Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6932) - strana 74

Výroba, průmysl a energetika
Operátor/ka řásnění
České Budějovice
před týdnem
Hledáme uchazeče na výrobu obalů do potravinářského průmyslu Vaše náplň práce > obsluha stroje, operátor/ka řásnění >... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Český Krumlov
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby transformátorů, hledáme zaměstnance na pozici Operátor/ka výroby Vaše... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Český Krumlov
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby transformátorů, hledáme zaměstnance na pozici Operátor/ka výroby Vaše... zobrazit nabídku»
Obsluha vysekávacího lisu
Kaplice
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Obsluha vysekávacího lisu Vaše náplň práce > obsluha... zobrazit nabídku»
Mechanik údržbář Olomouc až 25000 Kč/měs.
Olomouc
před týdnem
RÁD SE VRTÁŠ V MAŠINÁCH A STROJÍCH? MŮŽEŠ U NÁS! HLEDÁME MECHANIKY OPRAVÁŘE DO VÝROBNÍ FIRMY V OLOMOUCI -I S MALOU PRAXÍ Nabízíme... zobrazit nabídku»
Technolog - Česká Lípa
Česká Lípa
před týdnem
Pokud znáte proces zpracování polymerů a domluvíte se anglicky, zřejmě hledáme právě Vás. Obsazujeme pro společnosti sídlící v... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor ve Zlíně
ZLÍN
před týdnem
Hledáme nové pracovnce do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ. Jedná se o práci na 3 směny (po - pá) Náplň práce: * spolupráce při výrobě... zobrazit nabídku»
Výrobní pracovník kabin - 1 směna
Uherské Hradiště
před týdnem
Do čisté výrobní společnosti v Uherském Hradišti, která se zabývá výrobou leteckých kabin, hledáme nové pracovníky do 1 směnného... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC strojů - Zlín
ZLÍN
před týdnem
Nabízíme pracovní pozici CNC operátor do ZLÍNA. Vhodné pro kandidáty, kteří mají zkušenosti z výrobního prostředí. Náplň práce: *... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Rokycany
před týdnem
Chcete pracovat ve společnosti, která vám nabídne práci s novými technologiemi, projekty a možností kariérního růstu? Měli jste možnost... zobrazit nabídku»
Dělnice/dělník až 27 000Kč/měs., jen ranní směna
Stříbro
před týdnem
Hledáte práci na ranní směnu ve výrobě? Máte velmi dobrý zrak a jste manuálně zruční? Máme pro Vás práci na pozici Dělník v... zobrazit nabídku»
Obalový technik
Ústí nad Labem
před týdnem
V Ústí nad Labem obsazujeme pozici obalový technik! Baví Vás technické řešení obalů a balící technologie? Vaší silnou stránkou jsou... zobrazit nabídku»
Vedoucí nástrojař, Písek
Písek
před týdnem
Jste Nástrojař tělem i duší? Rozumíte svému oboru, nečekáte na řešení problému, ale dokážete si jej vyřešit sám? Láká Vás... zobrazit nabídku»
CNC programátor/technolog, bez jazyků
Jihočeský
před týdnem
Výrobní firma zabývající se výrobou dílů pro automotive, sídlící v Písku hledá do svých řad CNC programátora, technologa. Vaší... zobrazit nabídku»
Konstruktér lisovacích nástrojů, 35 000 Kč/měs.
Písek
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní výrobní mezinárodní společnosti v Písku, na pozici Konstruktér lisovacího nářádí. Náplň... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Sušice
před týdnem
Rád/a byste pracoval/a pro českou společnost? Máte zkušenosti z pozice Mistra výroby? Umíte vést a motivovat podřízené? Jste technicky... zobrazit nabídku»
Seřizovač vstřikolisu
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Plastařina Vám není cizí? Nechcete pracovat na směny? Pak máme pozici právě pro Vás! ... zobrazit nabídku»
Směnový mistr - Valašsko (25 000 - 30 000 Kč/měsíc)
Moravskoslezský
před týdnem
Jste zkušení mistři? Máte zkušenosti s vedením lidí, dokážete je správně motivovat a řídit? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Právě... zobrazit nabídku»
Nástrojář/automotive
Valašské Meziříčí
před týdnem
Pokud již máš dřívější zkušenosti jako Nástrojař a hledáš stabilní zaměstnání, neváhej a zareaguj nám na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor ve výrobě - Ostrava (18 000 - 24 000 Kč/měsíc)
Ostrava
před týdnem
Jste spolehliví a fyzicky zdatní a hledáte dlouhodobé zaměstnání v Ostravě? V tom případě nás neváhejte kontaktovat! Máme práci... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace