Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7064) - strana 125

Výroba, průmysl a energetika
Technik kvality s NJ (-kmv-)
Okr. Vyškov
před 14 dny
zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele kvalitní platové ohodnocení, 13. plat 22 dnů dovolené závodní stravování ... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC horizontky
Vsetín
před 14 dny
Náplň práce: obsluha CNC horizontky nastavování programů v systému Heidenhain čtení výkresů, práce dle konstrukčního výkresu a... zobrazit nabídku»
Práce ve výrobě - praxe není nutná !
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
Finanční ohodnocení FIX 15.000 + BONUSY (automatické navýšení do zkušební době) Závodní stravování - nízká cena obědů, možnost... zobrazit nabídku»
Stavbyvedoucí s praxí
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením staveb v oblasti TZB? Baví Vás koordinovat a řídit tým? Hledáte stabilní zaměstnání na Benešovsku?... zobrazit nabídku»
Industrial Engineer
Rakovník
před 14 dny
- Zázemí nadnárodní společnosti - Stabilní zaměstnání – smlouva na dobu neurčitou - Příspěvek na dojíždění - 6 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Konstruktér 3D - Brno
Brno - město
tento měsíc
* Navrhování mechanických systémů a komponentů * Odpovědnost za přípravu výrobní dokumentace pro výrobu * Spolupráce na optimalizaci... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby Olomouc jen 2 směny
Olomouc
tento měsíc
Do továrny PŘÍMO V OLOMOUCI hledáme pracovité lidi: OPERÁTOR VÝROBY - práce pouze ve 2 směnném režimu - jednoduchá obsluha navíjecích... zobrazit nabídku»
Montážník/ce s příspěvkem na dojíždění 2 směny
Olomouc
tento měsíc
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ŽENY I MUŽI PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDENÍ Do výroby varné techniky 11 km od Olomouce hledáme lidi. Smlouva na dobu... zobrazit nabídku»
Skladník VZV prostějov 20 000 Kč
Prostějov
tento měsíc
Pro výrobu plastů v Prostějově hledáme SKLADOVÉ OPERÁTORY a SKLADNÍKY VZV. Náplní Vaší práce bude: - převážení plastových dílců v... zobrazit nabídku»
Procesní technolog - Junior
Mírová pod Kozákovem
tento měsíc
Chcete získat praxi v automobilovém průmyslu? Baví Vás hledat nová řešení ve výrobě? Domluvíte se anglicky nebo německy? Obsazujeme... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Liberec
tento měsíc
Máte ambice stát se inženýrem kvality a třeba i managerem? Na tomto místě se Vám nabízí skvělá příležitost, jak toho dosáhnout!... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Zlín
tento měsíc
Máte zkušenosti z pozice senior kvality inženýr nebo manažer kvality? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se dále rozvíjet a uplatnit... zobrazit nabídku»
Lisař Zlín
Zlín
tento měsíc
Nabíráme pracovníky do Zlínské firmy v PŘÍLUKU na pozici LISAŘ. - práce u lisu (vytlačování dílců, vakuové tvarování a reaktivní... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Bílina
tento měsíc
KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE SPOLEČNOSTI! Máte chuť zapojit se do týmu kvalitních pracovníků? Nebojíte se podílet na plnění zajímavých... zobrazit nabídku»
Technický asistent
Bílina
tento měsíc
PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY! Aktuálně hledáme absolventa střední či vysoké školy s technickým zaměřením na pozici technického asistenta... zobrazit nabídku»
Vedoucí plánovačů výroby
Louny
tento měsíc
Jste ve výrobě jako doma a máte zkušenosti s plánováním výroby? Hledáme do automotive společnosti Vedoucího plánovačů výroby! Vaší... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu ve výrobě
Triangle
tento měsíc
Máte technické vzdělání a praxi s vedením lidí. Jste ochoten(a) pracovat ve 3-směnném provozu. Pak hledáme právě Vás na pozici Vedoucí... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Žatec
tento měsíc
Máte zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive a komunikace se zákazníky pro Vás není problém? Ovládáte systémy řízení kvality ISO TS... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
TRIANGLE
tento měsíc
Strojařina pro Vás byla vždy jasná volba? Máte zkušenosti z pozice procesního inženýra v automotive společnosti a rádi byste se stali... zobrazit nabídku»
Obchodní a technický zástupce pro Čechy a Slovensko
Ústecký kraj
tento měsíc
Máte přehled v technice a obchodního ducha? Nevadí Vám cestování a s komunikací v německém jazyce nemáte problém? Pak nám reagujte na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace