Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7704) - strana 125

Výroba, průmysl a energetika
CAD asistent
Brno – město
tento měsíc
Jste kreativní, ovládáte velmi AutoCAD a chcete nastartovat svou kariéru ve stabilní mezinárodní společnosti? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
CAD Konstruktér
Brno - město
tento měsíc
Jste kreativní, ovládáte velmi dobře SolidWoks a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým... zobrazit nabídku»
Manipulant/ka – řidič/ka VZV, mzda od 19.000 Kč, Hodonínsko
Hodonínsko
tento měsíc
Práce je vhodná pro MUŽE i ŽENY. Budete v kmenovém stavu klienta na hlavní pracovní poměr, nejedná se o agenturní zaměstnání. Zastávka... zobrazit nabídku»
Technolog práškové lakovny
Brno
tento měsíc
zázemí a stabilitu prosperující české společnosti samostatnou a kreativní práci flexibilní pracovní dobu u pozic, kde je to s... zobrazit nabídku»
Vedoucí ve stavebnictví
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti na obdobné pozici a nevadí Vám cestování? Domluvíte se anglicky a rád byste vedl pracovní tým a zakázky? Zaujala Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázek ve stavebnictví
Jihomoravský
tento měsíc
Máte již praxi se zajištěním chodu energetických staveb? Jste komunikativní a rád ve vedoucí pozici? Jste ochoten cestovat v rámci náplně... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
tento měsíc
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Olomoucký
tento měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti se svařováním? Hledáte uplatnění ve stabilní firmě, která Vám nabídne dlouhodobé uplatnění?... zobrazit nabídku»
Test inženýr se znalostí LabView
okres Hradec Králové
tento měsíc
Máte praxi s programem LabView? Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Technolog povrchových úprav (28.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
tento měsíc
Povrchová úprava, to je naše zábava. Barvu tu si navolíme a produkt tak vytuníme. Naše výrobky potřebují fasádu, takže pokud rozumíte... zobrazit nabídku»
Obsluha soustružnického automatu, mzda od 21.000 Kč, Hodonínsko
lokalita Hodonínsko
tento měsíc
Zastávka hromadné dopravy (vlak, autobus) v těsné blízkosti areálu firmy, bezproblémové parkování auta. Práce je vhodná pro MUŽE i... zobrazit nabídku»
Seřizovač obráběcích strojů, mzda od 24.500 Kč, Hodonínsko
Hodonínsko
tento měsíc
Zastávka hromadné dopravy (vlak, autobus) v těsné blízkosti areálu firmy, bezproblémové parkování auta. Práce je vhodná pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Operátor – operátorka soustružnických automatů, Hodonínsko
lokalita Hodonínsko
tento měsíc
Zastávka hromadné dopravy (vlak, autobus) v těsné blízkosti areálu firmy, bezproblémové parkování auta. Práce je vhodná pro MUŽE,... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automatizace
Praha, Středočeský
tento měsíc
Jste vystudovaný v oboru elektro nebo automatizace? Baví Vás projektování a zpracování technické dokumentace strojů? Chcete být součástí... zobrazit nabídku»
Servisní technik vstupních systémů
Praha, Středočeský, Karlovarský, Liberecký
tento měsíc
- Zajímavé finanční ohodnocení (plus procenta za každý vykonaný servis) - Služební vůz - Mobilní telefon - Možnost výjezdů z místa... zobrazit nabídku»
Nabídkář – technická podpora obchodu
Brno-město, možnost Home Office
tento měsíc
Máte vzdělání technického oboru? Orientujete se v technické dokumentaci a baví tě komunikace se zákazníky? Baví Vás navrhovat... zobrazit nabídku»
Lakýrník – lakýrníce, 1 směna, Brno
Brno
tento měsíc
NABÍZÍME VÁM mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem zázemí stabilní a zavedené společnosti dlouhodobou spolupráci na... zobrazit nabídku»
Opravář elektronických zařízení od 21tis.Kč, 1směnný provoz
Plzeňský kraj
tento měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - KŘIMICE - nástupní mzda od od 21 000 Kč dle zkušeností + zákonné příplatky -... zobrazit nabídku»
Senior Industrial Engineer
Plzeňsko
tento měsíc
- Uplatnění na nově vzniklé pozici - Práci na novém projektu stabilní výrobní společnosti - Dobré platové ohodnocení - Měsíční... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor
Plzeň
tento měsíc
- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti - perspektivu dalšího osobního rozvoje - odpovídající... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace