Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika (7308) - strana 87

Výroba, průmysl a energetika
Manažer výroby
Ostrava
před týdnem
Jste zkušený MANAŽER VÝROBY v oblasti automotive a cítíte, že přišla ta pravá chvíle na změnu? Potřebujeme člověka se silným... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - noční směna 17 500 - 20 000 Kč
Brno
před týdnem
Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Chcete fyzicky nenáročnou práci v nočním provozu? Pak je tato nabídka určena právě pro... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí | Praha západ
Praha
před týdnem
Do výrobní automotive společnosti hledáme nového kolegu na pozici SOURCING ADMINISTRATOR. Náplní práce bude: - přijímání objednávek a... zobrazit nabídku»
Obsluha CNC centra Mazak (až 37.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Chcete pracovat na stroji, který "smrdí" novotou? * zázemí zahraniční firmy * nadstandardní mzdové ohodnocení * týden dovolené navíc *... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu výrobní firmy (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Perspektivní společnost, spokojení zaměstnanci a plná řada benefitů. Takto by se dala vystihnout krátká charakteristika této společnosti.... zobrazit nabídku»
Technik hydraulik (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hydraulické systémy to není nic pro amatéry. Jste-li ABSOLVENTEM nebo PROFÍKEM znalým oboru, rádi Vás přivítáme v naší společnosti.... zobrazit nabídku»
Konstruktér (od 25.000 Kč)
Vysočina
před týdnem
Máte vzdělání technického směru a zkušenosti na pozici konstruktéra? Máte chuť cestovat a podílet se na zajímavých projektech? Pak... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník pro konečnou kompletaci (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte rádi příjemné pracovní prostředí a rušno kolem sebe? Hledáme posilu do našeho montážního týmu. Konečná kompletace kusových... zobrazit nabídku»
Tavič kovů (18.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáte si práci a máte zájem o slévárenství? Nevadí Vám třísměnný provoz a prostředí těžkého průmyslu? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Soustružník (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme "ostříleného" soustružníka na obsluhu konvenčního soustruhu do kusové výroby - velké kusy. * zázemí spolehlivé společnosti *... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Příjemná, nenáročná práce dle výkresové dokumentace = pravidelný příjem, pravidelné motivační bonusy, pravidelná teplá strava a... zobrazit nabídku»
Údržbář balicích strojů a zařízení - strojní mechanik
Břeclav
před týdnem
- prémie, stravenky 100,-- Kč/den - měsíční odměny ve vyráběném zboží zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Domažlice
před týdnem
Vyhovuje Vám volnost a samostatnost v rozhodování? Vadí Vám sedět celé hodiny na poradách, které nikam nevedou? Dokážeme Vám, že jsme... zobrazit nabídku»
Provozní manažer (35-50.000 Kč)
jžní Morava
před týdnem
Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, významného dodavatele do elektrotechniky, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Plánovač (25-35.000 Kč)
jžní Morava
před týdnem
Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, významného dodavatele do elektrotechniky, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Technik vstřikování plastů
Mladá Boleslav
před týdnem
- Výborné platové ohodnocení + prémie - Stravenky - Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění - Jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
Technolog
Liberec
před týdnem
- Zázemí silné nadnárodní společnosti - Práci v dobrém kolektivu - Možnost profesního růstu a dalšího odborného a jazykového... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberec
před týdnem
- Zázemí silné nadnárodní společnosti - Práci v dobrém kolektivu - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - ředitel výroby
Brno - venkov
před týdnem
Pro našeho klienta strojírenskou společnost hledáme vhodného kandidáta na post vedoucího výroby -zaměření obrábění a svařování. -... zobrazit nabídku»
Vedoucí kontroly kvality
Brno - venkov
před týdnem
Jste zkušený praktik, který preferuje přímý kontakt s výrobou? Nejsou nadnárodní společnosti Vaším šálkem kávy? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace