Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7318) - strana 148

Výroba, průmysl a energetika
CNC frézař/ junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
I na zaučení. Nutná znalost tvorby ISO kódu. Máme novou výrobní halu, zajímavou různorodou výrobu, týden dovolené navíc a stravenky. *... zobrazit nabídku»
Projektant VN/VVN
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste projektant silnoproudař a chce se naučit něco nového? Zajímá Vás problematika vodních elektráren a jste typ člověka, který chce... zobrazit nabídku»
Chcete práci bez nočních? Dělník Teplice – až 19.000 Kč
Teplice
minulý měsíc
 Atraktivní mzda!  Ranní směna 92 Kč/hod  Odpolední směna 112 Kč/hod  Měsíční bonus dle pracovních výsledků  Možnost... zobrazit nabídku»
FMEA koordinátor
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV – 20.000 – 23.000Kč!
Praha- Západ
minulý měsíc
HPP na dobu určitou Po 1 roku prodloužení na dobu neurčitou Nástup IHNED!!! Nástupní plat: 17 000 až 20 000 Kč + příplatky až... zobrazit nabídku»
Skladník - praxe s VZV až 27.000Kč!
Praha-Západ, Jinočany
minulý měsíc
Mzda až 27.000Kč! pracovní poměr na dobu neurčitou odměny za nemarodění příspěvek na dojíždění zaměstnanecké slevy ... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce - Mikulov - až 21 000,-
Mikulov
minulý měsíc
Nabízíme STABILNÍ práci na HPP v moderní firmě ČISTÉ, BEZHLUČNÉ A BEZPRAŠNÉ pracovní prostředí Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Výrobní Technik až 27.000Kč
Rudná u Prahy
minulý měsíc
Zázemí stabilní společnosti Konkurenční platové ohodnocení s bonusovým systémem Investici do Vašeho profesního rozvoje ... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka výroby
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - až 23.000Kč!
Praha - Východ
minulý měsíc
Plat 19.000Kč Stravenky v hodnotě 60Kč Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů Práci ve kmenovém stavu firmy Možnost... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu léčiv
Liberec - Vratislavice n. N.
minulý měsíc
- zázemí významné a stabilní německé společnosti, - práci ve velmi čistém prostředí, - motivující mzdové ohodnocení od 100... zobrazit nabídku»
Směnový mistr Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
zajímavé mzdové ohodnocení benefity: notebook, mobilní telefon nástup do kmenového stavu možnost seberealizace a zvýšení kvalifikace zobrazit nabídku»
Směnový mistr (Krupka)
Krupka
minulý měsíc
  - Finanční ohodnocení dle zkušeností v oboru - 13. plat (vyplácen před letní dovolenou a před Vánoci) - Týden dovolené navíc pro... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v Chomutově
Chomutov
minulý měsíc
- mzda: 15.000,- Kč (základ) + 1.500,- Kč (prémie) - prémie za specializované pracoviště, přesčasový bonus a mimořádné odměny - plně... zobrazit nabídku»
Assembly quality manager
Brno
minulý měsíc
* Řešení zákaznických reklamací v oblasti montáže * Účast v procese neustálého zlepšování v oblasti montáže * Organizace interních... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - cheb
Cheb
minulý měsíc
Vaší náplní práce bude: - denní řízení projektu a jeho úspěšné ukončení - plánování činností v průběhu projektu - dodržování... zobrazit nabídku»
Supplier Quality Engineer (SQE)
Kladruby
minulý měsíc
Jste kovaný v oblasti kvality a komunikace s dodavateli je pro vás denním chlebem? Dokážete si poradit s reklamacemi a vyjednávání je Vaše... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Kladruby
minulý měsíc
* Vedení oddělení kvality (6 podřízených) * Zodpovědnost za tvorbu systémů jakosti, zavádění nových postupů kvality * Komunikace s... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího údržby
Krupka
minulý měsíc
Zkušeností z automotivu máte na rozdávání? Zástupce vedoucího údržby je Vaše druhé jméno? Zvládáte denní komunikaci v AJ/ NJ? Pak jste... zobrazit nabídku»
Technolog, nadstandartní benefity
Písek
minulý měsíc
Chcete pracovat ve velké nadnárodní společnosti, ve které vládne rodinná atmosféra? Pokud máte alespoň tří roky praxe na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace