Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7048) - strana 74

Výroba, průmysl a energetika
Technik dodavatelské kvality s AJ
Třebíč
před 6 dny
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele? Domluvíte se anglicky? Tak se... zobrazit nabídku»
Specialista bozp a PO
Žďár nad Sázavou
před 6 dny
Máte zkušenosti z oblasti BOZP a PO? Máte chuť uplatnit zkušenosti v novém zaměstnání? Výrobní strojírenská společnost již čeká... zobrazit nabídku»
Specialista zkušebny - 2 směnný provoz
Jihlava
před 6 dny
Jste strojař a baví Vás zkoušet nové výrobky a komponenty? Chcete pracovat ve 2 směnném režimu v Jihlavě? Pak je tato pozice přímo pro... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Jihlava
Jihlava
před 6 dny
Právě hledáme nového konstruktéra pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě! Jsi absolvent VŠ v oboru strojírenství, umíš... zobrazit nabídku»
Logistik - nové projekty
Třebíč
před 6 dny
Interní logistika je Vaše hobby? Baví Vás procesy zásobování, balení a chcete mít možnost se podílet na jejich zlepšování? Tak... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ - apqp
Třebíč
před 6 dny
Máte znalosti z oblasti kvality? Hledáte stabilní práci v úspěšné automotive společnosti? Domluvíte se anglicky? Pak se neváhejte ozvat na... zobrazit nabídku»
Servisní technik - ČR + SR (auto i pro soukr. účely)
Vysočina
před 6 dny
* Zprovoznění vyráběných strojů a zařízení * Testování, optimalizace a nastavení funkcí strojů a zařízení * Zaškolení obsluhy... zobrazit nabídku»
Technolog - strojírenství, automotive
Vysočina
před 6 dny
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pojďte pracovat k nám! Vaší náplní práce bude: - zavádění nových... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ nebo NJ
Vysočina
před 6 dny
Vyznáte se v plastech či kovech? Máte zkušenosti se zákaznickou či dodavatelskou či výrobní kvalitou? Domluvíte se anglicky či německy?... zobrazit nabídku»
Velmi drobná manuální práce ve výrobě
Hradec Králové
před 6 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost vyrábějí zdravotnickou techniku, hledáme šikovné operátorky pro velmi jemnou manuální... zobrazit nabídku»
Lakýrník, 160-180 Kč/hod.
Ústí nad Orlicí
před 6 dny
Považujete se za šikovného autolakýrníka? Máte zkušenosti se stříkáním akrylových barev? Hledáte práci v oblasti Orlickoústecka? Pokud... zobrazit nabídku»
Quality engineer, start-up, až 45 000 CZK
Kolín
před 6 dny
Nenechte se strhnout kolosem nadnárodní firmy ! Využijte skvělé příležitosti působit v rodinném prostředí menší společnosti do 60... zobrazit nabídku»
Hledáme kvalitáře, až 45 000 Kč
Trutnov
před 6 dny
Máte profesní zkušenost jako „kvalitář“ ve výrobní společnosti a chcete se nadále v této oblasti realizovat? Případně jste pracoval/a... zobrazit nabídku»
Quality project manager
Pardubice
před 6 dny
Baví Vás práce v oblasti řízení kvality a připadá Vám, že v současném zaměstnání nemáte prostor pro rozvoj svých schopností a... zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro kvalitáře
Trutnov
před 6 dny
POZOR!! Máme tu výjimečný nábor do oblasti kvality i pro absolventy!! Máte zájem se stát členem týmu mezinárodní výrobní firmy v... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě - opavsko
Moravskoslezský
před 6 dny
Hledáte práci ve výrobě na Opavsku? Nevadí vám třísměnný nebo nepřetržitý provoz? Kontaktujte nás! Právě máme volná místa na pozici... zobrazit nabídku»
Seřizovač, Opavsko
Moravskoslezský
před 6 dny
Jste technicky zdatní a máte zkušenosti jako seřizovač nebo údržbář strojů? Chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost se sídlem... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby - dvousměna ve Slatině, nástup ihned
Brno - Slatina
před 6 dny
Máte zájem o práci ve výrobě? Rádi se neustále zlepšujete a láká Vás možnost kariérního růstu? Nebojíte se dvousměnného provozu a... zobrazit nabídku»
Operátor CNC strojů
Plzeň
před 6 dny
- Dynamické prostředí nadnárodní průmyslové společnosti - Pozice vhodná i pro absolventy technického oboru – zaučení zajištěno... zobrazit nabídku»
Montáž zdravotních pomůcek – Hranice – volné víkendy
Hranice na Moravě
před 6 dny
Hledáte FYZICKY NENÁROČNOU práci ve velmi příjemném a ČÍSTÉM PROSTŘEDÍ? Lákají vás směny pouze PO – PÁ s volnými víkendy? ... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace