Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7310) - strana 173

Výroba, průmysl a energetika
Operátor výroby - Vyškov
Vyškov
před 2 měsíci
Zázemí v perspektivní mezinárodní společnosti Čisté prostředí Práci s moderním technickým vybavením na projektech pro nové modely... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr - junior
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
Pro absolventy technických oborů nabízíme: *Zajímavou a perspektivní práci u mezinárodní společnosti v lokalitě Ústí nad Labem *Využít... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Louny
před 2 měsíci
Pro výrobní závod v Lounech hledáme Technika údržby ! Vaší náplní práce bude údržba, kontrola a opravy automatických výrobních... zobrazit nabídku»
Pomocný slévárenský dělník
Vysoké Mýto
před 2 měsíci
- čištění odlitků zobrazit nabídku»
Předák
Plzeň
před 2 měsíci
- zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - práci v mladém a dynamickém kolektivu - příspěvek na dovolenou a Vánoce -... zobrazit nabídku»
Přátelská atmosféra, polepy elektrotech. výrobků
Brno
před 2 měsíci
- Práci v perspektivní mezinárodní společnosti s možností kariérního postupu - Práci v moderním čistém prostředí s klimatizací -... zobrazit nabídku»
Designer obalů
Plzeň
před 2 měsíci
zázemí stabilní české společnosti zajímavé platební podmínky stravenky po zkušební době mobilní telefon 25 dní dovolené. zobrazit nabídku»
Product Engineer / CAD designer
Praha
před 2 měsíci
Nemusíte do práce jezdit 100 km - postačí Vám MHD v rámci Prahy. Chcete mít příležitost být u zrodu "něčeho nového"?... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kontroly kvality
Praha
před 2 měsíci
Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - pohyblivou část mzdy - příplatek a odměny - příspěvek na stravování - speciální benefity pro rodiče -... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
cca 5 km od Plzně
před 2 měsíci
* dlouhodobou perspektivu, prosperitu a zázemí stabilní společnosti * doprava zajištěna firemními autobusy * dodatková dovolená *... zobrazit nabídku»
Sales Manager
Praha
před 2 měsíci
- Zajímavé finanční ohodnocení a půl ročně vyplácenou provizi z prodeje - Kanceláře v centru Prahy (Smíchov) - Notebook, telefon a... zobrazit nabídku»
Konstruktér - práce vhodná také pro absolventy
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Domluvíš se anglicky a máš zkušenost s konstrukcí ve 2D nebo 3D programech? Máš chuť pracovat v nadnárodní společnosti v oblasti... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici INŽENÝR KVALITY. Náplň práce: * dozor nad kvalitou... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů s NJ
Královehradecko
před 2 měsíci
 - nabízíme odborný růst ve stabilní průmyslové firmě  - dlouhodobou perspektivu uplatnění  - služební zahraniční cesty  - vozidlio... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Pardubice
před 2 měsíci
- výkonnostní bonus - pololetní bonus - bonus za mimořádný výkon - příspěvek na dopravu - příspěvek při změně bydliště -... zobrazit nabídku»
Frézař - Brno
Brno
před 2 měsíci
Obsluha konvenční odvalovací frézy – výroba ozubení odvalovacím způsobem 70% náplně práce. Doplňková činnost – soustružení na... zobrazit nabídku»
Svářeč oceli Znojmo
Znojmo
před 2 měsíci
Nabízíme: ? 130Kč/hod ? místo výkonu práce: Znojmo ? příspěvek na ubytování ? dlouhodobá spolupráce zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - Přerov
Přerov
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a... zobrazit nabídku»
Quality Manager
Brno
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní firmu působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných... zobrazit nabídku»
Process Engineer - injection molding
Tábor
před 2 měsíci
* Zázemí stabilní expandující společnosti * Motivační ohodnocení + prémie v závislosti na výkonu * Možnost zaškolení * Možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace