Pak vás rádi přivítáme v... zobrazit nabídku»
Technik BOZP a PO
Ústí nad Labem
včera
Pro zahraniční výrobní společnost v Ústí nad Labem obsazujeme pozici technik BOZP a PO ! Náplň práce: - provádění prověrek a kontroly... zobrazit nabídku»
Brigáda - montážní dělník ve výrobě Jihlava
Jihlava
včera
Konec druhého pololetí, stejně tak letního semestru se valem blíží, a naopak jste blíže možnosti vydělat si v létě nějakou tu korunu. Ty... zobrazit nabídku»
Jarní brigáda nástup 6.4.2017 - 95 až 100 Kč /hod
Brno - Slatina
včera
Potřebujete si přivydělat na nový semestr a nevíte kde? Právě pro Vás máme brigádu!!! Co Vás čeká? - Montáž, balení reklamních... zobrazit nabídku»
Operátor/ka montáže - jednosměnka (3 týdny v dubnu)
Brno
včera
Máte zájem si v dubnu přividělat? Chcete pracovat jenom na ranní směny a vyhovuje Vám lokalita Slatina v Brně (13 minut autobusem od centra)?... zobrazit nabídku»
Technický vedoucí odstřelu
530 02 Pardubice
včera
Nástupní mzda dle zkušeností a praxe od 20 000 Kč do 40 000 Kč, plus čtvrtletní a roční odměny, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»
Soustružník
530 02 Pardubice
včera
Nabízíme nástupní mzdu od 20 000 Kč, čtvrtletní bonusy, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, atd. zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace