Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7318) - strana 50

Výroba, průmysl a energetika
Mistr seřizovač, až 30 000 Kč/měs.
Mělník
před 4 dny
Máte zkušenosti se seřizováním strojů? Jste ochotni vést malý tým seřizovačů? Chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost? Potom... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby a nákupu, až 30 000 Kč/měs.
Mělník
před 4 dny
Jste komunikativní, průbojný a máte schopnost vyjednávat? Baví Vás plánování a nebojíte se výroby ani nákupu? Hledáte zkušenosti a... zobrazit nabídku»
Servisní technik strojů, až 35 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti se servisem stavebních strojů nebo alespoň platnou vyhlášku 50/1978 Sb, paragraf 6? Nevadí Vám cestování jako součást... zobrazit nabídku»
Technolog | farmaceutický průmysl, až 45 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost, jste technolog a angličtina Vám nedělá problémy? Máte rád/a nové výzvy a... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky, až 33 000Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zkušenost se seřizováním strojů a hledáte nové pracovní prostředí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici SEŘIZOVAČ... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů, 22 000 Kč/měs.
Kladno
před 4 dny
ZAJÍMÁ VÁS SRDCE MOTORU? Máte zkušenosti na pozici OPERÁTORA CNC STROJŮ? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí české... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC, okolí Kolína
Kolín
před 4 dny
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Svářeč TIG, okolí Kolína
Kolín
před 4 dny
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Operátorka jehlení
ZÍLN
před 4 dny
Hledáme kandidátky pro manuální práci ve Zlíně: Náplň práce: * ořez lisovaných plastových dílů (práce v sedě i ve stoje) *... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Teplice
před 4 dny
Proi výrobní společnost v Teplicích obsazujeme pozici Plánovače výroby ! Náplní práce na pozici bude: *Denní plánování výrobních... zobrazit nabídku»
Project coordinator
Teplice
před 4 dny
Pro výrobní závod v Teplicích obsazujeme pozici Koordinátora projektů ! Náplní práce na pozici je: *koordinace dlouhodobých projektů pro... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel, České Budějovice
České Budějovice
před 4 dny
Sháníme kandidáta na pozici Výrobní ředitel! Jste samostatná a vůdčí osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Inženýr kontroly kvality,kovy, až 50 000Kč
Havlíčkův Brod
před 4 dny
Hledáte nové výzvy v oblasti kvality? Jste systematický a samostatný? Tak to jste náš člověk. Náplň práce bude: - Koordinace... zobrazit nabídku»
Area sales manager-chemical engineering, home office
Moravskoslezský
před 4 dny
Máte zkušenost s obchodní činností v chemickém či petrochemickém průmyslu? Domluvíte se anglicky a polsky? Pokud ano, pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Tiskař|výkonostní prémie + příplatky za přesčas|až 45 000 KČ|
Moravskoslezský
před 4 dny
Máte zkušenosti v oblasti tiskařství a chce pracovat v perspektivní společnosti, která patří ke špičkám v oboru? Pokud ovládáte čtyř a... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby až 19 000 Kč bez praxe
Brno - Slatina
před 4 dny
Chcete fyzicky nenáročnou práci ve třísměnném nebo dvou směnném provozu na pozici operátor výroby? Nabízíme dlouhodobou práci ve... zobrazit nabídku»
Jarní brigáda nástup 6.4.2017 - 95 až 100 Kč /hod
Brno - Slatina
před 4 dny
Pojďte privítat jaro s jarní brigádou! Hledáte možnost si přivydelat? Pojďte se přidat k nám! Co vas Čeká? - Montáž, balení... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnických potřebách - Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před 4 dny
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve zcela čisté výrobě? Jste ochotni pracovat v TŘÍSMĚNNÉM či NEPŘETRŽITÉM PROVOZU? Je pro... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby| automotive | nymbursko
Nymburk
před 4 dny
Máte zkušenosti s plánováním výroby a zajímala by Vás nová zkušenost v mezinárodní společnosti? Vaší zodpovědností bude: *... zobrazit nabídku»
Sourcing administrator
Praha - východ
před 4 dny
Do výrobní automotive společnosti hledáme nového kolegu na pozici SOURCING ADMINISTRATOR. Náplní práce bude: - pravidelná komunikace se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace