Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7598) - strana 74

Výroba, průmysl a energetika
Ranní a odpolední směna - práce převážně v sedě Brno
Brno
před týdnem
- pouze ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50) - nezávazná prohlídka výroby před nástupem - pro více informací volejte zdarma 800 100... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce do automobilového průmyslu -nástup ihned/ ubytování
Písek
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 90kč/h v čistém + bonusy - ubytování lze zajistit ZDARMA -... zobrazit nabídku»
Lakýrník - od 20 000Kč v čistém / centrum Plzně
Plzeň
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na jednu směnu - ranní - nástupní mzda od 120kč/h - dobrá dostupnost MHD,... zobrazit nabídku»
Zámečník - montér / Plzeň, od 19500Kč v čistém / nástup ihned
Plzeň
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na jednu a více směn (po domluvě) - nástupní mzda od 120kč/h - dobrá... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje Slaný
Slaný
před týdnem
- pěkný inovativní závod - HPP - doba neurčitá - uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností - příspěvěk na stravování,... zobrazit nabídku»
Svářeč - zámečník
Slaný
před týdnem
- pěkný inovativní závod - HPP - doba neurčitá - uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností - příspěvěk na stravování,... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Slaný
před týdnem
- zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu - nadstandardní mzdu - možnosti osobního i profesního rozvoje - vánoční odměna a... zobrazit nabídku»
Technický typ ke stroji Komax v Kopřivnici
Kopřivnice
před týdnem
- příležitost dobrého výdělku ve stabilní, zavedené společnosti příjemné pracovní klima, - - čisté pracovní... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – i pro absolventy
Plzeňský
před týdnem
Úspěšná zahraniční společnost obsazuje pracovní pozici ELEKTROTECHNIK – I PRO ABSOLVENTY!! * mzdové ohodnocení včetně ročního... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s AJ
Ústecký
před týdnem
Získali jste vzdělání technického směru, máte zkušenosti v projektovém řízení a domluvíte se anglicky? Pak právě VÁM nabízíme... zobrazit nabídku»
Horizontář
Olomoucký
před týdnem
Máte víceletou zkušenost s obsluhou horizontky? Hledáte novou pracovní příležitost, třeba v lepší lokalitě? Pak na nic nečekejte a... zobrazit nabídku»
Pracovník montáže Lišov, ranní směna
Lišov
před týdnem
* Dlouhodobou práci na HPP * Pouze ranní směna 7-15,30h * Základní mzda 85-100,-Kč/h + osobní ohodnocení 1.600,-Kč/měsíc * Bonus ke... zobrazit nabídku»
Mechanik ČB - údržba a obsluha strojů
České Budějovice
před týdnem
* Základní mzda 18-19.000,-Kč/měsíc + prémie 0-4.000,-Kč/měsíc * Bonus za nemarození 1.000,-Kč/měsíc * Osobní ohodnocení 1.500,-Kč ... zobrazit nabídku»
Vedoucí úseku údržby
Plzeň - sever
před týdnem
příležitost pracovat ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru stabilní mezinárodní společnost možnost osobnostního a... zobrazit nabídku»
Vedoucí elektro výroby s AJ
Plzeňský
před týdnem
Práce v mezinárodní společnosti Přátelská atmosféra 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Možnost další seberealizace Firemní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s AJ
Plzeňský
před týdnem
Proč zareagovat zrovna na tento inzerát? * protože se jedná o akční práci v mezinárodním prostředí * kvůli rozmanitosti práce a vysoké... zobrazit nabídku»
PLC programátor - též pro absolventy
Plzeňský
před týdnem
Společnost Vám nabízí:   * zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující zahraniční společnosti * možnost podílet se na vývoji... zobrazit nabídku»
Pracovníci na drobnou montáž v centru ČB
České Budějovice
před týdnem
* Dlouhodobou práci na HPP * Základní mzda 14.000,-Kč/měsíc + 2.100,-Kč prémie * Bonus za nemarození 1.000,-Kč/měsíc * Bonus za kvalitu... zobrazit nabídku»
Obchodník/ce s NJ
Kroměříž
před týdnem
perspektivní zaměstnání v novém prostředí u úspěšné mezinárodní společnosti možnost seberealizace při zajímavé práci zajímavé... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Ostrava Kunčice
před týdnem
Pro našeho klienta, působícího v těžkém hutním průmyslu hledáme vhodného kandidáta Vaše náplň práce > oprava a odstranění... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace