Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6808) - strana 64

Výroba, průmysl a energetika
Obsluha lakovací kabiny (17.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
* zázemí stabilní společnosti * pracoviště v Brně * týden dovolené navíc * závodní stravování * nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Soustružník speciálních kusů (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Do naší kusové výroby hledáme soustružníka pro práci s velkými kusy. Jedná se o samostatnou práci dle dokumentace. (samozřejmě po... zobrazit nabídku»
Auditor procesu (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Budete kontrolovat výrobní proces a produkty z pohledu kvality. Práce na dvě směny. * zázemí zahraniční společnosti * 25 dní dovolené *... zobrazit nabídku»
Lakýrník (18.000 - 21.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Hledáme lakýrníka, který si v pohodě poradí s velkým strojem a pak i s drobnými kusy. Umí se postarat o lakovací kabinu, je zodpovědný a... zobrazit nabídku»
Zámečník (od 22.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Hledáme do našeho moderního výrobního závodu zámečníka se znalostí svařování CO2. Budete mít na starosti opravy různých dílů pro... zobrazit nabídku»
Seřizovač stroje (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Hledáme seřizovače stroje - vhodné pro technicky nadané ( obráběče, operátory NC a CNC, zámečníky, automechaniky). Můžeme nabídnou... zobrazit nabídku»
Seřizovač CNC stroje -fanuc (25.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Hledáme kandidáta pro elektroerozivní stroj v kusové výrobě. Můžeme nabídnout nové pracovní prostředí, nově se tvořící-příjemný... zobrazit nabídku»
Konstruktér-navíjecí stroje (až 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Rozšiřujeme náš tým konstruktérů o dalšího šikovného konstruktéra. * zázemí stabilní společnosti * 13. a 14. plat * jazykové... zobrazit nabídku»
Údržbář s vyh. 50 se znalostí soustružení (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Strojírenská mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici Technik údržby – výrobních obráběcích linek. Jako náš kolega... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky/operátor (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Hledáte práci ve strojírenství? Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly jako posuvka nebo mikrometr? Pak Vám nabízíme... zobrazit nabídku»
Operátor/Seřizovač výrobní linky (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly (posuvka nebo mikrometr)? Vyhovuje Vám práce operátora/seřizovače výrobní... zobrazit nabídku»
Frézař CNC 5 osá (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Do nově rozšířené výroby hledáme nového CNC frézaře s praxí. Předejte své znalosti a zkušenosti, budeme rádi, když nám s tím... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Jihomoravský kraj, okres Hodonín
před 6 dny
Jsme výrobní společnost, jež si zakládá na kvalitě svých výrobků a zabývá se přesným strojírenstvím. Za pomoci té nejlepší techniky... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Tachov
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů, hledáme vhodného kandidáta/ku. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisů - absolvent bez zkušeností!
Tachov
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Radiační technik - vhodné i pro absolventy
Dobřany
před 6 dny
Pro našeho klienta, firmu zabývající se výrobou a distribucí produktů pro radiografii, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Výrobní plánovač
Olomoucký kraj
před 6 dny
Považujete se za specialistu v oblasti PLÁNOVÁNÍ VÝROBY a hledáte pozici v prosperující strojírenské firmě? Výborně, zrovna teď do... zobrazit nabídku»
Pracovník 3D měření - Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 6 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci - odborné školení na obsluhu a programování SMS - korektní jednání - pracovní vybavení a OOPP -... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera štíhlé výroby
Jihomoravský kraj
před 6 dny
Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti Motivující finanční hodnocení, výkonnostní prémie Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Kuřim
před 6 dny
příjemné prostředí zázemí nadnárodní společnosti profesní růst benefity nadnárodní společnosti bonusy, příplatky zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace