Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7138) - strana 152

Výroba, průmysl a energetika
Kontrolor kvality
Nymburk
minulý měsíc
Nabízíme: - platové ohodnocení dle znalostí a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného plnění úkolů. - roční... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - odměna za rychlý nástup 10 000 Kč
Plzeň
minulý měsíc
Neunikne Vám žádný detail a hledáte uplatnění jako kontrolor kvality? Máte zájem o nástup do kmenového stavu společnosti? Pokud ano, tak... zobrazit nabídku»
HPP ve výrobě s ubytováním, až 130 Kč/hod.
Plzeň - město
minulý měsíc
Hledáte práci ve výrobě? Nevadí Vám třísměnný provoz? Máme pro Vás práci ve společnosti sídlící v Plzni na Borských polích. Jako... zobrazit nabídku»
Kvalita - tréninkový program
Ostrov nad Ohří
minulý měsíc
Nastartujte svoji kariéru ve společnosti, která Vás vystřelí do oblak! Skvělý přístup zaměstnavatele, možnost kariérního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Leader do výroby
Ústecký
minulý měsíc
Uchopte své novoroční předsevzetí a vymaňte se z řady. Do společnosti, kde nebudete jendím z mnoha, ale hodnotným zaměstnancem s... zobrazit nabídku»
Technik kvality junior/senior
Ústecký
minulý měsíc
Top zaměstnavatel v regionu hledá super kandidáty na pozici technik kvality junior! Na nic nečekejte a staňte se součástí automotive... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr, 25-40 000 Kč, Trutnovsko
Královéhradecký
minulý měsíc
Chcete pracovat na nových projektech? Máte vzdělání technického směru? Domluvíte se anglicky? V tom případě se staňte členy... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality, 25 - 40 000 Kč, Trutnovsko
Královéhradecký
minulý měsíc
Baví Vás komunikace se zákazníky? Máte zkušenosti s kvalitou a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Domluvíte se anglicky? Přidejte se... zobrazit nabídku»
Operátor SMT, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Zajímá Vás práce v automotive? Zajímá Vás možnost kariérního postupu? Nechcete dělat jen monotónní práce, ale také u práce... zobrazit nabídku»
Specialista reklamovaných dílů
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš vystudovanou SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření, silné vyjednávací schopnosti a technicky bacground a domluvíš se anglicky... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete se uplatnit v oblasti automobilového průmyslu? Zajímá Vás oblast konstrukce a vývoje? Chcete pracovat v mezinárodním týmu, kde... zobrazit nabídku»
Technolog
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš alespoň částečnou zkušenost z výroby? Baví Tě výrobní procesy, jsi technicky orientován a chceš se v oblasti výroby dál... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s NJ
Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáme SPECIALISTU KVALITY se znalostí německého jazyka! Pokud chceš svou kariéru posunout někam dále a máš zkušenost v oblasti... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality až 45 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - vhodné také pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
TOP zaměstnavatel v regionu, stabilní společnost, hledá kolegu do svého týmu. Pokud máte technický background a domluvíte se anglicky,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš zájem své zkušenosti uplatnit ve společnosti, ve které budeš pracovat s nejnovějšími technologiemi? Máš praxi ve výrobní... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš strojní nebo elektro vzdělání? Máš zkušenost v oblasti měření a regulace technologií? Perfektně se domluvíš anglicky a nevadí Ti... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš vystudovanou VŠ nejlépe technického zaměření v oboru kvality, domluvíš se anglicky nebo německy, máš praktické znalosti metod... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušený Inženýr kvality a hledáte novou pracovní příležitost? Přihlaste se do výběrového řízení, které jsme právě otevřeli... zobrazit nabídku»
Mistr, až 30 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro výrobní společnost působící v oblasti materiálů nejen pro automobilový průmysl, hledáme kandidáty na pozici Mistr. NÁPLŇ PRÁCE:... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace