Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7672) - strana 83

Výroba, průmysl a energetika
Skladový dělník /Montážní dělník
Ovčáry u Kolína
před týdnem
Pro významného zahraničního klienta hledáme Vaše náplň práce  kompletace nárazníkůskladové práce - příprava dílůpráce ve... zobrazit nabídku»
CNC programátor/ soustružník (od 28.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do strojní výroby v Brně hledáme kolegu k CNC soustruhu se samostatným programováním na stroji. Velice přesná práce - kusová výroba.... zobrazit nabídku»
CNC soustružník - Karuselář (od 27.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do nově řozšížené výroby v Brně hledá firma s tradicí CNC soustružníka - Karuseláře. Pokud máte praxi a hledáte stabilitu, neváhejte... zobrazit nabídku»
Technický KAM pro jižní Čechy (30.000 - 50.000 Kč)
Jihočeský
před týdnem
Pocházíte z jižních Čech? Máte zkušenosti na obchodně-technické pozici? Jste samostatní a zodpovědní? Máte zájem pracovat na obchodní... zobrazit nabídku»
Zámečník i junioři se hlaste (18.000 - 26.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Takže, nehledáme žádného správce zámku, to nééé. Ale osobu, klidně i bez praxe a zkušeností, zkrátka někoho, kdo se chce učit,... zobrazit nabídku»
Lakýrník i junior (18.000 - 24.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Barvy, laky, povrchy, jak nám to jde od ruky. Všechno pěkně připravíme, upravíme, odstraníme a následně vybavíme. Naše produkty jsou... zobrazit nabídku»
Konstruktér jednoúčelových výrobních strojů (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
KONstruktéři, konSTRUktérky, konstruKTÉRčata nespěte doma a pojďte k nám makat. U nás zažijete nečekané, nevídané a zábavné, ale i... zobrazit nabídku»
Skladník/Expedient (20.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme šikovného muže, který všechno zmůže. S výrobky si poradí a ke klientům je dopraví. Máte-li chuť pracovat a ve 14.00 jít domů,... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hola, Hola, kabiny a kapotáže, čekají na montáže a kdopak nám je doladí? Elektroprojektant to nastaví! Takže chlapci a děvčata, ženy a... zobrazit nabídku»
Tavič bez praxe (19.000 - 24.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Máte rádi teplo? Tak hola hola, teplo VOLÁ. U nás nezmrznete ani v mrazech. Nabízíme Vám teploty jak v Africe, zaručíme Vám skvělý... zobrazit nabídku»
Zámečník/svářeč po ČR (22.000 - 33.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Z důvodu rozšíření hledáme kolegu pro svařování ocelových konstrukcí plynem a zámečnické práce. Nejlépe z Olomouce nebo okolí.... zobrazit nabídku»
Elektromontážník (od 22.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme kolegu pro montáže elektrotechnických přístrojů * zázemí stabilní společnosti * 25 dní dovolené * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Pro nadnárodní strojírenskou společnost hledáme inženýra kvality s praxí ve svém oboru. Nabízíme perspektivní pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník pro konečnou kompletaci (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte rádi příjemné pracovní prostředí a rušno kolem sebe? Hledáme posilu do našeho montážního týmu. Konečná kompletace kusových... zobrazit nabídku»
Technolog, atraktivní mzda a výrazný finanční bonus
lokalita obce Telč, Jihočeský kraj
před týdnem
Vážení technologové, strojní a výrobní postupáři, technici, máme pro vás velmi zajímavou práci technologa v české, dlouhodobě... zobrazit nabídku»
Skladník
Brno
před týdnem
  Máte dobrou fyzičku, ovládáte základy práce s počítačem a baví Vás práce s čísly? Hledáte jistotu, stabilní práci,... zobrazit nabídku»
Technolog/Konstruktér junior s AJ (22.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Angličtinou se s nimi bavíme a zakázky jim plníme. Vaší prací je, ty zakázky vést, plnit a naplňovat očekávání klientů. A co že to... zobrazit nabídku»
Project manager
cca 15 km od Plzně (Plzeň - jih)
před týdnem
- pracovní poměr na dobu neurčitou - výborné finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem - neustálé odborné vzdělávání... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby - oddělení lisů/frézy
Krupka
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na vakuové tvarování plastů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník výroby -... zobrazit nabídku»
Klášterec nad Ohří, výrobní operátor, dotované jízdné a stravné!
Klášterec nad Ohří
před týdnem
- Stabilní zázemí rodinné firmy -Dlouhodobé zaměstnání na HPP s možným přechodem do kmene - Až 21.000Kč/měs - Bonusy,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace