Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7200) - strana 132

Výroba, průmysl a energetika
Inženýr kvality, nové projekty
Jihočeský
před 1 měsíci
Hledáme kandidáta/ kandidátku se zkušeností v oblasti kvality v automobilovém průmyslu, ideálně s novými projekty. Na pozici Inženýra... zobrazit nabídku»
Údržbář výrobních linek, 22-25 000 Kč, ihned
Pardubický
před 1 měsíci
Pro výrobní, nadnárodní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici ÚDRŽBÁŘ.. Pokud máte předchozí zkušenosti v údržbě ve... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro kvalitáře
Trutnov
před 1 měsíci
POZOR!! Máme tu výjimečný nábor do oblasti kvality i pro absolventy!! Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v... zobrazit nabídku»
Hledáme kvalitáře, až 45 000 Kč
Trutnov
před 1 měsíci
Máte profesní zkušenost jako „kvalitář“ ve výrobní společnosti a chcete se nadále v této oblasti realizovat? Případně jste pracoval/a... zobrazit nabídku»
Svářeč hliníku
Plzeň
před 1 měsíci
- Stabilní zaměstnání v menší výrobní společnosti - Velmi dobré finanční ohodnocení - Pravidelné bonusy - Příspěvek na důchodové... zobrazit nabídku»
Montér výtahových systémů
Jihomoravský
před 1 měsíci
Máte zkušenosti s montážemi výtahů nebo zdvihacích zařízení? Rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost, která je lídrem ve svém... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě
Jihomoravský
před 1 měsíci
Chcete získat práci na pozici PRACOVNÍKA VE VÝROBĚ v lokalitě u Hustopečí na Břeclavsku? Hledáte nenáročnou práci s nadstandartním... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby
Jihomoravský
před 1 měsíci
Hledáte práci v Hustopečích na pozici PRACOVNÍKA VÝROBY(příspěvek na dojíždění)? Jste manuálně zručný a chcete rychle získat dobře... zobrazit nabídku»
Specialista vstřikování plastů
Olomoucký
před 1 měsíci
Máte praxi se seřizováním lisů na plasty/pryž a hledáte práci ve společnosti se zajímavým výrobním programem, kde byste mohli profesně... zobrazit nabídku»
Údržba - elektro
Třeboňsko
před 1 měsíci
* Práce na HPP - nástup ihned * Dobré finanční ohodnocení * Motivační prémiový systém * Zákonné i ostatní příplatky, bonusy,... zobrazit nabídku»
Svářeč CO2
Třeboňsko
před 1 měsíci
* Práce na HPP - nástup ihned * Možnost vykonání svář. zkoušek * Dobré finanční ohodnocení * Motivační prémiový systém *... zobrazit nabídku»
Elektromontér - 1 směna
Třeboňsko
před 1 měsíci
* Práce na HPP - nástup ihned * Dobré finanční ohodnocení * Motivační prémiový systém * Zákonné i ostatní příplatky, bonusy,... zobrazit nabídku»
Horizontář, obsluha klasického nebo nc/cnc stroje
Olomouc
před 1 měsíci
- dlouhodobá pracovní perspektiva ve stabilní společnosti - poskytujeme ubytování a příspěvek na stravu zobrazit nabídku»
Konstruktér (-mpv-)
okr. Vyškov
před 1 měsíci
nadstandardní možnosti dalšího vzdělávání hodnocení na základě výsledků řada benefitů – stravenky, týden dovolené navíc,... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě
Rokycany
před 1 měsíci
- příplatky za směnnost (O směna – 2Kč/hod; N směna 20% z průměru Kč/hod) - příplatky za práci přesčas, za práci o víkendu a ve... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor – Zubří - plný nebo zkrácený úvazek - ihned
Zubří
před 1 měsíci
Hledáte pohodovou práci v čistém prostředí? Neváhejte nám zaslat Váš životopis! Práce vhodná pro maminky s dětmi (možnost upravit... zobrazit nabídku»
Montážní technik MaR a elektro
Pardubicko
před 1 měsíci
Hledáme technika montáže se zkušeností v oblasti oprav, údržby a montáží v energetickém a chemickémm průmyslu.Hledáme specialistu... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Žebrák
před 1 měsíci
- Příspěvky na dopravu - 6 týdnů dovolené - Měsíční bonusy - Příspěvky na kurzy - Firemní stravování zobrazit nabídku»
Operátor výroby – Valašské Meziříčí - základ až 107 Kč/hod
Valašské Meziříčí
před 1 měsíci
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor... zobrazit nabídku»
Operátor brzd – Ostrava Hrabová – až 25 000 Kč – nástup ihned
Ostrava
před 1 měsíci
Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace