Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6804) - strana 50

Výroba, průmysl a energetika
Technik údržby
Jablonec n. Nisou
před 3 dny
Máte vyhlášku 50 § 6 a zkušenosti z oblasti údržby vstřikovacích lisů? Pak hledáme právě Vás na pozici TECHNIK ÚDRŽBY! Vaší... zobrazit nabídku»
Operátor Zlín - zkrácený úvazek (1 směna)
ZLÍN
před 3 dny
Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti ve Zlíně. Jedná se o čistou výrobu a nenáročnou práci - kontrola výrobků. Práce je... zobrazit nabídku»
Montážní dělník: 24-30 000Kč+ náborový příspěvek 30 000Kč
Jihlava
před 3 dny
Bezkonkurenční výplata v Jihlavském regionu za poctivou práci? Pojďte pracovat do Bosche ! Nástupní plat 24 000 Kč, po zapracování až 29... zobrazit nabídku»
Operátor výroby až 130Kč/hod.+ stravenky
Plzeň - město
před 3 dny
Hledáte práci ve výrobě? Nevadí Vám třísměnný provoz? Máme pro Vás práci ve společnosti sídlící v Plzni na Borských polích. Jako... zobrazit nabídku»
Dělník až 20 000 Kč/měs.+ stravenky
Stod
před 3 dny
Hledáte práci ve Stodě nebo v okolí? Chcete pracovat v dvousměnném provozu? Máme pro Vás nabídku práce na pozici Dělník. Náplň práce... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu ve výrobě
Louny
před 3 dny
Jste vůdčí typ a máte zkušenosti s vedením týmu a zároveň technický background? Nevadilo by Vám pracovat ve směnném provozu? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Most
před 3 dny
Kvalita a technický produkt = Vaše ideální zaměstnání? Stabilní společnost hledá do svého týmu nového inženýra kvality. Nejste to... zobrazit nabídku»
Montážní dělník v Jihlavě + náborový příspěvek 30 000 Kč
Jihlava
před 3 dny
BEZKONKURENČNÍ VÝPLATA dělníka v regionu za poctivou práci? Pojďte pracovat do Bosche na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK! Nástupní plat dělníka... zobrazit nabídku»
Příležitost pro logistiky: Veďte svůj tým
Třemošnice
před 3 dny
Hledáte práci na Chrudimsku a máte zkušenosti z oblasti logistiky ve výrobní společnosti? Pokud Vám něco říká skladové hospodářství a... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Moravskoslezský
před 3 dny
Vystudoval jste obor management jakosti, nebo máte zkušenost z pozice inženýr kvality? Pojmy jako FMEA, SPC, Control plan jsou Vám dobře známy?... zobrazit nabídku»
Operátor výroby s ubytováním + náborový příspěvek 30 000 Kč
Brno
před 3 dny
Pojďte pracovat do Bosche v Jihlavě ! Nástupní plat 23 000 Kč, po zapracování až 29 000 Kč a ke všemu náborový příspěvek 30 000 Kč ! ... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Beroun
před 3 dny
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra Výroby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Mistr údržby
Beroun
před 3 dny
Pro úspěšnou výrobní společnost v Berouně obsazujeme pozici Mistra údržby. Na této pozici budete zodpovědní za: - vedení zhruba 10... zobrazit nabídku»
Provozní ředitel - vinařství
Jihomoravský
před 3 dny
Zavedená vinařská společnost z jižní Moravy hledá Provozního ředitele se zkušenostmi z vinařské oblasti. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
European Lean Manager
Praha
před 3 dny
Mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta v oblasti Lean Managementu. Za co budete zodpovědný/á? vedení Lean projektů... zobrazit nabídku»
Projektant ocelových a plechových konstrukcí (23.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Hledáte příjemný pracovní kolektiv a šéfy, kteří Vám dají volnou ruku? Hledáte stabilní společnost, rozmanitou náplň práce, která... zobrazit nabídku»
Inženýr údržby s AJ - i pro šikovné absolventy (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Máte za sebou strojárnu a hledáte si uplatnění v oboru? Rád byste při svém zaměstnání i cestoval do zemí střední Evropy? Dorozumíte se... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr - vhodné i pro absolventy! (23.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Máte čerstvě po škole a hledáte si uplatnění ve strojírenství? Máte znalosti z oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky? Hledáte si... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před 3 dny
Máte zkušenosti se servisem strojů po elektrotechnické stránce? Baví Vás cestovat po celém světě a poznávat nové krajiny? Ovládáte... zobrazit nabídku»
Vedoucí nabídkář / technická podpora (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Hledáte rozmanitou a zodpovědnou práci? Nabízíme pozici seniorního nabídkáře pro výrobní společnost. Budete mít na starosti koordinaci... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace