Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7364) - strana 152

Výroba, průmysl a energetika
Konstruktér specialista na potrubí/senior
Ostrava
minulý měsíc
- Zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace a růstu ve stabilní společnosti - Zajímavé finanční ohodnocení - Firemní... zobrazit nabídku»
Pivo a stroje nejde oddělit
Brno
minulý měsíc
Kromě zaměstnaneckého piva se můžete těšit na:   Motivační finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Stravenky Příplatky za noční... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - automotive (nástup ihned)
Pardubický
minulý měsíc
- práce pro předního dodavatele automotive - mezinárodní společnost, zrekonstruované prostředí - zajímavé finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Obsluha smaltovací linky 100,-Kč/h
Olomouc
minulý měsíc
HLEDÁME PRACOVNÍKY NA OBSLUHU SMALTOVACÍ LINKY PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDENÍ Do výroby varné techniky 11 km od Olomouce hledáme lidi. Smlouva... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Plzeňský
minulý měsíc
* Příjímání požadovaných zakázek od zákazníků *Disponování předvýrobního materiálu pro sériovou produkci, plánování výroby,... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Bílina
minulý měsíc
Příležitost pro VEDOUCÍ VÝROBY! Máte zájem stát se součástí zajeté společnosti v automotive oblasti a zároveň disponujete zkušenostmi... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - část provozu
Bílina
minulý měsíc
Staňte se součástí výrobního procesu! Hledáme člověka, který se nebojí vzít zodpovědnost na svá bedra a pustit se do vedení výroby ve... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Bílina
minulý měsíc
Výroba a její plánování je to co hledáte? Aktuálně hledáme zajímavého kandidáta, kterému je blízká logistika, ale i nákup. A co... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Vysočina
minulý měsíc
Hledáte zaměstnání kde budete mít možnost ukázat co ve Vás je? Zvládnete opravit téměř cokoliv? Nevadí Vám pracovat na směny a máte... zobrazit nabídku»
Technolog - automotive
Vysočina
minulý měsíc
Obrábění, nástroje, postupy, toky materiálu. Je to přesně Vaše parketa a hledáte zaměstnání s možností karierního a osobního růstu?... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s řízením dodavatelského řetězce? Plánování logistických procesů nebo výroby je to co Vás baví? Chcete neustále něco... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Vysočina
minulý měsíc
Hledáme kandidáty na pozici v oblasti kvality sériové výroby. Máte zkušenosti jako inženýr kvality, alespoň jeden rok, a chcete se posunout... zobrazit nabídku»
Lean manažer
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s optimalizací výroby a zlepšováním? Chcete najít novou výzvu, náročnou práci, kde Vám však budou odměnou výsledky?... zobrazit nabídku»
Strojní údržba
Vysočina
minulý měsíc
Chcete pracovat na oddělení údržby, které právě teď transferuje stroje ze zahraničí? Váš úkol bude znovusestavení a následný servis... zobrazit nabídku»
Montážní zámečník
Svitavy
minulý měsíc
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Mít jistotu práce na dobu neurčitou? Máte zkušenosti z pozice zámečník nebo podobné? Pak... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
Svitavy
minulý měsíc
Máte zkušenost z oblasti kvality? Umíte dobře anglicky? Potom Vám nabízíme zaměstnání v mezinárodní strojírenské společnosti s vysokým... zobrazit nabídku»
Technolog - junior
Svitavy
minulý měsíc
Máte vzdělání a alespoň rok praxe ve strojírenství? Baví Vás technologie? Domluvíte se anglicky? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Specialista kontroly výroby - vhodné i pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat v oblasti automotive? Ve společnosti, která dokáže ocenit... zobrazit nabídku»
Svářeč/ka - lokalita Adamov
Brno
minulý měsíc
Máte platný svářečský průkaz a oprávnění na svarování CO2? Máte praxi na svářečské pozici? Pokud ano máme pro Vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality (SQA) - automotive
Benešov
minulý měsíc
Máte zkušenost v oblasti kvality, zejména v oblasti SQA? Máte zkušenost, případně chuť komunikovat s dodavateli a dbát na kvalitu dodávek a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace