Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (6926) - strana 83

Výroba, průmysl a energetika
Controller
Plzeň, Rokycany
před týdnem
práci na plný úvazek velice dobré finanční ohodnocení pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné... zobrazit nabídku»
Elekronik programátor
Plzeň, Rokycany
před týdnem
stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu práci v příjemném kolektivu příspěvek na dojíždění 2,60 Kč na km až... zobrazit nabídku»
Kvalitář
Plzeň, Rokycany
před týdnem
práci na plný úvazek pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné prémie za řádnou docházku prémie za... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Plzeň, Rokycany
před týdnem
práci na plný úvazek pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné prémie za řádnou docházku prémie za... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu nákupních služeb
Lanškroun
před týdnem
zajímavou práci ve spolupráci s mateřskou firmou v Německu stabilitu zahraniční společnosti příjemný pracovní kolektiv zapracování v... zobrazit nabídku»
Technolog
Lanškroun
před týdnem
zajímavou práci ve spolupráci s mateřskou firmou v Německu -stabilitu zahraniční společnosti -příjemný pracovní kolektiv -zapracování... zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Lanškroun
před týdnem
Zajímavá práce v prosperující společnosti Odpovídající finanční ohodnocení Roční cílový bonus Zajímavé a motivující firemní... zobrazit nabídku»
Velký nábor operátorů až 26000 Kč Bitozeves
Bitozeves
před týdnem
Nabízíme několik operátorských pozic vhodných pro ženy i muže: - Montážní práce (dveřní panely) - Obsluha automatizovaných strojů -... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor/ka – jen denní, Hranice 18.-20.000
Hranice
před týdnem
Pro našeho klienta, automotive společnost v Hranicích, hledáme manuálně zručné kandidát/ky na pozice Operátor/ka výroby. Hledáme... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce v potravinářství za super odměnu
CTP park u Tachova
před týdnem
Přidejte se k nám a získejte motivační odměnu 145Kč/hod., výborné zázemí a stabilní práci na dlouhou dobu.   Jak se přihlásit nebo se... zobrazit nabídku»
Automechanik - Škoda Motorsport
Mladá Boleslav
před týdnem
- Pracovní smlouvu na HPP - zajímavé platové ohodnocení - příspěvek na ubytování/dopravu - možnost profesního růstu - 25 dní dovolené -... zobrazit nabídku»
Customer Quality Coordinator
Okolí Teplic
před týdnem
Firma, pro kterou hledáme, má určitě mezi lidmi dobré jméno a jsou tam dobrá parta. Docela hodně toho společně podnikají. Zároveň se... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberec
před týdnem
Orientujete se v nástrojích kvality? Hovoříte anglicky a chcete mít možnost tento jazyk používat? Máte již zkušenosti z oblasti kvality v... zobrazit nabídku»
Technolog | až 90 000 Kč
Liberec
před týdnem
Technická dokumentace, systém řízení jakosti i systémy zkušebních zařízení... Znáte? Máte bohatou praxi na pozici technologa a chcete... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením týmu? Řídil jste již svěřený samostatný výrobní úsek? Anglicky hovoříte stejně dobře jako česky? Pak se... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - Cheb
Cheb
před týdnem
Máte zkušenosti s kvalitou v automotive? Domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí nově vznikajícího závodu? Ozvěte se! Inženýr... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality - Cheb
Cheb
před týdnem
Pro nový výrobní závod v oblasti automotive hledáme odborníka na pozici Inženýra dodavatelské kvality! Máte zkušenosti s touto pozicí?... zobrazit nabídku»
Servisní technik, strojařina, Jihlava, 27 - 35 000Kč
Jihlava
před týdnem
Prodáváme obráběcí a tvářecí stroje po celé ČR i do zahraničí již 17 let. Do našeho zaběhlého, rodinného týmu hledáme SERVISNÍHO... zobrazit nabídku»
Manažer dodavatelské kvality
Vysočina
před týdnem
Jsi zkušený kvalitář z automotive, umíš anglicky a hledáš perspektivní zaměstnání, kde Tvou práci ocení, kde není nouze o zakázky a o... zobrazit nabídku»
Údržbář
Vysočina
před týdnem
Hledáte zaměstnání kde budete mít možnost ukázat co ve Vás je? Zvládnete opravit téměř cokoliv? Nevadí Vám pracovat na směny a máte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace