Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7574) - strana 148

Výroba, průmysl a energetika
Inženýr kvality
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a domluvíte se anglicky, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR KVALITY.... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Nabízíme pozici... zobrazit nabídku»
Nákupčí, 25 000-35 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Bavilo by Vás nakupovat věci nejen pro domácnost ale i třeba pro zajištění chodu velké mezinárodní společnosti- Pokud máte již nějaké... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s NJ
Ostrava
minulý měsíc
Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a domluvíte se německy, pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Supervisor výroby
Ostravsko
minulý měsíc
Využijte skvělou příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na... zobrazit nabídku»
BOZP technik
Moravskoslezský
minulý měsíc
BOZP TECHNIK, z výrobní společnosti a komunikující také anglicky. To je člověk kterého hledáme. Ohledně osobnosti si dáme také záležet.... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste-li příznivce oblasti automotive, orientujete se v oblasti projektového inženýrství a hledáte změnu, pak hledáme možná právě Vás.... zobrazit nabídku»
Elektrikář/ka (osazování, pájení) - nová vyšší mzda
Brno - Slatina
minulý měsíc
Zajímá Vás oblast elektro? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Pak... zobrazit nabídku»
Skvělý plat s nástupem ? Operátor výrob Žatec 27 000 Kč
Žatec
minulý měsíc
- prostředí mezinárodní společnosti - práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu) - Nástupní plat 15 000,- Kč +... zobrazit nabídku»
Operátor výroby fixní mzda po zaučení až 22 000 Kč
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- práce na HPP - možnost převzetí do kmenového stavu - dostupnost dopravy zajištěna - práce na 3 směnný - 15 000 Kč/měsíc -... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pracovní příležitost pro zkušené "Seřizovače CNC soustruhů nebo frézek nebo brusek". Práce v moderním výrobním areálu větší... zobrazit nabídku»
Frézař frézovacího CNC centra (22.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme Frézaře CNC do výrobního závodu v Brně. Jsme firma s dlouholetou tradicí. * zázemí stabilní společnosti * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/Elektronik (26.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do nově rozšiřujícího se týmu hledáme nového kolegu - elektrikáře /elektronika, vhodné i pro absolventa na zaškolení. * odpovídající... zobrazit nabídku»
Seřizovač - plasty-lisy (až 26.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte již nějakou zkušenost se seřivováním vstřikolisů tak neváhejta a pracujte pro společnost nedaleko Břeclavi. * zázemí... zobrazit nabídku»
Technik Praha 10
Praha 10
minulý měsíc
práci na HPP na dobu neurčitou v lokalitě Praha 10 práci v jednosměnném provozu (Po-Pá 8:00-16:30 hod) mzdu 21 000 Kč/měs. stravenky v... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnictví- 2-3 směny, čistý provoz bez hluku
Hranice na Moravě
minulý měsíc
Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších značek ve svém oboru? Hledáte fyzicky nenáročnou... zobrazit nabídku»
Programování CNC Frézky - 5 osá (30.000 - 67.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme CNC Frézaře na 2 směny. Po 6 měsících dostanete odměnu 30.000,- Kč . Zkuste strojírenskou firmu s kusovou výrobou,... zobrazit nabídku»
Samostatný konstruktér (20.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Preferujete pro svoji kariérní dráhu menší společnosti, mladý kolektiv a prostor pro realizaci vlastních myšlenek? Chcete rozmanitou práci,... zobrazit nabídku»
CNC soustružník (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro naše cenné kusy hledáme již zkušenějšího CNC soustružníka. Práce v kusové výrobě dle technické dokumentace v moderní firmě v... zobrazit nabídku»
Koordinátor logistiky - analytik (33.000 - 43.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Orientujete se výborně v logistických procesech výrobní společnosti? Máte zkušenosti s řízením projektů, koordinací více činností... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace