Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (8026) - strana 87

Výroba, průmysl a energetika
Skladník hutního materiálu
České Budějovice
před týdnem
Hledáme spolehlivého skladníka do společnosti zabývající se energetickým průmyslem Vaše náplň práce > skladování a manipulace s... zobrazit nabídku»
Letní brigáda - 100Kč / hod
Český Krumlov
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby transformátorů, hledáme brigádníky na pozici Montážní dělník Vaše... zobrazit nabídku»
Dělník/ce ve výrobě nábytkového kování
Český Krumlov
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Dělník/ce Vaše náplň práce > jednoduché montážní práce při... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC ohraňovacího lisu
Kaplice
před týdnem
Do společnosti na zpracování plastů hledáme nové posily Vaše náplň práce > obsluha CNC ohraňovacího lisu > třísměnný provoz... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Písek
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor/ka výroby Vaše náplň práce > obsluha strojů a... zobrazit nabídku»
Montážní technik
Vimperk
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Montážní technik Vaše náplň práce > Provádí montážní... zobrazit nabídku»
Obsluha práškové lakovny
Kaplice
před týdnem
Do nadnárodní společnosti na zpracování plastů hledáme nové posily Vaše náplň práce > obsluha lakovny > třísměnný provoz... zobrazit nabídku»
Strojírenský dělník / dělnice
České Budějovice
před týdnem
Posilujeme tým strojírenských dělníků Vaše náplň práce > obsluha strojů > dvousměnný nebo třísměnný provoz Váš... zobrazit nabídku»
Obsluha vysekávacího lisu
Kaplice
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Obsluha vysekávacího lisu Vaše náplň práce > obsluha... zobrazit nabídku»
Svářeč / ka s CO2
Kaplice
před týdnem
Do nadnárodní společnosti na zpracování plastů hledáme posily Vaše náplň práce > svařování komponent > třísměnný provoz... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby
Strmilov
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor/ka výroby Vaše náplň práce > jednoduchá manuální... zobrazit nabídku»
Operátor/ka řásnění
České Budějovice
před týdnem
Hledáme uchazeče na výrobu obalů do potravinářského průmyslu Vaše náplň práce > obsluha stroje, operátor/ka řásnění >... zobrazit nabídku»
Dělník/ce v elektrotechnice
Blatná
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Dělník/ce v elektrotechnice Vaše náplň práce > pomocné... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Kaplice
před týdnem
Do nadnárodní společnosti zpracovávající plasty, hledáme nové posily Vaše náplň práce > elektromechanizace > dvousměnný... zobrazit nabídku»
Skladník
Kaplice
před týdnem
Hledáme nové posily do společnosti zabývající se zpracováním plastů Vaše náplň práce > obsluha skladu > manipulace s... zobrazit nabídku»
Dělník/ce ve výrobě sportovních potřeb
České Budějovice
před týdnem
Do společnosti, zabývající se výrobou lyží a sportovních potřeb, hledáme posily do týmu Vaše náplň práce > broušení >... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Přeštice
před týdnem
Máte zkušenost s plánováním výroby a hledáte uplatnění v zajímavé mezinárodní firmě s velmi dobrými pracovními podmínkami? Pro... zobrazit nabídku»
Specialista kontroly materiálu
Přeštice
před týdnem
Náplň práce: * komunikace a spolupráce s dodavateli * zajištění a kontrola včasných dodávek materiálu * skladové hospodářství *... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Pilsen
před týdnem
Náplň práce technika kvality: -zajištění kvality vyráběných produktů -sledování kvalitativních ukazatelů výroby -vypracování... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Pilsen
před týdnem
Stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnost hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY. Náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace