Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6900) - strana 17

Výroba, průmysl a energetika
Předák ve výrobě
Jihomoravský
před 2 dny
Máte vzdělání technického směru? Máte zkušenost s vedením lidí a prací ve výrobě? Chcete pracovat pro úspěšnou strojírenskou... zobrazit nabídku»
Mistr do výroby
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáte zajímavou perspektivní práci? Máte zkušenost s vedením zaměstnanců? Máte vzdělání technického směru? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Lisař – obsluha postupového lisu
 Hustopeče
před 2 dny
CO NABÍZÍME? * příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a... zobrazit nabídku»
Kontrolor zakázkové výroby
Jihomoravský kraj
před 2 dny
Motivující platové ohodnocení Stabilní zaměstnání v moderních prostorech s důrazem na čistotu, bezpečnost a kvalitu Zajímavé... zobrazit nabídku»
Brigáda ve výrobě tonerů
Český Brod
před 2 dny
Nabízíme: * doprava zdarma * zajímavé platové ohodnocení * možnost výběru směn * nástup od 2.5.2017, možné i dle domluvy déle zobrazit nabídku»
Operátor impregnace, až 25.000 Kč
Humpolec
před 2 dny
- výdělek až 25.000 Kč/měsíc - 13. plat - bohatý bonusový systém až 2 400 Kč/měsíc - dotované stravné (10 Kč/jídlo) - pracovní doba:... zobrazit nabídku»
Jedinečná příležitost na pozici back office v automotive
Praha
před 2 dny
Co získáte: Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 24.600,-Kč. A navíc... zobrazit nabídku»
Pracovník výrobního controllingu
okr. Strakonice
před 2 dny
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Příjemné pracovní prostředí Různorodou a perspektivní práci Možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Technolog forem - lisovna plastů
Rakovník
před 2 dny
Budete mít příležitost profesního růstu a zázemí nadnárodní společnosti spolu s balíčkem firemních benefitů: - 25 dní dovolené -... zobrazit nabídku»
Operátor Seřizovač Praha 9 čakovice
Praha
před 2 dny
 Práci na HPP v lokalitě Praha 9 Čakovicích  Příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu  Stravenky 90... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor Praha 9 Vysočany
Praha
před 2 dny
Zajímavou práci na HPP v kmenovém stavu v lokalitě Praha 9 Vysočany Průměrnou mzdu cca 22 000 – 30 000 Kč/měs. Dotované obědy (kantýna... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - 2 směny
Liberec
před 2 dny
- Přestup do kmene po 3 měsících - v kmenovém stavu široká škála benefitů - Směnové příplatky  - Dotované stravování v závodní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Brno - město
před 2 dny
Na pozici Procesního inženýra budete: * spolupracovat na vytváření a implementaci nových technologických postupů * nastavovat parametry... zobrazit nabídku»
BOZP a PO specialista
Znojmo
před 2 dny
* Vaší náplní práce bude starost o bezpečnost a požární ochranu výrobní společnosti. * Firma má okolo 200 zaměstnanců ve výrobě,... zobrazit nabídku»
Čistá práce pro jemnější ruce ve šternberku
Šternberk
před 2 dny
Hledáme manuálně zručné pracovníky/ce do výroby ve Šternberku. Náplň práce: - montáž drobných kovových komponentů - obsluha... zobrazit nabídku»
Montážní dělník ve šternberku - práce vhodná pro ženy
Šternberk
před 2 dny
Máte zájem o fyzicky nenáročnou práci? Pak se nám ozvěte! Náplň práce: - montáž drobných kovových komponentů - obsluha strojů -... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda - montáže spotřebičů
Olomoucký
před 2 dny
Myslíte si, že jste manuálně zručný? Vyhovuje Vám práce na 2 směny? Pak neváhejte využít tuto příležitost! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality: 60 000 CZK
Mladá Boleslav
před 2 dny
INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY! Předpokladem pro tuto pozici je zejména znalost prostředí automotive, nástrojů kvality a komunikativní... zobrazit nabídku»
Programátor CNC - frézař
Turnov
před 2 dny
Na této pozici budete mít neomezené příležitosti v úspěšné výrobní společnosti jako CNC Frézař/Frézař. Kvalitně odvedenou práci... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
HOLEŠOV
před 2 dny
Hledáme pracovníky do potravinářské výroby! Místo výkonu práce Holešov. Nabízíme smlouvu na hlavní pracovní poměr, mzdu ve výši až... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace