Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7048) - strana 148

Výroba, průmysl a energetika
Elektroúdržbář
Rokycany
minulý měsíc
Máte praxi na pozici elektroúdržbáře, popřípadě jste absolvent technické školy? Chcete si prohloubit své znalosti v oboru a máte chuť... zobrazit nabídku»
Hledá se Inženýr dodavatelské kvality
Chomutov
minulý měsíc
Baví Vás práce auditora a máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou? Angličtina pro Vás není strašák? Pojďte zazářit ve stabilní ... zobrazit nabídku»
Fmea coordinator
Žatec
minulý měsíc
Hledáme kolegu který pomůže rozšířit náš tým jako FMEA COORDINÁTOR - koordinace aktivit spojených s analýzou možných vad a jejich... zobrazit nabídku»
Lean implementer
Žatec
minulý měsíc
Pojďte ukázat své schopnosti a drive a přidejte se do týmu mezinárodní společnosti. - implementace Lean nástrojů - 5S, - standardizovaná... zobrazit nabídku»
Elektromechanik s vvhláškou 50§
Žatec
minulý měsíc
Jste manuálně zručný kandidát a baví vás dávat věci do pořádku? Pokud ano, podívejte se na naši nabídku na pozici Elektromechanik, kde... zobrazit nabídku»
Hledáme inženýra kvality
Žatec
minulý měsíc
Chcete se někam posunout a hledáte novou výzvu? Máte zkušenost s kontrolou kvality v automobilovém průmyslu? - analýza možných chyb při... zobrazit nabídku»
Pracovník/ice expedice - balení - Pohořelice - mzda až 17 500 Kč
Pohořelice
minulý měsíc
Mzda až 17 500 Kč * 12 000 Kč měsíčně - základní mzda + práce v noci + 10% + 6,3 Kč/hod příplatek za prostředí + prémie dle... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník, od 24tis.Kč Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - nástupní mzda od 24.000 Kč (navýšení dle zkušeností) + zákonné příplatky... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v Kvasinách – až 30.000,-
Hradec Králové
minulý měsíc
* průměrná nástupní mzda 22-23.000 Kč, po 3 měsících 30.000 Kč + roční bonusy až 70.000! * náborový příspěvek 3.000 Kč již po 1.... zobrazit nabídku»
Operátor digitálního tisku, až 105 Kč/hod, nástup ihned
Praha
minulý měsíc
* brigáda do konce roku 2016 * mzda 90 - 105 Kč/hod * flexibilní směny, možnost práce v noci, * brigáda je vhodná pro studenty, aktivní... zobrazit nabídku»
Dělník ve sklářské výrobě, až 22 200 Kč
Klíčany
minulý měsíc
* práce na HPP * platové ohodnocení 19 200,- hrubého měsíčně * variabilní složka, až 3000 Kč měsíčně * příplatky za odpolední... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Trutnovsko
minulý měsíc
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - týden dovolené navíc - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Quality System Engineer
Moravskoslezský kraj
minulý měsíc
- flexibilní začátek/konec pracovní doby - příspěvek na stravování - dovolená 5 týdnů - příspěvek na volnočasové aktivity -... zobrazit nabídku»
Práce v třinci za 19 500 Kč
Třinec
minulý měsíc
- nadstandardní platové ohodnocení: 19 500 Kč + benefity za docházku 1 000 Kč + příspěvek na obědy (10 Kč/oběd) + čtvrtletní odměny +... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr
Zlínský
minulý měsíc
Co se Vám dostane? Budete mít zajištěné příznivé podmínky k tomu, aby Vás práce bavila. Dostanete se do kolektivu, kteří je nakloněn... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Zlínský
minulý měsíc
Co se Vám dostane: Budete mít zajištěné příznivé podmínky k tomu, aby Vás práce bavila. Dostanete se do kolektivu, kteří je nakloněn... zobrazit nabídku»
Packaging specialist
Kuřim
minulý měsíc
- návrh balících prostředků a specifikací produktů - komunikace se zákazníkem, dodavatelem a projektovým vedoucím (s odd. kvality při... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality dodavatelů
Olomouc
minulý měsíc
Máte chuť se rozvíjet v nadnárodní společnosti? Láká Vás práce u Zaměstnavatele regionu 2016? Pak neváhejte a pošlete mi Váš... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář Olomouc
Olomouc
minulý měsíc
HLEDÁ SE ELEKTROÚDRŽBÁŘ / PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ BUDOV A ZAŘÍZENÍ Náplň práce: - Zajišťování chodu strojů - Diagnostika a... zobrazit nabídku»
Operátor CNC Olomouc 26 000,- Kč
Olomouc
minulý měsíc
NABÍRÁME PRÁVĚ TEĎ - NEPROMARNI PŘÍLEŽITOST! Pro společnost, patřící mezi nejlepší zaměstnavatele na olomoucku hledáme schopné CNC... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace