Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7194) - strana 135

Výroba, průmysl a energetika
Dělník kompozitových dílů
Choceň
minulý měsíc
zajímavé finanční ohodnocení jednosměnný provoz možnost závodního stravování Místov výkonu práce: Choceň V případě zájmu zašlete... zobrazit nabídku»
Pravá ruka manažera kvality - Hořicko
Královéhradecký
minulý měsíc
Můžeme Vám nabídnout práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář Olomouc
Olomouc
minulý měsíc
HLEDÁ SE ELEKTROÚDRŽBÁŘ / PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ BUDOV A ZAŘÍZENÍ Náplň práce: - Zajišťování chodu strojů - Diagnostika a... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Česká Lípa
Česká Lípa
minulý měsíc
Hledáme operátory výroby do společnosti v České Lípě. Náplň práce: - Přebírání linky, stříhání, navádění a sundávání kol -... zobrazit nabídku»
Technolog, vhodné i pro absolventy
Český Krumlov
minulý měsíc
Významná výrobní společnost rozšiřuje své řady a hledá kandidáta na pozici Technolog. Pozice je vhodná pro absolventy i zkušené... zobrazit nabídku»
Konstruktér, Kaplice
Český Krumlov
minulý měsíc
Máte zkušenost z konstrukce, případně chcete nabrat nové zkušenosti v tomto oboru? Rozumíte anglicky? Pak se ozvěte! Přední výrobní... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik, výrobní společnost
Český Krumlov
minulý měsíc
Významná výrobní společnost hledá do svých řad Bezpečnostního technika. Tento člověk bude mít mimo BOZP na starost i správu... zobrazit nabídku»
Kariérní start ve výrobě, absolventi vítáni
Český Krumlov
minulý měsíc
Začněte svou kariéru ve výrobní společnosti a přidejte se do našeho trainee programu! Hledáme kandidáty s maximálně 3 roky praxe! Na... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení designu a technologie
Kolín
minulý měsíc
Pro našeho klienta významnou mezinárodní společnost, zabývající se výrobou elektrických topení, hledáme vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Technický specialista, 22-26 000 Kč + 10 000 Kč do začátku
Pardubice
minulý měsíc
Jste technický typ a uplatníte rád svoji kreativitu? Nabídnete samostatnost a komunikační schopnosti? Toužíte po kontaktu s moderní... zobrazit nabídku»
Manažer kvality, 60-90 000Kč
Ostrava
minulý měsíc
Máte rádi dobře odváděnou práci? Chcete vidět za sebou výsledek? Máte zkušenosti s kvalitou a chce se stát členem TOP managementu? No tak... zobrazit nabídku»
Technolog | chemické vzdělání
Praha
minulý měsíc
Jeden z největších distributorů chemických látek v ČR hledá nového kolegu do pražského týmu. Máš chemické vzdělání, hovoříš... zobrazit nabídku»
Hledá se inženýr zákaznické kvality
Praha - východ
minulý měsíc
Máte dlouholeté zkušenosti z oblasti zákaznické kvality a termíny jako 8D nebo PPAP Vám nejsou cizí? Máte zájem nebo již zkušenost z... zobrazit nabídku»
Výrobní mistr | Praha východ | automotive
Praha - východ
minulý měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti s vedením lidí a prací v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě Vás! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
BOZP specialista | Praha východ
Praha - východ
minulý měsíc
Pro našeho klienta, TIER 1 automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici: BOZP specialista. Hlavní náplní práce bude: -tvorba a aktualizace... zobrazit nabídku»
Lean engineer, až 55 000 Kč
Kutná Hora
minulý měsíc
Pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost hledáme Lean Engineera. Na této pozici budete zodpovědní za: - implementaci a řízení... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr | chemické vzdělání
Kolín
minulý měsíc
Mezinárodní výrobní společnost z oblasti automotive hledá vhodného kandidáta na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA! Zodpovědností bude: -... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Významná mezinárodní společnost v Mladé Boleslavi hledá nového kolegu na pozici VEDOUCÍ VÝROBY. Máte zkušenosti s výrobou, s vedením... zobrazit nabídku»
Projektant VN/VVN
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste projektant silnoproudař a chce se naučit něco nového? Zajímá Vás problematika vodních elektráren a jste typ člověka, který chce... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte stabilní zaměstnání v moderní a čisté výrobě? Jste fyzicky zdatní a vyhovuje Vám směnný provoz? Láká Vás podílet se na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace