Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7480) - strana 12

Výroba, průmysl a energetika
Výrobní operátor - mzda až 20 000,-
Chomutov
včera
My Vám za to nabízíme: - mzdu 17000,- + 3000,- bonusy + automatické navýšení po zkušební době - po roce spolupráce automatické... zobrazit nabídku»
Technolog - Znojemsko
Znojmo
včera
* Technická příprava výroby * Zpracování technických výkresů * Komplementace a nárokování materiálových požadavků * Spolupráce při... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby 40 000 - 45 000 - Znojemsko
Znojmo
včera
Pro našeho klienta, zahraniční strojírenskou společnost, hledáme kandidáta/ku na pozici Plánovač výroby Náplní práce bude : *... zobrazit nabídku»
Mistr výroby 40 000 - 45 000 - Znojemsko
Znojmo
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost v oblasti strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr výroby s... zobrazit nabídku»
Technik výrobních linek
Jihomoravský
včera
Budete zodpovídat za provoz, údržbu a seřizování částí výrobních linek. zobrazit nabídku»
BOZP a PO specialista
Znojmo
včera
* Vaší náplní práce bude starost o bezpečnost a požární ochranu výrobní společnosti. * Firma má okolo 200 zaměstnanců ve výrobě,... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Moravský Krumlov
včera
Středně velký strojírenský podnik s vlastním vývojem hledá nového šéfa kvality. Kvality manažer bude mít na starost kompletní... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu kvality a BOZP
Mikulov
včera
Na pozici Vedoucího týmu kvality a BOZP budete: * vést oddělení kvality - budete stanovovat a dohlížet nad dodržováním a plněním KPI´s... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář, slaný, až 28 000 Kč/měs.
Slaný
včera
Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a... zobrazit nabídku»
Svářeč MIG, 30 000 Kč/měs.
Slaný
včera
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ MIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, 40 000 Kč/měs.
Kladno
včera
Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové... zobrazit nabídku»
Mechanik údržbář Olomouc až 25000 Kč/měs.
Olomouc
včera
RÁD SE VRTÁŠ V MAŠINÁCH A STROJÍCH? MŮŽEŠ U NÁS! HLEDÁME MECHANIKY OPRAVÁŘE DO VÝROBNÍ FIRMY V OLOMOUCI -I S MALOU PRAXÍ Nabízíme... zobrazit nabídku»
Montážní dělník - čistá lehká práce
Šternberk
včera
CHCETE ČISTOU MANUÁLNÍ PRÁCI? Pokud ano, čtěte dálei! Náplň práce: - ruční montáž drobnějších kovových dílců - práce není... zobrazit nabídku»
Procesní technik,
Šumperk
včera
Jsi šikovným absolventem technického oboru? Ovládáš dobře angličtinu nebo němčinu? Pak je tu šance pro tebe! pozice PROCESNÍ... zobrazit nabídku»
Trainee program pro absolventy
Šumperk
včera
evidence neshod ve výrobním procesu analýza příčin vznikllých neshod návrhování opatření a sledování jejich realizace zpracování... zobrazit nabídku»
Brigáda prostějov na léto
Prostějov
včera
HOLKY, KLUCI- MÁME PRO VÁS JISTOU JEDNODUCHOU PRÁCI! Nabízíme čistou a jednoduchou práci do výroby operátor výroby všem, kterým nevadí... zobrazit nabídku»
Skladník prostějov 22 000 Kč
Prostějov
včera
SKLADNÍCI - NEVÁHEJTE! MÁME PRO VÁS SOLIDNÍ PRÁCI. Pro výrobu plastů v Prostějově hledáme SKLADOVÉ OPERÁTORY a SKLADNÍKY... zobrazit nabídku»
Manažer kvality s AJ - potravinářství
Šternberk
včera
Jste zkušený manažer kvality v potravinářství a domluvíte se hravě anglicky? Pokud ANO, pokračujte dále. Náplň práce: - řízení... zobrazit nabídku»
Zámečník - zábřeh 25000 Kč
Zábřeh
včera
Pro rozrůstající se českou firmou s tradicí, která se zabývá dodávkou interiérů hledáme zkušené pracovníky na pozici... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisy hranice - příspěvek na dopravu
Přerov
včera
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO? NABÍZÍME VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! Pro výrobu v Hranicích s 40letou tradicí, která vyrábí... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace