Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7670) - strana 83

Výroba, průmysl a energetika
IT Application Administrator
Plzeň
před týdnem
stravenky jazykové kurzy a další školení značný roční bonus ve výši jednoho platu v případě dobrých hospodářských výsledků... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje / Operátor
Plzeň
před týdnem
přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené roční odměny do výše jednoho platu velmi dobré finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny / Shift Leader
Plzeň
před týdnem
Práci v přátelském kolektivu Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma Dotované stravování Roční odměny až do výše jednoho měsíčního... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny v expedici
Plzeň
před týdnem
dotované stravování v objektu mobilní telefon příspěvek na penzijní připojištění pozitivní firemní kulturu založenou na úctě k... zobrazit nabídku»
Back office administrátor – nákup
Plzeň
před týdnem
práci v příjemném pracovním prostředí sdílené kanceláře v logistickém parku flexibilní pracovní dobu (core time 9 - 15:30) dotované... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeń
před týdnem
Práci v centru Plzně Zázemí velké mezinárodní společnosti Roční bonus Přátelský kolektiv Pozitivní firemní kulturu založenou na... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě, Klášterec n/O, 24 – 28.600 Kč!
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Chtěl/a byste pracovat pro společnost, která je celosvětovým špičkovým výrobcem výrobků ve stavebnictví? Láká vás mít volné... zobrazit nabídku»
Ranní a odpolední směna - práce převážně v sedě Brno
Brno
před týdnem
- pouze ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50) - nezávazná prohlídka výroby před nástupem - pro více informací volejte zdarma 800 100... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce do automobilového průmyslu -nástup ihned/ ubytování
Písek
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 90kč/h v čistém + bonusy - ubytování lze zajistit ZDARMA -... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Nový Bor
Nový Bor
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, zaměřená na designování, vývoj a zakázkovou výrobu desénových svítidel a skleněných uměleckých... zobrazit nabídku»
Lakýrník - od 20 000Kč v čistém / centrum Plzně
Plzeň
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na jednu směnu - ranní - nástupní mzda od 120kč/h - dobrá dostupnost MHD,... zobrazit nabídku»
Zámečník - montér / Plzeň, od 19500Kč v čistém / nástup ihned
Plzeň
před týdnem
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - práce na jednu a více směn (po domluvě) - nástupní mzda od 120kč/h - dobrá... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje Slaný
Slaný
před týdnem
- pěkný inovativní závod - HPP - doba neurčitá - uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností - příspěvěk na stravování,... zobrazit nabídku»
Svářeč - zámečník
Slaný
před týdnem
- pěkný inovativní závod - HPP - doba neurčitá - uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností - příspěvěk na stravování,... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Slaný
před týdnem
- zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu - nadstandardní mzdu - možnosti osobního i profesního rozvoje - vánoční odměna a... zobrazit nabídku»
Technický typ ke stroji Komax v Kopřivnici
Kopřivnice
před týdnem
- příležitost dobrého výdělku ve stabilní, zavedené společnosti příjemné pracovní klima, - - čisté pracovní... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – i pro absolventy
Plzeňský
před týdnem
Úspěšná zahraniční společnost obsazuje pracovní pozici ELEKTROTECHNIK – I PRO ABSOLVENTY!! * mzdové ohodnocení včetně ročního... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s AJ
Ústecký
před týdnem
Získali jste vzdělání technického směru, máte zkušenosti v projektovém řízení a domluvíte se anglicky? Pak právě VÁM nabízíme... zobrazit nabídku»
Horizontář
Olomoucký
před týdnem
Máte víceletou zkušenost s obsluhou horizontky? Hledáte novou pracovní příležitost, třeba v lepší lokalitě? Pak na nic nečekejte a... zobrazit nabídku»
Pracovník montáže Lišov, ranní směna
Lišov
před týdnem
* Dlouhodobou práci na HPP * Pouze ranní směna 7-15,30h * Základní mzda 85-100,-Kč/h + osobní ohodnocení 1.600,-Kč/měsíc * Bonus ke... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace